PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای USB

MicrosoftH
09-02-2011, 12:16
سلام دوستان یک نرم افزاری بود قبلا باهاش کار میکردم وقتی فلش نصب میکنی نمیزاره شناسایی بشه تا رمز رو وارد نکنی خود برنامه یک رمز بهش میده دیگه تا رمز رو وارد نکنیم اجازه شناسایی رو نمیده سمش رو یادم رفته اگر کسی لطف کنه بزاره ممنون میشم

MicrosoftH
15-03-2011, 11:11
خودم پیدا کردم MyUsb Only کارش درسته پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید.
رمز فایل:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک دانلود:

---------- Post added at 08:41 AM ---------- Previous post was at 08:37 AM ----------

قابلیت های کلیدی نرم افزار MyUSBOnly 5.9:
- محدود کردن پورت های USB برای جلوگیری از به سرقت رفتن اطلاعات
- جلوگیری از سرقت اطلاعات به وسیله دستگاه های USB Pen Drives, MP3 Players, iPods, card-readers و…
- قرار دادن « لیست امن » برای دستگاه های قابل اطمینان که شما تعیین می کنید
- توانایی ارسال ایمیل وقتی که به طور غیرمجاز پورتی استفاده شده باشد
- حسابرسی و ارائه گزارش
- مطابق به سیاست های BS 7799 و RIPA و Data Protection Act
- سازگاری با ویندوز های Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
- و…

ddavood
28-01-2012, 16:58
سلام ، پس چرا اینطوری لینک دادید ، اسم سایت نیست ، لطف کنید اسم سایت رو بنویسید ، با تشکر

jafarian
28-01-2012, 23:02
ازبرنامه های USB Lock Standard یا که GiliSoft USB Lock میتونید استفاده کنید که اطلاعاتش داخل لینکهای 1 با 2 هست اون برنامه ای هم که معرفی شده داخل لینک 3 هست:20:

ddavood
31-01-2012, 11:13
واقعا از تون ممنونم که کمکم کردید ،روی ویندوز سون خیلی خوب جواب میده اما روی ویندوز ایکس پی پک دو و ویندوز 2000 پک چهار این کرک جواب نمیده ، یعنی به محض اینکه فایل کرک رو تو مسیر برنامه کپی می کنم و چایگزین میشه ، دیگه اصلا اجرا نمیشه ،با ریست کردن هم جواب نداد ، نمی دونم که باید ورژن پایین تر رو نصب کنم یا راه دیگه ای داره ؟لطفا کمک کنید .با تشکر