PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Test Drive Unlimited 2

صفحه ها : 1 [2] 3

Ardavan
09-03-2011, 12:43
سلام به دوستان،یک سوال!
البته معذرت اگه تکراری هست،من وارد این بازی میشم بازی به صورت فول اسکرین نمیشه،این رو باید چه بکنم؟!
همه جاش رو رفتم پیدا نکردم که کجا هست!!
ممنون!

SA.JJ.AD
09-03-2011, 12:50
سلام به دوستان،یک سوال!
البته معذرت اگه تکراری هست،من وارد این بازی میشم بازی به صورت فول اسکرین نمیشه،این رو باید چه بکنم؟!
همه جاش رو رفتم پیدا نکردم که کجا هست!!
ممنون!

altرو بگیرید و بعد Enter رو بزنید :46:

armin_shadow
09-03-2011, 13:22
سلام. شما ها Bugatti ss رو تو اين بازي پيدا كردين؟!

Ali.Mirzaie
09-03-2011, 19:46
آقا بازی و نسب کردم با آخرین پچ. ولی الان کیبرد و که عوض میکنم دیگه دکمه ها خوب کار نمیکنه (یعنی دکمه هارو چنج میکنم) چه کنم؟!

iCe m@n
09-03-2011, 19:54
آقا بازی و نسب کردم با آخرین پچ. ولی الان کیبرد و که عوض میکنم دیگه دکمه ها خوب کار نمیکنه (یعنی دکمه هارو چنج میکنم) چه کنم؟!

یعنی چی خوب کار نمیکنه؟

Ali.Mirzaie
10-03-2011, 09:00
یعنی چی خوب کار نمیکنه؟

یعنی اینکه مثلاً میام دکمه های دنده عوض کردن و تغییر میدم دیگه کار نمیکنه! یا مثلاً ترمز دستی و که میزارم روی اسپیس بار دیگه ماشین حرکت نمیکنه تا وقتی که اسپیس و بگیرم!!!!! تا ترمز دستی رها بشه!

iCe m@n
10-03-2011, 12:11
یعنی اینکه مثلاً میام دکمه های دنده عوض کردن و تغییر میدم دیگه کار نمیکنه! یا مثلاً ترمز دستی و که میزارم روی اسپیس بار دیگه ماشین حرکت نمیکنه تا وقتی که اسپیس و بگیرم!!!!! تا ترمز دستی رها بشه!

نمی دونم والا من تا حالا همچین مشکلی برام پیش نیومده کلید ها رو عوض کردم و الانم راحت بازی میکنم
شما یه بار تنظیمات رو کلا به حالت اولیه بر گردون و دوباره تنظیم کن ببین درست میشه:46:

hr7
10-03-2011, 12:39
سلام دوستان . دسته بازیم کار نمیکنکنه . تو تنظیمات تنظیم میشه یعنی میتونم جای یه دکمه از کیبورد یه دکمه از دسته بذارم ولی تو قسمت (( detect device )) فقط کیبورد هستش . چکار کنم ؟

iCe m@n
11-03-2011, 01:24
سلام دوستان . دسته بازیم کار نمیکنکنه . تو تنظیمات تنظیم میشه یعنی میتونم جای یه دکمه از کیبورد یه دکمه از دسته بذارم ولی تو قسمت (( detect device )) فقط کیبورد هستش . چکار کنم ؟

توی بازی هم تست کردید ببینید کارمیکنه یا نه؟

tanatos
11-03-2011, 15:58
آقا ما اصلا به خود بازی نرسیدیم این روی 7 نصب نمیشه مگه؟
الان که میزنی مشکل داره اصلا وارد بازی نمیشه میخواد بره قسمت آنلاین و یه چیزی دانلود کنه جریان چیه؟

meha
11-03-2011, 17:09
خب مودم رو خاموش کنید و بعد برید داخل بازی

البته Crack فراموش نشه

Prince_M
11-03-2011, 18:50
تو Racing School (هاوایی) قسمت Mountain Test خیلی زمانش کمه من که نتونستم ردش کنم و گواهینامه A1 رو بگیرم.پچی چیزی نیست که این قسمت رو اصلاح کنه؟......:31:

iCe m@n
11-03-2011, 18:53
تو Racing School (هاوایی) قسمت Mountain Test خیلی زمانش کمه من که نتونستم ردش کنم و گواهینامه A1 رو بگیرم.پچی چیزی نیست که این قسمت رو اصلاح کنه؟......:31:

نه فقط میتونی از ترینر استفاده کنی

لینک ترینر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست عزیز این ترینر هم هست که این بهتره

موفق باشید:11:

Prince_M
12-03-2011, 17:54
دوست عزیز این ترینر هم هست که این بهتره

دمــــــــــــــت گرم...........واقعا ترینر به این میگــــــــــــــــن:10:

iCe m@n
12-03-2011, 18:17
دمــــــــــــــت گرم...........واقعا ترینر به این میگــــــــــــــــن:10:

خواهش میکنم دوست عزیز:11:
بله این ترینر خوبی هست بین ترینر های این بازی
ولی من اصلا به کسی استفاده از ترینر توی بازی رو پیشنهاد نمیکنم چون از لذت و هیجان و سختی بازی کم میکنه

Prince_M
13-03-2011, 07:43
این ترینرش خراب شده .......وقتی میرم تو بازی و ترینر رو اجرا میکنم بازی هنگ میکنه ماشینا تو هوا میمونن یا میرن زیر زمین......!!!......هر وقت هم میخوام ازش استفاده کنم از بازی می پره بیرون......:19:

واسه شما درسته؟

iCe m@n
13-03-2011, 13:43
این ترینرش خراب شده .......وقتی میرم تو بازی و ترینر رو اجرا میکنم بازی هنگ میکنه ماشینا تو هوا میمونن یا میرن زیر زمین......!!!......هر وقت هم میخوام ازش استفاده کنم از بازی می پره بیرون......:19:

واسه شما درسته؟

من که از ترینر استفاده نمیکنم نمیدونم مشکلش چی هست؟
ولی الان یه ترینر دیگه برات میذارم:46:

بفرما دوست عزیز

لینک ترینر

Prince_M
13-03-2011, 16:13
بفرما دوست عزیز

لینک ترینر

بازم ارور میده!!!:19:..........میگه ورژنش قدیمیه.....تازه ترینرش هم همه ی قسمت هاش باز نیست......وقتی هم دکمه ها رو میزنم از بازی میا د بیرون و ارور میده!!!!!!

ali_metal_357
13-03-2011, 16:17
بازی رو اپدیت کردم وقتی میخواد بره داخل بازی سریال می خواد

کرک قبلی هم جواب نمیده

کرک جدید لطفا !

iCe m@n
13-03-2011, 20:30
بازم ارور میده!!!:19:..........میگه ورژنش قدیمیه.....تازه ترینرش هم همه ی قسمت هاش باز نیست......وقتی هم دکمه ها رو میزنم از بازی میا د بیرون و ارور میده!!!!!!

خب شما ورژن بازیت رو بگو چنده که برای اون ورژن بزارم؟:46:

hr7
13-03-2011, 22:17
سلام . ترینر این ورژن از بازی رو میخواستم . (1.0.1.1)

iCe m@n
13-03-2011, 23:15
سلام . ترینر این ورژن از بازی رو میخواستم . (1.0.1.1)

بفرما دوست عزیز

Prince_M
14-03-2011, 12:51
خب شما ورژن بازیت رو بگو چنده که برای اون ورژن بزارم؟:46:

ورژن بازی اینه: TDU2 QA v069 build 0

البته قبلا که آپدیت کرده بودم ورژنش بالاتر بود حالا چون ویندوز عوض کردم آپدیتش پریده!!!:19::19::19:

iCe m@n
14-03-2011, 14:23
ورژن بازی اینه: TDU2 QA v069 build 0

البته قبلا که آپدیت کرده بودم ورژنش بالاتر بود حالا چون ویندوز عوض کردم آپدیتش پریده!!!:19::19::19:

دوست عزیز همینی که 2 تا پست بالا تر گزاشتم رو یه تست بکن:46:

Prince_M
14-03-2011, 14:51
دوست عزیز همینی که 2 تا پست بالا تر گزاشتم رو یه تست بکن:46:

متاسفانه اینم جواب نداد.........:19:

هر دکمه ای میزنم هیچ کاری انجام نمیده حداقل ورژن قبلی یه اروری میداد ولی این که هیچی نمیاد.........

iCe m@n
14-03-2011, 15:12

هر دکمه ای میزنم هیچ کاری انجام نمیده حداقل ورژن قبلی یه اروری میداد ولی این که هیچی نمیاد.........

خب بزار ببینم برات چیزی پیدا میکنم برای این ورژن برات میذارم:46:

iCe m@n
14-03-2011, 16:41

دوست عزیز این رو یه امتحان بکن:46:

Prince_M
14-03-2011, 18:08
دوست عزیز این رو یه امتحان بکن:46:

ترینر خیلی خوبی بود ولی هر کاری کردم صداش میومد که میگفت اکتیو شده ولی کار نکر که نکرد!!!:19:

iCe m@n
14-03-2011, 18:18
ترینر خیلی خوبی بود ولی هر کاری کردم صداش میومد که میگفت اکتیو شده ولی کار نکر که نکرد!!!:19:

یعنی چی صداش میومد
بزار من خودم در اسرع وقت تستش میکنم بهت خبر میدم چون یکی از بهترین ترینر های بازی هست
کمی صبر کنی بهت خبر میدم یا یکی دیگه برات میذارم:46:

Prince_M
14-03-2011, 18:30
یعنی چی صداش میومد
بزار من خودم در اسرع وقت تستش میکنم بهت خبر میدم چون یکی از بهترین ترینر های بازی هست

یعنی وقتی بازی رو اجرا میکردم و همون اعداد سمت چپ کیبورد رو میزدم میگفت : trainer is activated ولی تو بازی هیچی نمیشد!!!

Prince_M
14-03-2011, 18:30
یعنی چی صداش میومد

یعنی وقتی بازی رو اجرا میکردم و همون اعداد سمت چپ کیبورد رو میزدم میگفت : trainer is activated ولی تو بازی هیچی نمیشد!!!

ممنون میشم هر چه سریعتر تست کنی.......:31:

iCe m@n
14-03-2011, 18:35

چشم من الان شرکت هستم ولی به محضه اینکه برم خونه حتما تست میکنم و بهت خبرش رو میدم:46:

iCe m@n
14-03-2011, 22:28
دوست عزیز من این ترینر رو امتحان کردم و روی بازی من هم عمل نمیکرد :13:
حالا یه ترینر قبلا ها گرفته بدوم که الان که تست کردم روی بازی جواب داد اون رو آپلود میکنم برات میذارم خیلی هم کامل هست:46:

Oracle_Eldorado
14-03-2011, 23:32
با سلام .
دوستان من با این بازی یه مشکلی دارم .
بازی رو نصب کردم ، کرک SKidrow هم دارم .
وقتی بازی رو اجرا کردم ، وصل شد به یه سرور و 41 مگابایت دانلود کرد .
بعد که Play زدم گفت باید بازی رو Active کنی و بازی رو فعال کنی .
از بازی بیرون میام ، کرک رو کپی کردم و بازم بازی رو اجرا کردم یه فایل 14 مگابایتی دانلود کرد .
بازم گفت باید بازی رو Active کنی .
وقتی هم تو پوشه محل نصب بازی میرم و فایل TestDrive2 رو اجرا میکنم میگه باید با فایل UpLauncher یا همون آیکون روی دسکتاپ رو اجرا کنی .
وقتی هم که اونو اجرا میکنم بازم میگه باید سریال بازی رو کپی کنی و بازی رو Active کنی .
کسی میتونه کمک کنه ؟
7 گیگ دانلود کردم !

iCe m@n
14-03-2011, 23:38
با سلام .
از بازی بیرون میام ، کرک رو کپی کردم و بازم بازی رو اجرا کردم یه فایل 14 مگابایتی دانلود کرد .
وقتی هم تو پوشه محل نصب بازی میرم و فایل TestDrive2 رو اجرا میکنم میگه باید با فایل UpLauncher یا همون آیکون روی دسکتاپ رو اجرا کنی .
وقتی هم که اونو اجرا میکنم بازم میگه باید سریال بازی رو کپی کنی و بازی رو Active کنی .
کسی میتونه کمک کنه ؟
7 گیگ دانلود کردم !

دوست عزیز تنها راه شما ابن هست که بازی و دوباره نصب کنی و بعد کرک بریزی و زمانی که میخوای بری داخل بازی مودمت رو خاموش کنی و به اینترنت متصل نباشی تا راحت بتونی بازی رو اجرا کنی:46:

Keyvan2139
15-03-2011, 02:24
با سلام .
کسی میتونه کمک کنه ؟
7 گیگ دانلود کردم !

شما حتما از Test.Drive.Unlimited.2.Update.2-SKIDROW استفاده کردی...
باید آپدیت ورژن 3 رو نصب کنی، بعد کرک Skidrow مربوط به اونو کپی کنی
موقع اجرای بازی حدود 650 کیلوبایت دانلود میکنه و بدون error وارد بازی میشه
ورژن بازی هم TDU2 v086 build 5
هر چی غیر از این باشه جواب نمیده

Keyvan2139
15-03-2011, 02:35
با سلام .
کسی میتونه کمک کنه ؟
7 گیگ دانلود کردم !

شما حتما از Test.Drive.Unlimited.2.Update.2-SKIDROW استفاده کردی...
باید آپدیت ورژن 3 رو نصب کنی، بعد کرک Skidrow مربوط به اونو کپی کنی
موقع اجرای بازی حدود 650 کیلوبایت دانلود میکنه و بدون error وارد بازی میشه
ورژن بازی هم TDU2 v086 build 5
هر چی غیر از این باشه جواب نمیده

iCe m@n
15-03-2011, 02:45

دوست عزیز این ترینر رو امتحان کن:46:

Prince_M
15-03-2011, 10:00
دوست عزیز این ترینر رو امتحان کن:46:

دمت گرم......:31:.....بالاخره این یکی کار کرد........مشکل از کرک بود عوضش کردم درست شد...

به هر حال ممنون :10:

omidkaka1
15-03-2011, 10:57
سلام دوستان گرامي
من تازه يه نسخه از اين بازي زيبا رو خريدم ولي هر كاري ميكنم نميتونم راه اندازيش كنم.اول كه پيغام ميده انلان بازي كن كه كنسل ميكنم و ميگه آف بازي كن كه وقتي اكي ميكنم هيچ اتفاقي نمي افته.يعني وارد بازي نميشه.لطفا راهنمايي كنيد.

bbp
15-03-2011, 11:34
omidkaka1

شما تو قسمت بالاش احیانا اسم مینویسید دیگه که اسم پروفایلتون باشه....

iCe m@n
15-03-2011, 13:37
دمت گرم......:31:.....بالاخره این یکی کار کرد........مشکل از کرک بود عوضش کردم درست شد...

به هر حال ممنون :10:

خواهش میکنم خوشحال شدم که بلاخره بعد از این همه تست ترینر این یکی آخر عمل کرد و کارت رو راه انداخت:46:

redbeard
15-03-2011, 14:33
بعد از نصب بازی و اجرای uplauncher یه باکس نارنجی باز میشه با این مضمون که "بازی شما به درستی نصب نشده و باید مجددا نصب شود در صورت درست نشدن با آتاری تماس بگیرید" هر دو کرک skidrow و reloaded رو دانلود کردم ولی فایده نداشت باید چیکار کنم؟ در ضمن فایروال و آنتی ویروس رو هم قطع کردم جواب نداد

omidkaka1
16-03-2011, 09:46
-----------------

omidkaka1

شما تو قسمت بالاش احیانا اسم مینویسید دیگه که اسم پروفایلتون باشه....[/QUOTE]

اخه جايي براي اسم نوشتن نيست.فقط يه پيغام كه نوشته نميتونيد ان بازي كنيد،اف بازي ميكنيد؟ وقتي يس ميزنم هيچ اتفاقي نمي افته.
ميشه يه عكس اموزسي بزاري.
ممنون

iCe m@n
16-03-2011, 10:33
بعد از نصب بازی و اجرای uplauncher یه باکس نارنجی باز میشه با این مضمون که "بازی شما به درستی نصب نشده و باید مجددا نصب شود در صورت درست نشدن با آتاری تماس بگیرید" هر دو کرک skidrow و reloaded رو دانلود کردم ولی فایده نداشت باید چیکار کنم؟ در ضمن فایروال و آنتی ویروس رو هم قطع کردم جواب نداد

شما بازی رو دوباره نصب کن و آپدیت 3 و کرک خود آپدیت رو بریز و زمانی که میخوای بری توی بازی اینترنت رو قطع کن ببین مشکل حل میشه؟:46:

bbp
16-03-2011, 10:49
اينم براي دوستمون...: ( اگه اين صفحات نمياد مشكل از نسخه شماست )

اول بروي گزينه آفلاين كليك كنيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد اون بالا اسم پروفايلتون رو بزنيد و بعدش ok

Keyvan2139
16-03-2011, 11:41
-----------------

اخه جايي براي اسم نوشتن نيست.فقط يه پيغام كه نوشته نميتونيد ان بازي كنيد،اف بازي ميكنيد؟ وقتي يس ميزنم هيچ اتفاقي نمي افته.
ميشه يه عكس اموزسي بزاري.
ممنون

عزیز دل برادر ... مباحث مربوط به مشکلات نصب و اجرا رو تو تاپیک خودش مطرح کنید

یه سر اینجا بزن

مشکلت حل میشه

Keyvan2139
16-03-2011, 13:35
روش نصب و اجرای بازی Test Drive Unlimited 2

دوستانی که با نصب و راه اندازی این بازی به نوعی مشکل دارن یه نگاه به این مطالب بندازن تا مشکلشون حل بشه....

1- اگه قبلا بازی رو نصب کردید و ناموفق بوده، اونو Uninstall کنید و Save های مربوط به اون رو هم پاک کنید

2- بازی رو با همون سریالی که همراهشه نصب کنید. (ترجیحا اگه تو یه درایو دیگه باشه بهتره)

3- از ک.ر.ک.ی که تو DVD بازی موجوده به هیچ عنوان استفاده نکنید

4- قبل از هر کاری آپدیت ورژن 3 بازی رو نصب کنید ( این کار واسه اینه که موقع اجرای بازی تو حالت آنلاین پیغام دانلود آپدیت ظاهر نشه و ک.ر.ک از کار نیفته) بعد از نصب آپدیت، ورژن بازی باید v0.86 build5 بشه

5- از ک.ر.ک Skidrow مربوط به آپدیت 3 استفاده کنید و اونو تو فولدر بازی Replace کنید

اینم آدرس دانلود آپدیت 3 و ک.ر.ک Skidrow با حجم حدود 54 مگ

6- بعد بازی رو اجرا کنید

اگه کانکت نباشید که هیچی.... اگه کانکت باشید، یه دانلود حدود 650 کیلو بایتی انجام میشه و دیگه تمام

درصورتی که کارهای گفته شده رو انجام دادید و کماکان بازی اجرا نشد.....

1- یا ویندوزتون مشکل داره...

2- یا درایور کارت گرافیک، DirectX و ... قدیمیه

3- یا خود بازی درست نصب نشده، مثلا DVD مشکلدار بوده

4- یا شما اصلا شانس ندارید این بازی رو نصب کنید... پس از خیرش بگذرید بهتره :27:

redbeard
16-03-2011, 17:56
دستت درد نکنه ولی این لینکش که خرابه:41:

iCe m@n
16-03-2011, 18:54

دوستانی که با نصب و راه اندازی این بازی به نوعی مشکل دارن یه نگاه به این مطالب بندازن تا مشکلشون حل بشه....

1- اگه قبلا بازی رو نصب کردید و ناموفق بوده، اونو Uninstall کنید و Save های مربوط به اون رو هم پاک کنید

2- بازی رو با همون سریالی که همراهشه نصب کنید. (ترجیحا اگه تو یه درایو دیگه باشه بهتره)

4- قبل از هر کاری آپدیت ورژن 3 بازی رو نصب کنید ( این کار واسه اینه که موقع اجرای بازی تو حالت آنلاین پیغام دانلود آپدیت ظاهر نشه و ک.ر.ک از کار نیفته) بعد از نصب آپدیت، ورژن بازی باید v0.86 build5 بشه

5- از ک.ر.ک Skidrow مربوط به آپدیت 3 استفاده کنید و اونو تو فولدر بازی Replace کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید6- بعد بازی رو اجرا کنید

اگه کانکت نباشید که هیچی.... اگه کانکت باشید، یه دانلود حدود 650 کیلو بایتی انجام میشه و دیگه تمام

کیوان جان ممنون به خاطر این پست کاملی که زحمت کشیدی نوشتی همه چیزهایی که ذکر کردی درست هست پس به نظر من به mosolim بگو که توی صفحه اول تاپیک این رو قرار بده که همه بتونن استفاده کنن:46:

iCe m@n
16-03-2011, 19:11
دوستان کسی سیو کامل بازی رو داره بزاره اینجا
خیلی حیاتی هست اگه دارید حتما بزارید:46:

ممنون:11:

iCe m@n
16-03-2011, 21:20
از دوستان کسی نبود که این سیو بازی رو برای من بذاره خیلی حیاتی هست من خیلی عجله دارم اگه کسی از دوستان داره خیلی خیلی ممنون میشم برام بزاره:11:

meha
16-03-2011, 21:21
بازی برای من سرعتش افت کرده

اذیت میکنه!

iCe m@n
16-03-2011, 21:29
بازی برای من سرعتش افت کرده

اذیت میکنه!

