PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شنيدم xperia x8 هنگ ميكنه - يكي بگه c5-03 گوشي خوبيه بخرم؟

behnam_r007
09-02-2011, 17:22
من قصد دارم گوشي بخرم.چون ميخواستم گوشي زير 240 باشه به اين نتيجه رسيدم كه xperia x8 بهترين گزينه هست. اما...
اما ديروز با چندتا از دوستان كه همگي تعميركار حرفه اي موبايل هستن صحبت كردم از همشون شنيدم كه خيلي ها گوشي x8 رو ميارن پيششون و همگي هم مشكل هنگ داشته. واسه اطمينان از حرفشون رفتم بيرون و از فروشنده ها هم پرسيدم بعضي هاشون كه به نظر منصف تر بودن گفتن با اينكه سيستم عاملش اندرويد هست و خيلي خوبه
موارد هنگي اين گوشي رو ديدن. گفتم بگم بقيه هم مطلع بشن

حالا طبق تحقيقهايي كه كردم c5-03 nokia گوشي بدي نيست كسي نظري داره؟
ميخوام زير 240-250 باشه حتما هم wifi وgps داشته باشه.حتي المكان هم صفحش خازني باشه

tiyam 01
11-02-2011, 23:45
من قصد دارم گوشي بخرم.چون ميخواستم گوشي زير 240 باشه به اين نتيجه رسيدم كه xperia x8 بهترين گزينه هست. اما...
اما ديروز با چندتا از دوستان كه همگي تعميركار حرفه اي موبايل هستن صحبت كردم از همشون شنيدم كه خيلي ها گوشي x8 رو ميارن پيششون و همگي هم مشكل هنگ داشته. واسه اطمينان از حرفشون رفتم بيرون و از فروشنده ها هم پرسيدم بعضي هاشون كه به نظر منصف تر بودن گفتن با اينكه سيستم عاملش اندرويد هست و خيلي خوبه
موارد هنگي اين گوشي رو ديدن. گفتم بگم بقيه هم مطلع بشن

حالا طبق تحقيقهايي كه كردم c5-03 nokia گوشي بدي نيست كسي نظري داره؟
ميخوام زير 240-250 باشه حتما هم wifi وgps داشته باشه.حتي المكان هم صفحش خازني باشه

c5-03 مقاومتیه و حدود 300 تومن
با این فیمت )300( سامسونگ گلکسی 551 و ال جی اپتیموس وان که هستن.