PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ریکاوری ویندوز لپ تاپ وایو

molla2005b
10-02-2011, 17:04
سلام
من با استفاده از backup - restore ویندوز اقدام به گرفتن پشتیبان برای ویندوز 7 آن نموده ام (متاسفانه از طریق برنامه سونی موجود استفاده نکرده ام) و تعداد 6 عدد DVD بکاپ ماحصل این بکاپ گیری ما بود.
اما متاسفانه هنگامی که قصد برگردانی آن را داشتم موفق نشدم.
وقتی که دی وی دی شماره یک آن را روی درایو قرار می دهم در قسمت RESTPORE موفق به یافتن فایل ریکاوری نمی شود.
حتی وقتی با همان دیسک سیستم رو بوت هم می کنم . باز هم مشکل سر جاش است.
خیلی هم بهش احتیاج دارم نمی دونم چکار کنم.
دستم بدامنتون.
ممنون:44:

ebicross
10-02-2011, 19:14
نوع پشتیبانی که گرفتید دقیقا چیه؟
System Image گرفتید؟
برای برگرداندن در Control Panel به بخش Recovery برید و Advanced recovery metho رو بزنید.
در صفحه ی جدید Use System Image رو بزنید و مورد اول رو رد کنید و بعد از ریست سیستم از طریق DVDهاتون شروع به بازیابی میکنه.

molla2005b
12-02-2011, 11:48
نوع پشتیبانی که گرفتید دقیقا چیه؟
System Image گرفتید؟
برای برگرداندن در Control Panel به بخش Recovery برید و Advanced recovery metho رو بزنید.
در صفحه ی جدید Use System Image رو بزنید و مورد اول رو رد کنید و بعد از ریست سیستم از طریق DVDهاتون شروع به بازیابی میکنه.
سلام و تشکر
بله من System Image گرفته بودم و دی وی دی ها رو هم از یک تا شش بترتیب شماره گذاری کرده بودم. مراحل بالا رو هم انجام دادم . یعنی وقتی شماره یک رو تو درایو قرار میدم ، ارور image is not found رو میده.
چیزی که بنظرم عجیبه اینه که وقتی دیسک 6 رو میذارم ایمیج رو میشناسه برا ریکاوری !
ولی من ادامه ندادم از آخر مگه میشه به صرت معکوس ریکاور بکنه.
بنظر شما چکار کنم؟

ebicross
12-02-2011, 21:27
سلام و تشکر
بله من System Image گرفته بودم و دی وی دی ها رو هم از یک تا شش بترتیب شماره گذاری کرده بودم. مراحل بالا رو هم انجام دادم . یعنی وقتی شماره یک رو تو درایو قرار میدم ، ارور image is not found رو میده.
چیزی که بنظرم عجیبه اینه که وقتی دیسک 6 رو میذارم ایمیج رو میشناسه برا ریکاوری !
ولی من ادامه ندادم از آخر مگه میشه به صرت معکوس ریکاور بکنه.
بنظر شما چکار کنم؟
این CDها مجموعه ای از اطلاعات هستند و دور از ذهن نیست که اطلاعات شامل مشخصات فایل پشتیبان در CD آخر باشه.
بعد از انتخاب CD هم آپشن های دیگری باز میشه که بهتره شما این کار رو بکنید.
دلیلی نداره ریسک نکنید. نهایتا خطا میده و انجام نمیشه.
ولی فکر میکنم مشکلی نیست.