مگه میشه بعد از چند روز بازی کردن سرعت افت کنه شاید سیستمتون ویرووسی شده؟
اون آپدیت آخر رو ریختید همراه با کرک؟
قبلش مشکلی از لحاظ سرعت نداشتید؟

Keyvan2139
16-03-2011, 22:04
کیوان جان ممنون به خاطر این پست کاملی که زحمت کشیدی نوشتی همه چیزهایی که ذکر کردی درست هست پس به نظر من به mosolim بگو که توی صفحه اول تاپیک این رو قرار بده که همه بتونن استفاده کنن:46:

قابل نداشت.... همشهری!!! :46:

---------- Post added at 10:04 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

دستت درد نکنه ولی این لینکش که خرابه:41:

لینک رو تست کردم..... مشکل نداره

iCe m@n
16-03-2011, 22:14
قابل نداشت.... همشهری!!! :46:

---------- Post added at 10:04 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

لینک رو تست کردم..... مشکل نداره

قربون تو عزیز ولی برای اون صفحه اول حتما با mosolim صحبت کن چون حیفه این پست به این کاملی توی پست اول نباشه که هرکی مشکلی پیدا کرد بره صفحه اول رو بخونه تا راحت مشکلش حل بشه:46:

برای این لینک من هم تست کردم و سالم بود مشکلی نداشت

Ata Assassin
17-03-2011, 09:40
با سلام.من گذاشتم اين بازي خودش اپديت كنه و ورژنش به v0.86 build5 تغيير كرد.حالا من فقط به كرك مربوط به اين نسخه احتياج دارم.لطفا يه عزيزي فقط كرك رو اپلود كنه.ممنون ميشم.

Prince_M
17-03-2011, 10:31
از دوستان کسی نبود که این سیو بازی رو برای من بذاره خیلی حیاتی هست من خیلی عجله دارم اگه کسی از دوستان داره خیلی خیلی ممنون میشم برام بزاره:11:

سیو کامل 100 % میخوای؟

iCe m@n
17-03-2011, 11:16
سیو کامل 100 % میخوای؟

بله 100% باشه خیلی هم حیاتی هست:46:

iCe m@n
17-03-2011, 11:23
با سلام.من گذاشتم اين بازي خودش اپديت كنه و ورژنش به v0.86 build5 تغيير كرد.حالا من فقط به كرك مربوط به اين نسخه احتياج دارم.لطفا يه عزيزي فقط كرك رو اپلود كنه.ممنون ميشم.

دوست عزیز این کرک ها برای این ورژن هست یه نگاه بندار ببین به دردت میخوره:46:

Ata Assassin
17-03-2011, 12:05
دوست عزيز ممنون.ولي نميشه از اين سايتي كه دادي دان كرد.كسي هست كه كرك خودش رو اپلود كنه؟ممنون ميشم.

omidkaka1
17-03-2011, 12:20
سلام دوستان.
من یه نسخه از این بازی نصب کردم اما وقتی پلی میکنم میگه ان نمیتونی بازی کنی باید اف بازی کنی وقتی اکی میکنم هیچ اتفاقی نمی افته.
این نسخه سه دیسک هستش.

omidkaka1
17-03-2011, 12:24
دست گلت درد نكنه ديگه رمقي واسه پيدا كردن اينا نمونده :13:

اينم براي دوستمون...: ( اگه اين صفحات نمياد مشكل از نسخه شماست )

اول بروي گزينه آفلاين كليك كنيد

بعد اون بالا اسم پروفايلتون رو بزنيد و بعدش ok

ممنون دوست عزیز.فکر کنم ایراد از بازی منه چون اصلا وارد این محیط نمیشه.
دستت درد نکنه به خاطر اپ کردن عکسها.

mmr_p2001
17-03-2011, 14:17
دوووووستان !!!!!!!!
كمكم كنيد اگر ميدونيد!!!!!!!

وقتي كد رو زدم و اكي شد رفتم تو بازي كه يه پروفايل آنلاين بسازم

اكانت اتاريم رو هم وارد كردم و رديف شد امااااا

بعدش كه نيو گيم كردم اين اومد... !!!! ::::

اين يعني ايني كه خريدم ماليده و باطلش كردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :18:

ولي اينجا يه شك ديگه هستش...اينكه وقتي وارد ميشم جلو اكانت آنلاينم اين علامت سبز رنگ هستش :

//----------------------------------------------------------------------
nemikhad pak koni chizio,too jayi ke bazio nasb kardi,ye file be esme key.txt hastesh,ba ye editor mese note pad bazesh kon,seryal numbere dorost ro bade pak kardane chizi ke mibini,oonja vared kon,save kon,bebandesh,bazio ejra kono halesho bebar!

iCe m@n
17-03-2011, 14:31
سلام دوستان.
من یه نسخه از این بازی نصب کردم اما وقتی پلی میکنم میگه ان نمیتونی بازی کنی باید اف بازی کنی وقتی اکی میکنم هیچ اتفاقی نمی افته.
این نسخه سه دیسک هستش.

شما برای اینکه به صورت آفلاین بازی کنید باید روی بازی کلیک کنید اولین پیغام رو روی cancel کلیک کنید بعد گزینه play روشن میشه بعد روی play کلیک کنید و بعد روی yes کلیک کنید تا وارد بازی بشید:46:

RoyalFalcon1994
17-03-2011, 14:43
سلام...
دوستان بازي قشنگي هست؟
ارزش خريدنش رو داره؟
و لينك دانلود سالمش رو مي خوام...

iCe m@n
17-03-2011, 14:51
سلام...
دوستان بازي قشنگي هست؟
ارزش خريدنش رو داره؟
و لينك دانلود سالمش رو مي خوام...

خیلی ها این سوال رو پرسیدند که ارزش خرید داره یا نه نمیدونم چرا
ولی من همیشه گفتم دوباره هم میگم به نظر من هر بازیی ارزش خرید و امتحان رو داره این بازی هم بازی خیلی قشنگ و خوبی هست و اگه به سبک بازی علاقه مند باشید حتما خوشت میاد لینک دانلود هم توی صفحه اول هست ولی دیگه الان این بازی همه جا برای فروش هست چون از زمان انتشارش خیلی وقت هست که میگذره

iCe m@n
17-03-2011, 15:04

دوست عزیز شما از کرک آپدیت ورژن 3 استفاده کن من هم ورژن بازیم مثل شما هست و از این کرک استفاده میکنم مشکلی هم نداره:46:

iCe m@n
17-03-2011, 19:52
دوستان کسی نبود سیو این بازی رو برای من بزاره؟

Keyvan2139
17-03-2011, 22:28
یه خبر بد...!
آپدیت 3 و ک.ر.ک بازی همین الان از کار افتاد، دوباره پیغام دانلود آپدیت میده، ظاهرا ورژن 0.97 .... فعلا موقع اجرا DC باشید تا Skidrow ک.ر.ک جدید رو منتشر کنه :23:

Keyvan2139
17-03-2011, 22:33
یه خبر بد...!
آپدیت 3 و ک.ر.ک بازی همین الان از کار افتاد، دوباره پیغام دانلود آپدیت میده، ظاهرا ورژن 0.97 .... فعلا موقع اجرا DC باشید تا Skidrow ک.ر.ک جدید رو منتشر کنه :23:

iCe m@n
17-03-2011, 23:18
یه خبر بد...!
آپدیت 3 و ک.ر.ک بازی همین الان از کار افتاد.... فعلا موقع اجرا DC باشید تا Skidrow ک.ر.ک جدید رو منتشر کنه :23:

همین آپدیتی که توی تاپیک گذاشته شده از کار افتاده؟:18:

Keyvan2139
17-03-2011, 23:59
همین آپدیتی که توی تاپیک گذاشته شده از کار افتاده؟:18:

مشکلی نیست... فقط موقع اجرای بازی دیسکانکت باش تا دانلود نکنه... اگه آپدیت کنی ک.ر.ک از کار میفته
امروز فردا ک.ر.ک جدید میاد

iCe m@n
18-03-2011, 00:05
مشکلی نیست... فقط موقع اجرای بازی دیسکانکت باش تا دانلود نکنه... اگه آپدیت کنی ک.ر.ک از کار میفته
امروز فردا ک.ر.ک جدید میاد

ایول باشه دمت گرم خوب شد گفتی صبر میکنیم کرک جدید بیاد:46:

bbp
18-03-2011, 00:24
آره منم عصر خواستم برم ديدم كه... به به
آپديت كرد و به نظرم كمي روونترم شده :20:

B.J.U
18-03-2011, 00:42
یعنی میگید آپدیت نکنم؟
خوب شد تا حالا هم نکردم!

*hamedkhatar*
18-03-2011, 01:39
سلام
بازی رو نصب کردم
یه کرک هم توی دی وی دی بود اون رو کپی کردم
وقتی اجراش کردم 50 مگ آپدیت شد v097build 6
حالا میگه کد فعال سازی بده
الان احتمالا باید یه کرک جدید بریزم درسته؟
میشه لینکش رو بدید؟
ممنون

iCe m@n
18-03-2011, 01:53
سلام
بازی رو نصب کردم
یه کرک هم توی دی وی دی بود اون رو کپی کردم
وقتی اجراش کردم 50 مگ آپدیت شد
حالا میگه کد فعال سازی بده
الان احتمالا باید یه کرک جدید بریزم درسته؟
میشه لینکش رو بدید؟
ممنون

دوست عزیز شما نباید میزاشتی آپدیت کنه بازی رو چون کرک آپدیت به مشکل بر خورده که تا 2 الی 3 روز دیگه این مشکل حل خواهد شد شما باید فعلا وقتی میخواید برید توی بازی اینترنت رو قطع کنی تا کرک سالم بیاد:46:
شما الان بازی رو پاک کن دوباره نصب کن و کرک خود بازی رو بریز و دیگه نزار اپدیت بشه و به صورت آفلاین تا اومدن کرک بازی کن

iCe m@n
18-03-2011, 04:18
نه فعلا تا اومدن کرک سالم آپدیت نکنید بازی رو:46:

Prince_M
18-03-2011, 08:45
بله 100% باشه خیلی هم حیاتی هست:46:

بفرما:

*hamedkhatar*
18-03-2011, 10:32
دوست عزیز شما نباید میزاشتی آپدیت کنه بازی رو چون کرک آپدیت به مشکل بر خورده که تا 2 الی 3 روز دیگه این مشکل حل خواهد شد شما باید فعلا وقتی میخواید برید توی بازی اینترنت رو قطع کنی تا کرک سالم بیاد:46:
شما الان بازی رو پاک کن دوباره نصب کن و کرک خود بازی رو بریز و دیگه نزار اپدیت بشه و به صورت آفلاین تا اومدن کرک بازی کن

ممنون
دوباره بازی رو نصب کردم و با فایروال نگذاشتم به نت نصب بشه
وارد بازی شد بازی هم کردم ولی فول اسکرین نمیشه
تو تنظیماتش هم رفتم ولی فقط تونستم رزولیشن رو عوض کنم
چکار کنم فول شه؟
ممنون

iCe m@n
18-03-2011, 11:08
ممنون
دوباره بازی رو نصب کردم و با فایروال نگذاشتم به نت نصب بشه
وارد بازی شد بازی هم کردم ولی فول اسکرین نمیشه
تو تنظیماتش هم رفتم ولی فقط تونستم رزولیشن رو عوض کنم
چکار کنم فول شه؟
ممنون

شما ALT+ENTER رو بزن فول اسکریین میشه:46:

Keyvan2139
18-03-2011, 11:30
دوستانی که ورژن بازیشون v0.86 Build 5 هستش و آپدیت 3 و ک.ر.ک Skidrow رو نصب کردن، الان وقتی میخوان برن تو بازی اگه آنلاین باشن یه دانلود 23 مگی واسشون انجام میشه...

