PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چی کار کنم با این سیستم

panther99
09-02-2011, 12:14
من روی سیستم یکی از دوستان ویندوز xp ریختم و با cd مادربرد آنتی ویروس هم بود . نورتون 2009 . که نصب کرد اما بلافاصله اونو ریمو کردم . و Comodo رو که خودم بدون هیچ مشکلی استفاده میکنم ریختم . نکته اول اینکه اصلا نتونستم آپدیتها رو بطور دستی انتقال بدم که تو سیستمم بدون هیچ مشکلی انجام دادم !!! نکته بعد اینکه به محض اینکه comodo بالا اومد یه ویروسی رو شناخته بود که هیچ عکسالعملی نشون نمیداد بهش !!!!!!!!! یعنی وقتی block رو زدم بازم پیغام داد وقتی ALLOW رو زدم هم همینطور !!!!!! و همه گزینه ها رو امتحان کردم که نشد !!!!!!!!!!!!!! و همچنان موقع کپی کردن اپدیتها ارور میداد !!!
COMODO رو بیخیال شدم رفتم سراغ ESET SEQURITY 4 ( کمودو رو ریمو کردم )که اون آپدیتها رو انتقال داد !! ولی به محض RUN شدن برنامه ( همراه با بالا اومدن ویندوز ) مدام در حال پیدا کردن ویروسه !!!!!!!!!!!!!!!!!! که چند تا از اونها رو نمیتونه Delete کنه و اونهم ارور میده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! حالا eset رو هم میخوام پاک کنم و اون برنامه ریمو کردنش رو هم دارم !!!
اما سوال اینجاست که واقعا اینهمه ویروس داره سیستمه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
اگه آره از چه آنتی ویروسی استفاده کنم تا تمیز بشه ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
همه این کارها رو بعد از نصب xp انجام دادم که فکر میکردم مشکل حل بشه که ....

saeed774
10-02-2011, 13:37
همچنان موقع کپی کردن اپدیتها ارور میداد !!!

اين کار بايد در محيط Safe Mode انجام بشه ، تو اين محيط کار کردي و ارور داد ؟

شما بهتره يکبار با نود32 آپديت شده و در محيط Safe Mode يکبار هم فول اسکن کنين .

panther99
13-02-2011, 00:39
تو محیط safe mode امتحان کردم یه صفحه c command میاد و اتفاقی نمیفته !!!!!!!!!!!!!!!
ببینید فکر میکنم وحشتناک دچار ویروس شده . فقط الان ویندوز رو عوض کردم و منتظرم ببینم چی کار باید باهاش بکنم ؟؟؟؟!!!!!!
یعنی فکر میکنم اگه اونیکی درایو رو باز کنم باز هم ویروسی میشه درایو c !!!! چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

saeed774
13-02-2011, 19:23
تو محیط safe mode امتحان کردم یه صفحه c command میاد و اتفاقی نمیفته !!!!!!!!!!!!!!!

صفحه کامند چيه؟ منظورم آپديت کمودو بود . شما که وارد Safe Mode ميشي صفحه کامند باز ميشه؟ safe mode حالات مختلفي داره که يه نوعش هم Safe mode with command Prompt هست ، با اون که وارد نشدي ؟ بايد با Safe Mode خالي وارد بشي و در پيغامي که ميده ابتدا Administrator و بعد yes رو بزني.
براي آپديت کمودو هم که بايد ديتابيس قديمي رو با پسوند BAK تغيير بدي و ديتايس جديد رو تو پوشه مربوطه اعمال کني.

یعنی فکر میکنم اگه اونیکی درایو رو باز کنم باز هم ویروسی میشه درایو c !!!! چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

همينه ، شما اگه تازه ويندوز عوض کردي براي اينکه راحت بتوني ويروس رو سربه نيست کني اول قابليت System Restore رو غيرفعال کن : روي My Computer راست کليک کن و properties بزن و بعد به تب سيستم ريستور برو تيکشو بزن و ok.
بعد از روي منبع موثق مثله سيدي ،‌آنتي ويروس معتبري نصب و آپديت کن و فول اسکن بزن مطمئن باش مشکلت حل ميشه.

يا نرم افزار زيرو اجرا کن ( ارتباط با نت قطع بشه و به سوالات جواب مثبت بده )

از لينکي که روبروش 10:00 نوشته دانلود کن .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید