PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن کامل ویندوز

Moh3en_f1
10-02-2011, 08:29
با سلام

چند روزی سیستم من بالا نمیاد. یعنی تا صفحه welcome میاد بعد از یکی دو دقیقه صفحه دکستاب رو نمایش میده اما هیچ آیکنی روی دکستاب نیست و حتی وقتی سیستم رو ریست می کنی بازم همین مشکل رو داره. من چند باری ویندوز عوض کردم و دیدم باز هم همین مشکل رو دارم. خواهش میکنم کمکم کنید...

با تشکر

K A R I M I
10-02-2011, 09:06
من چند باری ویندوز عوض کردم و دیدم باز هم همین مشکل رو دارم. خواهش میکنم کمکم کنید...
سلام
اگر شما ویندوز خود رو عوض کنید مطمئن باشید که مشکل شما برطرف میشه !
دو راهکار که به ذهن من میرسه :
1) وقتی ویندوز بالا اومد تسک منیجر رو با کیبورد اجرا کنید ( Ctrl Alt Del ) و بعد از تب shutdown گزینه log off را انتخاب کنید و مجددا log on کنید ... ( برای خودم این مشکل پیش اومده بود که با این کار درست شد )
2) روی دسکتاپ کلیک راست کرده و از منوی Arrange icon by گزینه Show desktop icons رو فعال کنید

mehdi_halla
10-02-2011, 09:53
با سلام

چند روزی سیستم من بالا نمیاد. یعنی تا صفحه welcome میاد بعد از یکی دو دقیقه صفحه دکستاب رو نمایش میده اما هیچ آیکنی روی دکستاب نیست و حتی وقتی سیستم رو ریست می کنی بازم همین مشکل رو داره. من چند باری ویندوز عوض کردم و دیدم باز هم همین مشکل رو دارم. خواهش میکنم کمکم کنید...

با تشکر

سلام.دوست عزیز فایل EXPLORER.EXE اجرا نمیشه که شما آیکون ها و نوار استارت رو نمیینین.شما میتونین با فشردن CTRL+DEL+ALT و زدن NEW TASK از پنجره TASK MANAGER اونوتایپ کنین تا اجرا شه.اما شما میگین چند بار ویندوز عوض کردین بازم همینجوریه!
دو حالت میتونه داشته باشه: یا سیستم ویروسیه(ممکنه ویروس تو درایوی غیر از درایو ویندوز باشه که با نصب ویندوز جدید ویروس از بین نمیره) یا اینکه هاردتون بد سکتور داره،میتونین برای اطمینان توی درایو دیگه ای ویندوز نصب کنین.