من گذاشتم آپدیت شد و ورژنش به v0.97 Buid 6 تغییر کرد. ولی ک.ر.ک از کار افتاد

دوباره ک.رک Skidrow رو کپی کردم ، ایندفعه پیغام دانلود 14 مگ رو داد که جلوش رو گرفتم. ورژن بازی هم شد v0.86 Build 6 ( باز یه 9 مگ کاسب شدیم :27: ) الان هم فعلا موقع اجرا DC میکنم، مشکلی هم نداره

پس اونایی که آپدیت کردن از ک.ر.ک قبلی استفاده کنن.... احتیاجی به نصب مجدد بازی نیست

امروز فردا TDU Update 4 با ک.ر.ک Skidrow ارائه میشه... امیدوارم ایندفعه مشکل آنلاینش رو حل کنه

Keyvan2139
18-03-2011, 11:34
دوستانی که ورژن بازیشون v0.86 Build 5 هستش و آپدیت 3 و ک.ر.ک Skidrow رو نصب کردن، الان وقتی میخوان برن تو بازی اگه آنلاین باشن یه دانلود 23 مگی واسشون انجام میشه...

دوباره ک.رک Skidrow رو کپی کردم ، ایندفعه پیغام دانلود 14 مگ رو داد که جلوش رو گرفتم. ورژن بازی هم شد v0.86 Build 6 ( باز یه 9 مگ کاسب شدیم :27: ) الان هم فعلا موقع اجرا DC میکنم، مشکلی هم نداره

پس اونایی که آپدیت کردن از ک.ر.ک قبلی استفاده کنن.... احتیاجی به نصب مجدد بازی نیست

امروز فردا TDU Update 4 با ک.ر.ک Skidrow ارائه میشه... امیدوارم ایندفعه مشکل آنلاینش رو حل کنه

camry
18-03-2011, 13:01
دوستان آخرین آپدیت این بازی رو با کرک بزارین
راستی آپدیت کردن چه سودی داره؟

ممنون

Keyvan2139
18-03-2011, 14:48
دوستان آخرین آپدیت این بازی رو با کرک بزارین
راستی آپدیت کردن چه سودی داره؟

ممنون

یکی از مشکلاتی که خود من داشتم این بود که وقتی یکی دو ساعت مداوم بازی میکردم، Rate گرافیک میومد پایین و بازی افت فریم پیدا میکرد... انگار که مثلا CPU درگیر یه چیز دیگه باشه. اون موقع مجبور میشدم یه بار دیگه از اول بازی رو اجرا کنم
ولی ظاهراً با این آپدیت آخری، هر چند نصفه نیمه بود، تا حدود زیادی مشکل برطرف شده

SA.JJ.AD
18-03-2011, 15:55
دوستان اینو دوباره گذاشتم اپدیت شه !!بعد از اپدیت دوباره کرک قبلی رو بریزم . اپدیت از بین نمیره ؟!:31:چیکار کنم ؟!دفعه قبل همین کارو کردم . یعنی بعد از اپدیت دوباره کرک کردمش :20:
.
راستی کرک Crack FIX Reloaded مشکل داره ؟!
+
+
+
اپدیت کردم کامل . بعد اخرین کرکی که داشتمو دوباره کپی کردم به محل نصب بازی .اما دقیقا الان مثه این دوستمون شد اوضام :

دوباره ک.رک Skidrow رو کپی کردم ، ایندفعه پیغام دانلود 14 مگ رو داد که جلوش رو گرفتم. ورژن بازی هم شد v0.86 Build 6

موضع چیه ؟!:31:

pedram_sad
19-03-2011, 01:03
دوستان برای این بازی patch اومده ؟
کلا چه کارهایی میکنه پچش ؟

Keyvan2139
19-03-2011, 01:32
دوستان اینو دوباره گذاشتم اپدیت شه !!بعد از اپدیت دوباره کرک قبلی رو بریزم . اپدیت از بین نمیره ؟!:31:چیکار کنم ؟!دفعه قبل همین کارو کردم . یعنی بعد از اپدیت دوباره کرک کردمش :20:
.
راستی کرک Crack FIX Reloaded مشکل داره ؟!
+
+
+
اپدیت کردم کامل . بعد اخرین کرکی که داشتمو دوباره کپی کردم به محل نصب بازی .اما دقیقا الان مثه این دوستمون شد اوضام :

موضع چیه ؟!:31:

موقعی که بازی آپدیت میشه یه سری فایلهای داخل بازی به روز میشن و اگه باگی داشته باشه بر طرف میشه.... غیر از اون، فایل اجرایی بازی (TestDrive2.exe) هم به طور کامل دانلود و جایگزین میشه و چون ک.ر.ک Skidrow مستقیما روی این فایل مستقره، از بین میره
بر طرف شدن باگهای بازی ربطی به آپدیت فایل TestDrive2.exe نداره...

Keyvan2139
19-03-2011, 01:37

تا حالا واسه TDU2 هیچ پچی ارائه نشده

iCe m@n
19-03-2011, 01:46

دوست عزیز پچ برای این بازی نیومده فقط 3 تا آپدیت برای بازی هست که یکی از کارهای این آپدیت ها اضافه کردن بارون توی بازی هست:46:

pedram_sad
19-03-2011, 02:15
تا حالا واسه TDU2 هیچ پچی ارائه نشده

دوست عزیز پچ برای این بازی نیومده فقط 3 تا آپدیت برای بازی هست که یکی از کارهای این آپدیت ها اضافه کردن بارون توی بازی هست:46:

نسخه من الان که گذاشتم update بشه زده v055 build 0

اپدیتش هم 50.73 حجمشه

بعد از این که اپ شد از کدوم کرک باید استفاده کنم ؟

iCe m@n
19-03-2011, 02:46
نسخه من الان که گذاشتم update بشه زده v055 build 0

اپدیتش هم 50.73 حجمشه

بعد از این که اپ شد از کدوم کرک باید استفاده کنم ؟

شما فعلا نزار اپدیت بشه چون کرک این اپدیت مشکل داره و تا 1 الی 2 روز دیگه کرک سالم میاد براش فعلا وقتی میخواید وارد بازی بشید آفلاین وارد بشید تا کرک جدید بیاد:46:

tonypb
19-03-2011, 14:05
بازی خوبیه.مخصوصا گرافیکش زیباست.
ولی فکر کنم خیلی بد سااختنش یا حد اقل موتورش سازگاری خوبی نداره.
من با 5850 و تو رزولوشن 1440*900 افت فریم بدی دارم.
الته آپدیت نکردم و حدود 59 مگ میخواد آپدیت بشه.
نمیدونم با آپدیت مشکلش حل میشه یا نه؟

Mmermsdresd
19-03-2011, 14:45
سلام عزیز و لطفاً هر موقع ک.ر.ک جدید اومد ، برای دانلود بزار ،
می خوایم آنلاین بازی کنیم :41::2:

Keyvan2139
19-03-2011, 14:47
بازی خوبیه.مخصوصا گرافیکش زیباست.
ولی فکر کنم خیلی بد سااختنش یا حد اقل موتورش سازگاری خوبی نداره.
من با 5850 و تو رزولوشن 1440*900 افت فریم بدی دارم.
الته آپدیت نکردم و حدود 59 مگ میخواد آپدیت بشه.
نمیدونم با آپدیت مشکلش حل میشه یا نه؟

آپدیت 3 و ک.ر.ک Skidrow مشکل رو حل میکنه

jojo_2000
19-03-2011, 15:54
سلام
مقع نصبش یه سریال نامبر می خواد مال خود DVD رو میزنم میگه اشتباهه!:5:
درست شد

iCe m@n
19-03-2011, 15:56
سلام
مقع نصبش یه سریال نامبر می خواد مال خود DVD رو میزنم میگه اشتباهه!:5:
درست شد

بفرما

key - ( A52C-EKNZ-L539-DU7T)

Keyvan2139
19-03-2011, 21:08
سلام عزیز و لطفاً هر موقع ک.ر.ک جدید اومد ، برای دانلود بزار ،
می خوایم آنلاین بازی کنیم :41::2:

ک.ر.ک جدید مشکل آنلاین رو حل نمیکنه... واسه آنلاین بازی کردن سر کیسه رو شل کنی :31:

pedram_sad
20-03-2011, 13:14
آپدیت 3 و ک.ر.ک Skidrow مشکل رو حل میکنه
ک.ر.ک برای update 3 اومده ؟

matrix_3s
20-03-2011, 13:37
دوستان این بازی رو چه ویندوزهایی قابل اجراست ....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه فروشنده میگفت فقط رو sp3 نصب میشه....!!!!!!!!!!!!!!

iCe m@n
20-03-2011, 13:40
دوستان این بازی رو چه ویندوزهایی قابل اجراست ....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه فروشنده میگفت فقط رو sp3 نصب میشه....!!!!!!!!!!!!!!

