PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با دستگاه hp 2410

arman665
11-02-2011, 17:24
با سلام؛
من قسمتی رو غیر از اینجا برای مطرح کردن این موضوع پیدا نکردم امیدوارم که درست باشه!
من یک دستگاه 2410 hp دارم که 2 3 سال پیش خریدم. این دستگاه دچار عیبی شده که هنگام روشن شدن در همون ابتدا شروع به قرقر! کردن میکنه و دستگاه بالا نمی یاد و در همون حال با صدایی که گفتم میمونه.
به نظرتون مشکلش از کجاست؟ قابل حله؟ یه بار بخاطر این مشکل هم چند ماه پیش تعمیرگاه بردمش ولی دوباره اینجوری شده!!!

این هم مدل دستگاه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad.t
11-02-2011, 19:36
با سلام؛
من قسمتی رو غیر از اینجا برای مطرح کردن این موضوع پیدا نکردم امیدوارم که درست باشه!
من یک دستگاه 2410 hp دارم که 2 3 سال پیش خریدم. این دستگاه دچار عیبی شده که هنگام روشن شدن در همون ابتدا شروع به قرقر! کردن میکنه و دستگاه بالا نمی یاد و در همون حال با صدایی که گفتم میمونه.
به نظرتون مشکلش از کجاست؟ قابل حله؟ یه بار بخاطر این مشکل هم چند ماه پیش تعمیرگاه بردمش ولی دوباره اینجوری شده!!!

این هم مدل دستگاه :

پيغام خطايي كه ميده چي هست؟
شما حمل كننده كارتريج ها با دستتون جابه جا كنيد ببينيد به جايي گير نميكنه.
در صورت نياز چند قطره روغن روي محور فلزي بچكانيد!

arman665
16-02-2011, 21:50
پيغام خطايي كه ميده چي هست؟
شما حمل كننده كارتريج ها با دستتون جابه جا كنيد ببينيد به جايي گير نميكنه.
در صورت نياز چند قطره روغن روي محور فلزي بچكانيد!

با سلام؛
اصلا بالا نمی اید که اخطار بده ، رو همون ساعت شنی اول میمونه و مدام قرقر میکنه!!!
کارتریجها رو جابه جا کردم اصلا به جایی گیر ندارند و حرکت میکنند و در هنگام جا به جایی آنها هیچ اتفاق خاصی هم رخ نمیده ، بعد از 5 دقیقه قرقر کردن صدا متوقف میشه و رو همون حالت ساعت شنی میمونه و دیگه قرقر هم نمیکنه. بار قبلی که دادم تعمیر گفتند هدش خراب شده! من زیاد ازش سر در نیوردم و گفتن سرویسش کردیم درست شد.
منظورتون از محور فلزی هم متوجه نشدم دقیقا کدام قسمت رو میگید ؟
ممنون میشم اگه راهی به ذهنتون میرسه راهنمایی کنید.

mohammad.t
16-02-2011, 22:38
با سلام؛
اصلا بالا نمی اید که اخطار بده ، رو همون ساعت شنی اول میمونه و مدام قرقر میکنه!!!
کارتریجها رو جابه جا کردم اصلا به جایی گیر ندارند و حرکت میکنند و در هنگام جا به جایی آنها هیچ اتفاق خاصی هم رخ نمیده ، بعد از 5 دقیقه قرقر کردن صدا متوقف میشه و رو همون حالت ساعت شنی میمونه و دیگه قرقر هم نمیکنه. بار قبلی که دادم تعمیر گفتند هدش خراب شده! من زیاد ازش سر در نیوردم و گفتن سرویسش کردیم درست شد.
منظورتون از محور فلزی هم متوجه نشدم دقیقا کدام قسمت رو میگید ؟
ممنون میشم اگه راهی به ذهنتون میرسه راهنمایی کنید.

محور فلزي توي اين عكس وسط تصوير معلومه(منظورم اون فلشه نيست:31:)

اما پيشنهاد ميكنم از سايت hp كمك بگير و برو جلو چون اينجوري نظر دادن از راه دور كمي مشكل به نظر مي رسه.
اون كار رو انجام بده. بعد اين آدرس سايت ببين مشكلت جزء اينها هست يا نه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد اگه حل نشد و آداپتور تونستي از كسي بگيري چك كن ببين آداپتورش مشكل نداره.
باز اگه تونستي عكسي! كليپي! فايل صوتي چيزي بذار ببينيم ميشه كمك بيشتري كرد يا نه:31:

اينها كه هدشون همون كارتريجشون هست و ربطي نداره اگه مشكل از اون باشه ارور براي كارتريج ها ميده شما هم احتمالا بتوني راهش بندازي.

arman665
18-02-2011, 00:24
سلام؛
ممنون از راهنماییتون.
من به اون محور روغن زدم ولی انگار به قسمت کارتریجها اصلا مربوط نمیشه چون کارتریجهارو در اوردم باز هم همین صدا رو میداد.
آداپتور نداشتم که تست کنم ولی یه کلیپ! گرفتم ببینید میتونید کمکی بکنید.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ممنون