روی همه ویندوز ها قابل اجرا هست تمام ویندور های 32 و 64bit اجرا میشه من خودم توی ویندوز 7 64bit دارم بازی میکنم

iCe m@n
20-03-2011, 13:49
ک.ر.ک برای update 3 اومده ؟

بله دوست عزیز توی لینک آپدیت3 آخرین ورژن کرک هم هست:46:

tonypb
20-03-2011, 13:52
سلام.
آپدیت کردم.این آخرین ورژنه؟؟؟
QA V069 build 6
وقتی کرک رو کپی میکنم دوباره میخواد 14 مگ آپدیت کنه.ولی ورژن فرقی نمیکنه.دوباره کرک رو کپی مکنم و دوباره 14 مگ...:41:
درست آپدیت کردم؟؟؟
مشکل از کرکه؟؟؟
ممنون

iCe m@n
20-03-2011, 14:01
سلام.
آپدیت کردم.این آخرین ورژنه؟؟؟
QA V069 build 6
وقتی کرک رو کپی میکنم دوباره میخواد 14 مگ آپدیت کنه.ولی ورژن فرقی نمیکنه.دوباره کرک رو کپی مکنم و دوباره 14 مگ...:41:
درست آپدیت کردم؟؟؟
مشکل از کرکه؟؟؟
ممنون

شما این آپدیت رو که انجا دادید و کرک رو که کپی کردید وقتی میخواید برید توی بازی اینترنت رو قطع کنید که آپدیت نکنه چون فعلا برای این آپدیت کرک نیموده و تا چند روز دیگه کرک سالم میاد فعلا شما بازی رو باید آفلاین بازی کنید

pedram_sad
20-03-2011, 14:09
شما فعلا نزار اپدیت بشه چون کرک این اپدیت مشکل داره و تا 1 الی 2 روز دیگه کرک سالم میاد براش فعلا وقتی میخواید وارد بازی بشید آفلاین وارد بشید تا کرک جدید بیاد:46:
این ک.ر.ک همونی هست که تو اون یکی تاپیک گفتید ؟
که تو لینک Update 3 هست ؟

مگه update های این بازی هم لینک دانلود دارن ؟

من اصلا up نکردم

الان بگذارم اپ بشه ک.ر.ک اش موجوده و میشه offline بازی کرد ؟

اینی که دارم 055 هست و اینی که میخواد اپش کنه یکسره 097 هست

iCe m@n
20-03-2011, 14:17
این ک.ر.ک همونی هست که تو اون یکی تاپیک گفتید ؟
که تو لینک Update 3 هست ؟

مگه update های این بازی هم لینک دانلود دارن ؟

من اصلا up نکردم

الان بگذارم اپ بشه ک.ر.ک اش موجوده و میشه offline بازی کرد ؟

اینی که دارم 055 هست و اینی که میخواد اپش کنه یکسره 097 هست

بله دوست عزیز این آپدیت ها لینک هم دارن که همراه با کرک عرضه شدن

کد:

اون آپدیتی که شما الان میذارید بکنه کرک نداره ولی با همین کرک آپدیت 3 کار میکنه و فقط تا اومدن کرک باید آفلاین بازی کنید

pedram_sad
20-03-2011, 14:35
بله دوست عزیز این آپدیت ها لینک هم دارن که همراه با کرک عرضه شدن

کد:

اون آپدیتی که شما الان میذارید بکنه کرک نداره ولی با همین کرک آپدیت 3 کار میکنه و فقط تا اومدن کرک باید آفلاین بازی کنید

مرسی عزیز

لینک برای دانلود کرک خالیش نیست درسته ؟

iCe m@n
20-03-2011, 14:38
مرسی عزیز

لینک برای دانلود کرک خالیش نیست درسته ؟

خواهش مبکنم

نه کرک خالی مخصوص آپدیت 3 نیست این کرک همراه با آپدیت هست

pedram_sad
20-03-2011, 14:45
خواهش مبکنم

نه کرک خالی مخصوص آپدیت 3 نیست این کرک همراه با آپدیت هست
الان تو این سایت کرک گذاشته امروز اومده
برای همین نسخه 097

که حجمش 12 مگ هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[MULTI5]%20No-DVD/Fixed%20EXE

من دانلوددش کردم اما چک نکردم
چون 20 مگ از اپیدت خود بازی مونده تا تمام شه

iCe m@n
20-03-2011, 16:05
الان تو این سایت کرک گذاشته امروز اومده
برای همین نسخه 097

که حجمش 12 مگ هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[MULTI5]%20No-DVD/Fixed%20EXE

من دانلوددش کردم اما چک نکردم
چون 20 مگ از اپیدت خود بازی مونده تا تمام شه

خب شما تست كن اگه مشكلي نبود كه بگيم دوستان ديگه هم استفاده كنند:46:

Hapoofesgeli
20-03-2011, 18:17
این بازی چرا اینقدر سنگینه؟گرافیکش هم که خیلی خوب نیست بگیم واسه اونه :13:
تو پایینترین سطح گرافیک باز هم افت فریم دارم!!
البته کارتم 9500gt هست که ضعیفه ولی تو nfs با بالاترین سطح گرافیکی که خیلی گرافیکشم بهتر از این بود هیچ افت فریمی نداشتم...
البته من نسخه rip شده رو دانلود کردم
آپدیت 3 + کرک رو هم ریختم
مشکل از بازی منه یا کلا اینجوریه؟
ممنون :10:

iCe m@n
20-03-2011, 18:27
این بازی چرا اینقدر سنگینه؟گرافیکش هم که خیلی خوب نیست بگیم واسه اونه :13:
تو پایینترین سطح گرافیک باز هم افت فریم دارم!!
البته کارتم 9500gt هست که ضعیفه ولی تو nfs با بالاترین سطح گرافیکی که خیلی گرافیکشم بهتر از این بود هیچ افت فریمی نداشتم...
البته من نسخه rip شده رو دانلود کردم
آپدیت 3 + کرک رو هم ریختم
مشکل از بازی منه یا کلا اینجوریه؟
ممنون :10:

نه عزیز بازی به این سنگینی هم که شما میگید نیست سیستم شما هم زیاد پایین نیست ولی کلا بازی بعد از مدتی افت فریم پیدا میکنه ولی نه تا حدی که رو مخ راه بره و اعصاب خورد کن بشه

Keyvan2139
20-03-2011, 18:40

درسته... ک.ر.ک 0.97 جدیده... اسم فایلش هم sr-tdu24 هستش
دانلود کنید... مشکل آپدیت از بین میره

pedram_sad
20-03-2011, 23:44
تست کردم مشکلی نداشت و اجرا شد بازی

mr-secret
21-03-2011, 00:18
سلام
دوستان من بازی رو دانلود کردم فکر کنم روسیه
باز که میکنم فکر کنم میخواد آپدیت بشه!
بعد که نم زیارم اپدیت بشه بهم دکمه play میده وقتی کلیک میکنم یه صحفه باز میشه که فکنم لادینگه بعد چند ثانیه بسته میشه!
کسی میدونه مشکل از کجاست 6 گیگ دانلود کردم حیف که کار نکنه

iCe m@n
21-03-2011, 00:35
سلام
دوستان من بازی رو دانلود کردم فکر کنم روسیه
باز که میکنم فکر کنم میخواد آپدیت بشه!
بعد که نم زیارم اپدیت بشه بهم دکمه play میده وقتی کلیک میکنم یه صحفه باز میشه که فکنم لادینگه بعد چند ثانیه بسته میشه!
کسی میدونه مشکل از کجاست 6 گیگ دانلود کردم حیف که کار نکنه

شما زمانی که روی دکمه play میزنی یه پنجره باز میشه یعد روی گزینه yes کلیک کن تا بره توی بازی اگه نمیره توی بازی کرک به احتمال زیاد مشکل داره
که شما میتونی آپدیت 3 رو همراه با کرک دانلود کنی وبریزی توی بازی که مشکل حل بشه
اینم آدرس دانلود آپدیت 3 و کرک Skidrow با حجم حدود 54 مگ

کد:

mr-secret
21-03-2011, 13:51
شما زمانی که روی دکمه play میزنی یه پنجره باز میشه یعد روی گزینه yes کلیک کن تا بره توی بازی اگه نمیره توی بازی کرک به احتمال زیاد مشکل داره
که شما میتونی آپدیت 3 رو همراه با کرک دانلود کنی وبریزی توی بازی که مشکل حل بشه
اینم آدرس دانلود آپدیت 3 و کرک Skidrow با حجم حدود 54 مگ

کد:

سلام دوست عزیز
دانلود کردم و نصب با اجرا ی بازی 23 مگ آپدیت میخواست اونم دانلود کردم وقتی بازی رو اجرا میکنم تو همون لادینگ اول صفحه میپره :41:

iCe m@n
21-03-2011, 14:33
سلام دوست عزیز
دانلود کردم و نصب با اجرا ی بازی 23 مگ آپدیت میخواست اونم دانلود کردم وقتی بازی رو اجرا میکنم تو همون لادینگ اول صفحه میپره :41:

دوست عزیز شما که آپدیت آخر رو هم انجام دادی باید این کرک رو بریزی
برای همین نسخه 097

که حجمش 12 مگ هست

کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]%20Drive%20Unl imited%202%20v1.097%20
[MULTI5]%20No-DVD/Fixed%20EXE

sodoko
21-03-2011, 17:00
من بعد از اکسترک کردن از روی سی دی وقتی که روی اینستار کلیک میکنم ارور ویندوز windows nt 5.1 رو میده و نصب نمیشه
آقا تورو خدا بگید چی کار کنم . دمتون گرم

mr-secret
22-03-2011, 01:04
دوست عزیز شما که آپدیت آخر رو هم انجام دادی باید این کرک رو بریزی
برای همین نسخه 097

که حجمش 12 مگ هست

کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]%20Drive%20Unl imited%202%20v1.097%20

مرسی دوست عزیز ولی وقتی پنجره بازی باز میشه مثل قبل 2 ثانیه لادینگ میره بعد خودش بسته میشه

Keyvan2139
22-03-2011, 01:28
من بعد از اکسترک کردن از روی سی دی وقتی که روی اینستار کلیک میکنم ارور ویندوز windows nt 5.1 رو میده و نصب نمیشه
آقا تورو خدا بگید چی کار کنم . دمتون گرم

ویندوزت مگه چیه؟

Keyvan2139
22-03-2011, 01:47
مرسی دوست عزیز ولی وقتی پنجره بازی باز میشه مثل قبل 2 ثانیه لادینگ میره بعد خودش بسته میشه

مشکل شما ک.ر.ک نیست... ظاهرا نسخه Rip شده بازی رو دانلود کردی
بازی Rip یا فشرده چون یه بار قبلا رو یه سیستم نصب و دوباره پکیج میشه، احتمال این جور مشکلات رو داره

البته اینم که میگم یه حدسه... گزینه های دیگه رو هم تست کن

challenger1970
22-03-2011, 02:03
سلام
دوست عزیز بنده ک.ر.ک نصب کردم و حالا برای ورود از من کانت در سایت آتاری میخواد
من در سایت مذکور ثبت نام کردم اما قبول نمیکنه
نکنه باید پسورد 16 رقمی داشته باشم تا آتاری اکانت منو قبول کنه؟
راهنماییم میکنید؟

Keyvan2139
22-03-2011, 11:08
سلام
دوست عزیز بنده ک.ر.ک نصب کردم و حالا برای ورود از من کانت در سایت آتاری میخواد
من در سایت مذکور ثبت نام کردم اما قبول نمیکنه
نکنه باید پسورد 16 رقمی داشته باشم تا آتاری اکانت منو قبول کنه؟
راهنماییم میکنید؟

ثبت نام تو اتاری فقط واسه اوناییه که بازیشون اورجیناله و میخوان آنلاین بازی کنن
شما که بازیت ک.ر.ک شده هستش موقع ورود به بازی باید یه پروفایل آفلاین بسازی که اکانت آتاری هم نمیخواد
فقط یه اسم انتخاب میکنی و تمام

challenger1970
22-03-2011, 12:40
ثبت نام تو اتاری فقط واسه اوناییه که بازیشون اورجیناله و میخوان آنلاین بازی کنن
شما که بازیت ک.ر.ک شده هستش موقع ورود به بازی باید یه پروفایل آفلاین بسازی که اکانت آتاری هم نمیخواد
فقط یه اسم انتخاب میکنی و تمام

و چجوری میشه بازیو اورجینال تهیه کرد؟

mr-secret
22-03-2011, 13:34
مشکل شما ک.ر.ک نیست... ظاهرا نسخه Rip شده بازی رو دانلود کردی
بازی Rip یا فشرده چون یه بار قبلا رو یه سیستم نصب و دوباره پکیج میشه، احتمال این جور مشکلات رو داره

البته اینم که میگم یه حدسه... گزینه های دیگه رو هم تست کن

به نظر شما این rip شده است؟

Keyvan2139
22-03-2011, 16:52
و چجوری میشه بازیو اورجینال تهیه کرد؟

تو ایران نمیشه بازی رو اورجینال خرید... ولی مثل باقی دوستان میتونی Product Key اورجینال رو به قیمت حدود 20 تومن از سایتهای فروشنده تهیه کنی
پول رو اینترنتی میریزی،،،، سریال رو از طریق SMS دریافت میکنی

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:48 PM ----------

به نظر شما این rip شده است؟

از کجا دانلود کردی؟
ایمیج بود یا Zip شده؟
بازی رو نصب کردی یا کپی...؟ و اگه نصب کردی شکل Installer رو Up کن... معلوم میشه

mr-secret
22-03-2011, 21:29
تو ایران نمیشه بازی رو اورجینال خرید... ولی مثل باقی دوستان میتونی Product Key اورجینال رو به قیمت حدود 20 تومن از سایتهای فروشنده تهیه کنی
پول رو اینترنتی میریزی،،،، سریال رو از طریق SMS دریافت میکنی

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:48 PM ----------

از کجا دانلود کردی؟
ایمیج بود یا Zip شده؟
بازی رو نصب کردی یا کپی...؟ و اگه نصب کردی شکل Installer رو Up کن... معلوم میشه

نمیدونم مال کجا بود
ایمیج نبود
بازی رو نصب کردم

DANI15
23-03-2011, 15:27
راستی من سیو کامل بازی رو از یه سایت خارجی گرفتم اگه بهم یاد بدید چطوری اپلود کنم میزارم

Keyvan2139
24-03-2011, 21:05
نمیدونم مال کجا بود
ایمیج نبود
بازی رو نصب کردم

قربون شکل ماهت... این بازی دست کاری شدس...
پکیج نصبی نسخه اورجینال متفاوته...
اگه نظر منو میخوای از بیرون بخری خیالت راحت تره

mehdy.z
24-03-2011, 21:54
کاش می شد بتونم یه نامه ای چیزی به سازنده بازی بنویسم و بگم که مرحله Down the Mountain رو یه دستکاری بکنه و آپدیتی چیزی بده و اصلاح کنه حالا این آپدیت می خواد باعث از بین رفتن خیسی جاده بشه یا زمان 2:49 رو افزایش بده به هر حال باعث بشه این مرحله رد بشه چون هر چی بیشتر بازی می کنم این مرحله رو به جای بهبود بدتر و بدتر میشه نتیجه! هیچ چیزی باعث نمیشه که آدم بتونه مهارت کسب کنه من قول شرف می دم کسی اگه بتونه با ایکس باکس 360 این تیکه رو رد کنه یه جایزه خوب بدم. البته از کسی هم انتظار ندارم این کار رو بکنه مگه اینکه PC باز ها با ترینر بتونن اینجا رو رد کنن با ایکس باکس محاله حقیقتا ایراد داره. ایکاش میشد می تونستم یه ارتباطی داشته باشم با سازندگان بازی

آرمین جان شدیدا باهات موافقم:13:
آقا یه نفر ترینری چیزی نداره معرفی کنه که فقط لیسانسها رو باز کنه...منم بیش از یه روز کامله که توی این Down the Mountain لعنتی موندم!!!!!
دیگه رسما دارم بالا میارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکی به داد برسه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Spaniuly
25-03-2011, 00:03
آرمین جان شدیدا باهات موافقم:13:
آقا یه نفر ترینری چیزی نداره معرفی کنه که فقط لیسانسها رو باز کنه...منم بیش از یه روز کامله که توی این Down the Mountain لعنتی موندم!!!!!
دیگه رسما دارم بالا میارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکی به داد برسه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ترینر هست ولی فکر کنم برای حداکثر ورژن 86 هست توی گیم کپی مگا ترینر هست اون تا ورژن 86 داره با اون عین آب خوردن می تونی سات ها رو دستکاری کنی و راحت این مرحله کوفتی پایین اومدن از کوه رو رد کنی یادم انداختی حالم بهم خورد اونقدر توی اینجا ضجه زدم که نگو دیگه اواخر می کوبیدم به سرم اشکم در اومده بود فکر کنم تا مرز جنون رفتم وای وای نگو نگو

mehdy.z
25-03-2011, 00:39
خوب این سایت ترینری که به ورژن من بخوره و مجانی هم باشه!! پیدا و دانلود کردم:

timer freeze هم داره که برای رد کردن چنین مراحلی هست...
گفتم شاید برای کسانی که مثل خودم تا مرز جنون رفتن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به درد بخوره..

Gune Baxan
25-03-2011, 10:26
خوب این سایت ترینری که به ورژن من بخوره و مجانی هم باشه!! پیدا و دانلود کردم:

timer freeze هم داره که برای رد کردن چنین مراحلی هست...
گفتم شاید برای کسانی که مثل خودم تا مرز جنون رفتن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به درد بخوره..

گویا جنون نمیخواد دست از سر ما برداره. هر کاری کردم کار نکرد. شما امتحان کردید؟

matrix_3s
25-03-2011, 14:55
احتمالا ترینره واسه ورژن شما نیست.........!!!!

SA.JJ.AD
25-03-2011, 17:21
بابا چرا ترینر میزنید !! اصلا اسم ترینر میاد حالم خراب میشه :41:چه کاریه خوب !!حاظرم بزنم بازیو پاک کنم اما ترینر نزنم !! لعنت به سازنده هاشون :21::39::21:

Keyvan2139
25-03-2011, 17:24
بابا چرا ترینر میزنید !! اصلا اسم ترینر میاد حالم خراب میشه :41:چه کاریه خوب !!حاظرم بزنم بازیو پاک کنم اما ترینر نزنم !! لعنت به سازنده هاشون :21::39::21:

آی گل گفتی رفیق...
نمیدونم بازی با ترینر چه لذتی داره که اینجوری ملت دنبالشن... :13:

matrix_3s
25-03-2011, 18:24
منم زیاد اهل دانلود ترینر نیستم چون خودم درست میکنم :31:(اونم فقط واسه پول)

mehdy.z
25-03-2011, 18:48

بله شما باید روی آیکون launcher در پوشه_ ی اصلی بازی کلیک کنید اون گوشه_ی پنجره ای که باز میشه ورژن بازی شما رو نوشته باید از اون ترینری که به ورژن شما میخوره استفاده کنید...
(ضمنا اگه بازم با ترینر مشکل داشتید توی تاپیک مخصوص خودش مطرح کیند که بچه های کنسول باز, فحشش رو به من ندن:31::31:)

من فقط برای همین یکی مرحله ازش استفاده کردم چون به نظر من صلا مشکل داره!!
شما رو نمیدونم ولی من بازی رو فقط به خاطر این انجام میدم که ازش لذت ببرم و گاهی اوقات تسکین دهنده اعصابم باشه نه اینکه برعکس اعصابم بیشتر خورد شه!!:20:

SA.JJ.AD
25-03-2011, 19:49
شما رو نمیدونم ولی من بازی رو فقط به خاطر این انجام میدم که ازش لذت ببرم و گاهی اوقات تسکین دهنده اعصابم باشه نه اینکه برعکس اعصابم بیشتر خورد شه!!:20:

عزیز من منظورم با شما نبود . کلا گفتم :20: - - اما این یه واقعیته و نباید توجیه بشه که کسایی که تو یه باز 4 بار میمیرن میرن ترینر میزنن !! اصلا گیمر نیستن !! این ها افرادی هستن که اصلا درک درستی از گیم ندارن !! هستن افرادی که بهترین بازی هارو کلا با ترینر شروع میکنن !!:2:اصلا لذت بازی به اینه که بازی کننده یه جاهایی به چالش کشیده بشه !! حالا بسته به تواناییش میتونه حالت اسون یا دشوار رو انتخاب کنه قبل از شروع بازی !!! :20: بهتره دوستانی که عادت کردن به اینجوری بازی کردن . ترک کننش !! یا اینکه اسم گیمر رو خودشون نزارن :13::11:
.
نکته :

اصلا منظورم به این بازی و مشکلی که دوستان میگن داره و باید ترینر زد نیست . دلم پر بود از این عادت بعضی ها و درخواست های متعدد ترینر تو تاپیک های مختلف بازی ها تو فروم های مختلف :2: !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
ببخشید که نامربوط به تاپیک بود :31:

paradox_boy
26-03-2011, 00:18
سلام دوستان من بازی رو از یه سایت تورنت کرفتم که حجمش 6.35 بود داخلشم سه تا فایل بود که یکیش key و بعدی یه فایل MDX و بعدیشم ایکون بازی بود .وقتی بازی رو نصب کردم یه صفحه باز شد که یه فایل 50 مگی رو دانلود کرد و وقتی تموم شد زدم play یه wizard مانند باز میشه و serial میخواد سریالو که وارد میکنم کانکت میشه و وقتی میخواد active بشه failed active میزنه !
من چکار کنم لطفا" راهنمایی کنید

Keyvan2139
26-03-2011, 00:37
سلام دوستان من بازی رو از یه سایت تورنت کرفتم که حجمش 6.35 بود داخلشم سه تا فایل بود که یکیش key و بعدی یه فایل MDX و بعدیشم ایکون بازی بود .وقتی بازی رو نصب کردم یه صفحه باز شد که یه فایل 50 مگی رو دانلود کرد و وقتی تموم شد زدم play یه wizard مانند باز میشه و serial میخواد سریالو که وارد میکنم کانکت میشه و وقتی میخواد active بشه failed active میزنه !
من چکار کنم لطفا" راهنمایی کنید

دوست عزیز یه سر به پستهای قبلی بزن... آخرین ک.ر.ک Skidrow رو دانلود کن... جایگزین فایل اصلی بازی کن.... مشکلت حل میشه

Gune Baxan
27-03-2011, 00:44
بله شما باید روی آیکون launcher در پوشه_ ی اصلی بازی کلیک کنید اون گوشه_ی پنجره ای که باز میشه ورژن بازی شما رو نوشته باید از اون ترینری که به ورژن شما میخوره استفاده کنید...
(ضمنا اگه بازم با ترینر مشکل داشتید توی تاپیک مخصوص خودش مطرح کیند که بچه های کنسول باز, فحشش رو به من ندن:31::31:)

من فقط برای همین یکی مرحله ازش استفاده کردم چون به نظر من صلا مشکل داره!!

خوب خدا رو شکر اومدیم به تاپیک مربوطه. :20: ورژن مربوط به بازی رو امتحان کردم، جواب نداد. ورژن های دیگه رو هم امتحان کردم، باز نشد. منم می خواستم فقط یه مرحله رو توش گیر کردم با ترینر رد کنم. چون بعضی وقت ها همونطور که گفتین بدجور رو اعصابه.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ویرایش:

یک ترینر دیگه پیدا کردم که خوشبختانه جواب داد:

iCe m@n
31-03-2011, 13:36
دوستان برای آخرین آپدیت لینک دانلود نیومده؟

SHADEL
31-03-2011, 14:34
دوستان من تو بازی وقتی می خوام سوار هواپیما میشم می خوام برم هاوایی از بازی میپره بیرون.چیکار کنم؟
کسی تا حالا این مشکل رو نداشته؟
توروخدا کمک کنید تا وسطاش رفتم حالا پریده بیرون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iCe m@n
31-03-2011, 14:35
دوستان من تو بازی وقتی می خوام سوار هواپیما میشم می خوام برم هاوایی از بازی میپره بیرون.چیکار کنم؟
توروخدا کمک کنید تا وسطاش رفتم حالا پریده بیرون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احتمال داره از کرک باشه

ali_disslove
31-03-2011, 15:43
من بازیو دانلود کردم متاسفانه همش روسیه ایا راهی نیست بازی انگلیسی شه ؟

SHADEL
31-03-2011, 19:05
احتمال داره از کرک باشه
فکر نمی کنم از کرک باشه چون کسای دیگه با کرک مشکل نداشتن من 2تا کرکم تست کردم.شما غیر کرک اسکیدرو و ریلودد کرک دیگه ای میشناسین.یا کرک جدید این گروه ها؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 08:05 PM ---------- Previous post was at 08:04 PM ----------

من بازیو دانلود کردم متاسفانه همش روسیه ایا راهی نیست بازی انگلیسی شه ؟
باید فایل language بازی رو عوض کنی.یه فایل هست ولی مطمئن نیستم اون باشه.

iCe m@n
31-03-2011, 19:09
فکر نمی کنم از کرک باشه چون کسای دیگه با کرک مشکل نداشتن من 2تا کرکم تست کردم.شما غیر کرک اسکیدرو و ریلودد کرک دیگه ای میشناسین.یا کرک جدید این گروه ها؟؟؟؟؟؟؟؟

والا آخرین کرکی رو که برای آخرین آپدیت اومده و تست شده و جواب داده این هست
برای نسخه 097

که حجمش 12 مگ هست

کد:

mb_stfu
31-03-2011, 19:19
دوستان من هنگام نصب بازی به این ارور مواجه میشم : This Program requires Windows NT version 5.1 Service Pack 3 or Later

ویندوز xp sp2 دارم .

iCe m@n
31-03-2011, 19:23
دوستان من هنگام نصب بازی به این ارور مواجه میشم : This Program requires Windows NT version 5.1 Service Pack 3 or Later

ویندوز xp sp2 دارم .

خب این میگه که ویندوز XP SP3 به بالا میخواد:46:

SHADEL
01-04-2011, 03:10
والا آخرین کرکی رو که برای آخرین آپدیت اومده و تست شده و جواب داده این هست
برای نسخه 097

که حجمش 12 مگ هست

کد:

این سایت لینک دانلود نداره چه جوری دانلود کنم.

ali_disslove
01-04-2011, 03:47

---------- Post added at 08:05 PM ---------- Previous post was at 08:04 PM ----------

باید فایل language بازی رو عوض کنی.یه فایل هست ولی مطمئن نیستم اون باشه.

میشه بگی این فایلو از کجا دانلود کنم و کجا بریزم ؟

SHADEL
01-04-2011, 05:33
میشه بگی این فایلو از کجا دانلود کنم و کجا بریزم ؟
اول ببین تو خود بازی تو ستینگ جایی رو نداره که بشه زبان بازی عوض کرد.!
من تو جایی که بازی نصب شده فقط یه فایل مربوط به زبان بازی میبینم که حجمش 1کیلیوبایت.
اینم لینکش:
اینو از حالت فشرده خارج کن بریز اونجا که بازی ررو نصب کردی.من چشمم آب نمی خوره درست بشه 1% احتمال درست شدن میدم ولی امتحان کن ضرر نمیکنی.فقط تست کردی خبر بده.

mandegarfar
06-04-2011, 18:40
سلام دوستان

من خیلی تازه کار هستم. لطفا با جزییات کامل جوابم رو بدید.

بازی رو دو بار آپدیت کردم. یک بار 54 و با ر دوم 14 مگا بایت.

موقع اجرا گوشه پایین سمت چپ می نویسه : v097 build 6

کرک 97 رو هم که حجمش 12.6 مگ بود رو نصب کردم

بازی اجرا میشه ولی نمی تونم آنلاین بازی کنم

چه کار دیگه ای باید انجام بدم؟

ممنون

SA.JJ.AD
06-04-2011, 19:40
سلام دوستان

من خیلی تازه کار هستم. لطفا با جزییات کامل جوابم رو بدید.

بازی رو دو بار آپدیت کردم. یک بار 54 و با ر دوم 14 مگا بایت.

موقع اجرا گوشه پایین سمت چپ می نویسه : v097 build 6

کرک 97 رو هم که حجمش 12.6 مگ بود رو نصب کردم

بازی اجرا میشه ولی نمی تونم آنلاین بازی کنم

چه کار دیگه ای باید انجام بدم؟

ممنون

خوب دوست عزیز شما وقتی بازیو کرک کردید !! انتظار انلاین بای کردن رو هم دارید ؟!:31: برای انلاین باید اورجینال خریداری کنید :27:

mandegarfar
06-04-2011, 20:29
تو پست های قبلی دوستان نوشته بودن که آنلاین بازی می کنن!
مگه تو ایران اورجینال این بازی هست؟
کجا میشه خرید؟

Keyvan2139
06-04-2011, 22:55
تو پست های قبلی دوستان نوشته بودن که آنلاین بازی می کنن!
مگه تو ایران اورجینال این بازی هست؟
کجا میشه خرید؟

باید Product Key بازی رو بخری...
پول رو اینترنتی واریز میکنی، سریال رو از طریق SMS دریافت میکنی

iCe m@n
06-04-2011, 23:31
دوستان برای آخرین آپدیت لینک دانلود نیومده؟

دوستان جواب من رو هم بدید ثواب داره ها:31:

SA.JJ.AD
07-04-2011, 06:39
دوستان جواب من رو هم بدید ثواب داره ها:31:

اخی ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
+
:31:
+
خوب چه کاریه عزیز بزار بازی برا خودش اپدیت شه دیگه !! من چند روز پیش اپدیت کردم و کرک مخصوص ورژن 1.93 رو هم ریختم بعدش !! خیلی ترو تمیز :31:

iCe m@n
07-04-2011, 14:40
اخی ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
+
:31:
+
خوب چه کاریه عزیز بزار بازی برا خودش اپدیت شه دیگه !! من چند روز پیش اپدیت کردم و کرک مخصوص ورژن 1.93 رو هم ریختم بعدش !! خیلی ترو تمیز :31:

من که آپدیت کردم ولی برای یکی از دوستام میخوام که دایل آپ داره و نمی تونه اپدیت کنه
برای همین میخواستم ببینم که لینک اومده برای آپدیت جدید که من براش دانلود کنم:46:

MesutOzil
11-04-2011, 10:16
دوستان من این بازی رو نصب کردم اما در قسمت Controls ،فقط کیبورد رو می شناسه و گیم پد رو نمی شناسه.
چی کار باید بکنم!؟!؟

depleted
12-04-2011, 12:58
من وقتی پج رو نصب میکنم مثلا patch 1.66a
یا megapack
اررور میده میگه این بازی نصب نیست و در حالی که هست
there is no test drive unlimted installed on your computer !!
من هر چی پچ دانلود میکنم
وفتی دکمه install رو میزنم این پیغام میاد
اگه کسی این مشکل رو داشته و fix کرده لطفا راهنمایی کنه

mjorh
12-04-2011, 19:53
اين ارور چيه ؟
-------------------------
UpLauncher.exe - Application Error
---------------------------
The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application.
OK

mehdy.z
12-04-2011, 20:22
اين ارور چيه ؟
-------------------------
UpLauncher.exe - Application Error
The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application.
OK
ممکنه مشکل از Microsoft NET Framework باشه !
این رو نصب کن ببین درست میشه:

mjorh
13-04-2011, 10:09

---------- Post added at 11:09 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

نصب كردم درست شد اما وقتي ميرم تو بازي يه چن تا تصوير نشون ميده (لودينگ) بعد خود به خود از بازي در مياد بيرون بدون هيچ اروري !!!

MesutOzil
14-04-2011, 09:58
ممنون از کمک دوستان عزی
واقعا لطف کردین
کسایی که این مشکل رو دارن و نمی تونن گیم پد رو استفاده کنن:
نیازی نیست از قسمت Detect Device استفاده کنین
چون اونجا فقط کیبورد رو پیدا می کنین
برای این که از گیم پد استفاده کنین کافیه فقط در قسمت Controls دکمه ها رو یکی یکی تعریف Assign ! کنید

mf.designing
15-04-2011, 00:22
دوستان اگه ممکنه لینک آخرین پچ بازی رو بزارن ، ممنون

SA.JJ.AD
15-04-2011, 01:17
من وقتی پج رو نصب میکنم مثلا patch 1.66a
یا megapack
اررور میده میگه این بازی نصب نیست و در حالی که هست
there is no test drive unlimted installed on your computer !!
من هر چی پچ دانلود میکنم
وفتی دکمه install رو میزنم این پیغام میاد
اگه کسی این مشکل رو داشته و fix کرده لطفا راهنمایی کنه

دوست عزیز گمونم اشتباهی پچ شما برای سری قبلی این بازی (یعنی tdu1) هستش !! پچ نسخه ی 1 که رو 2 نصب نمیشه :31:

iCe m@n
15-04-2011, 02:16
مگه پچ هم برای بازی اومده ؟
چون یادمه فقط اپدیت برای این بازی اومد

AMIR.KIK
15-04-2011, 10:40
دوستان اگه بچ آمده بزارین لطفا

Keyvan2139
16-04-2011, 14:00
واسه TDU2 تا حالا هیچ پچی ارائه نشده
فعلا همون آپدیت 0.97 آخرین ورژن بازیه

iCe m@n
16-04-2011, 14:50
واسه TDU2 تا حالا هیچ پچی ارائه نشده
فعلا همون آپدیت 0.97 آخرین ورژن بازیه

همون من هم چون دیدم پچ نیومده گفتم شاید جدیدا اومده باشه:31:

راستی کیوان این آپدیت جدیه هنوز لینک برای دانلودش نیومده

Keyvan2139
16-04-2011, 21:21
همون من هم چون دیدم پچ نیومده گفتم شاید جدیدا اومده باشه:31:

راستی کیوان این آپدیت جدیه هنوز لینک برای دانلودش نیومده

تا الان که چیزی ندیدم... اگه خبری شد لینکشو میذارم

devilboys
21-04-2011, 17:41
بچه ها من هر کاری میکنم که صفحه بازی بزرگ بشه نمیشه حتی alt+enter میزنم میگه resulation not suport لطفا کمک کنید بدجوری روی اعصابه؟

iCe m@n
21-04-2011, 20:26
بچه ها من هر کاری میکنم که صفحه بازی بزرگ بشه نمیشه حتی alt+enter میزنم میگه resulation not suport لطفا کمک کنید بدجوری روی اعصابه؟

دوست عزیز شما باید برید توی تنظیمات بازی و رزولوشن رو مطابق با رزولوشن مانیتور تون عوض کنید تا درست بشه و فول اسکرین بشه مثلا برای مانیتور های 15 اینج رزولوشن 768*1024 باید باشه حالا شما با توجه به رزولوشن مانیتورتون رزولوشن بازی رو هم عوض کنید:46:

sasy20
25-04-2011, 20:14
سلام
من بازی رو گرفتم نصب هم کردم اما تا روش کلیک می کنممی خواد آپدیتش کنه
چیکار کنم؟کرک skidrow رو هم ریختم

iCe m@n
26-04-2011, 10:07
سلام
من بازی رو گرفتم نصب هم کردم اما تا روش کلیک می کنممی خواد آپدیتش کنه
چیکار کنم؟کرک skidrow رو هم ریختم

خب دوست عزیز بزارید آپدیت بشه و ورژن بازیتون بالاتر بره
ولی اگه نمیخواید آپدیت کنه باید اینترنت رو قطع کنید و بعد وارد بازی بشید

SA.JJ.AD
27-04-2011, 00:55
دوستان من تازه مسابقات a5 و a4 رو داشتم انجام میدادم تو هاوایی !! که امروز خواستم برم تو بازی !! میره تو بازی !! اما موقع loading اولیه !! بعد از نشون دادن اون تصاویر و ... تصویر همه جا سیاه میشه و فقط اون علامت به نشونه ی در حال بار گذاری میچرخه . حتی 5 دقیقه هم واسادم اما ... !! :13:چرا اینجور شد ؟! چیکارش کنم !؟!:13:

khalvat5800
29-04-2011, 10:56
سلام دوستان من این بازی رو نصب کردم و هیچ مشکلی از نظر گرافیک یا ارورو های متعدد ندارم ولی یه مشکل اساسی دارم اونم صداشه.به هیچ وجه هیچ صدایی از بازی بیرون نمیاد... چی کار کنم؟؟؟؟؟؟:19:تمام کرک های موجود رو تست کردم ولی بازم صدا نداره.
win : 7 64bit
ram:4G
voice card: realtak
video : 1G
cpu : CORE I7
کـــــــــــــــــــــــم ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــک!!!!!!!!!!!!!!!

khalvat5800
29-04-2011, 17:05
:37::45::37:
سلام دوستان من این بازی رو نصب کردم و هیچ مشکلی از نظر گرافیک یا ارورو های متعدد ندارم ولی یه مشکل اساسی دارم اونم صداشه.به هیچ وجه هیچ صدایی از بازی بیرون نمیاد... چی کار کنم؟؟؟؟؟؟:19:تمام کرک های موجود رو تست کردم ولی بازم صدا نداره.
یه نفر پیدا نمیشه به من کمک کنه؟؟؟؟ در ضمن توی device manager هم رفتم و کار مربوطه رو انجام دادم ولی جواب نداد...

e20000
29-04-2011, 19:00
سلام دوستان
توروخدا یکی کمک کنه
من این بازیا خریدم بعد نصبم کردم وقتی میره تو بازی بازی تمام صفحه نمیشه هر کاریشم که میکنم نمیشه به صورت یه پنجره حدود 70% صفحه را میگیره ولی تمام صفحه نمیشه
توروخدا زود جواب بدید که چی کار کنم
ممنون

iCe m@n
29-04-2011, 19:06
سلام دوستان
توروخدا یکی کمک کنه
من این بازیا خریدم بعد نصبم کردم وقتی میره تو بازی بازی تمام صفحه نمیشه هر کاریشم که میکنم نمیشه به صورت یه پنجره حدود 70% صفحه را میگیره ولی تمام صفحه نمیشه
توروخدا زود جواب بدید که چی کار کنم
ممنون

شما ALT+ENTER رو بزن فول اسکرین میشه:46:

اگه نشد باید رزولوشن بازی رو مطابق با رزولوشن مانیتور تغییر بدی تا فول اسکرین بشه

SA.JJ.AD
01-05-2011, 12:30

:37::45::37:
یه نفر پیدا نمیشه به من کمک کنه؟؟؟؟ در ضمن توی device manager هم رفتم و کار مربوطه رو انجام دادم ولی جواب نداد...

دوست عزیز بهتر بود با فونت کوچکتری تایپ میکردید :20:
+
به هر حال ...
.
شما وقتی رفتید تو بازی که صدا نداره :31:در همون حینی که داخل بازی هستید . یه لحظه برگردید به محیط دسکتاپ و بعدش اگه از ویندوز سون استفاده میکنید بر روی ایکون صدا که در toolbar هستش کلیک راست کنید و گزینه ی open vulome mixer کلیک کنید و بعدش هم صدای tdu رو تا انتها زیاد کنید :27:
+
منم مشکلمو همینجوری حل میکردم !! البته بنده صدا داشتام اما خیلی ضعیف !! :20:

mohsen_rkh
01-05-2011, 18:33
کسی لینک دانلود این بازی رو داره؟

hossein_3650
16-05-2011, 23:19
دوستان اگه کمک کنین ممنون میشم.
من بازی رو به همراه کرک نصب کردم.اما این پیغام رو میده.
test drive unlimited 2 has to be launched by uplauncher.
please use the game's shortcut created bye the tdu2's installation

خیلی ممنون میشم اگه کمک کنین

SA.JJ.AD
17-05-2011, 03:13
دوستان اگه کمک کنین ممنون میشم.
من بازی رو به همراه کرک نصب کردم.اما این پیغام رو میده.
test drive unlimited 2 has to be launched by uplauncher.
please use the game's shortcut created bye the tdu2's installation

خیلی ممنون میشم اگه کمک کنین

تو همون جایی که بازیو نصب کردید برید و فایلی تجت عنوان لانچر (uplauncher) رو میبینید !! اونو اجرا کنید و بعدشم دیگه همه چی مشخصه :46:

hossein_3650
18-05-2011, 07:59
uplaunacher رو نیزنم میخواد یه اینترنت وصل بشه و بازی بازم اجرا نمیشه؟

afshin b
18-05-2011, 09:13
سلام
من این بازی رو دانلود کردم و نصبیدم. بعد که روی شرت کات دسکتاپ کلیک کردمیه صفحه اومد و 460 دانلود کرد. تموم که شد دکمه پلی رو زدم و این تصویر میاد و باید کد بدم:

کد از کجا بیارم؟

ادیت:
مشکل حل شد

SA.JJ.AD
18-05-2011, 16:25
uplaunacher رو نیزنم میخواد یه اینترنت وصل بشه و بازی بازم اجرا نمیشه؟

شما قبل از اجراش باید اتصالتون به اینترنت رو قطع کنید تا بازی خودشو اپدیت نکنه !! اگه اپدیت بشه بازی از کار میفته و بعد دوباره باید کرک مخصوص ورژن جدید رو پیدا کنید . دانلود کنید و نصب کنید :27:

afshin b
18-05-2011, 18:29
کسی لینک دانلود این بازی رو داره؟
بازی:

کرک:

منبع:

bbp
23-05-2011, 10:23
آپديت جديد هم اومده

يسري ماشين به بازي اضافه ميشه ( در واقع تو مراحل random خود بازي اضافه ميشن )

من جمله mercedes benz sl 65 black series
chevrolete corvette ZR1
dodge viper SRT10 police
و چندين مدل ديگه

همچنيني wrecked cars هم هست كه فعلا من دنبال dodge charger دارم ميگردم و جالبيش اينه كه هر يك از مراحل random رو بريد تو نقشه محدوده يكيشون رو نشون ميده

taghdirrr
25-05-2011, 21:17
دوستان این بازی از Crossfire پشتیبانی میکنه؟
آخه برا من فقط یه کارت مشغوله.
میگم پچی چیزی نخاد؟

IranApadana
26-05-2011, 05:49
آپديت جديد هم اومده

من آپدیت کردم اما وارد بازی نمیشه.
کرکی واسه این آپدیت اومده..؟؟

IranApadana
26-05-2011, 18:14
با همون کرک ورژن قبلی کار کرد

Johan lopez
28-05-2011, 12:37
آقایان
سلام من دیگه بد جوری گیر کردم اعصابم هم حسابی خورد شده
لطفا : یک سیو 100 درصد بزارید
یا
یک ترینر درست حسابی که کار کنه و طریقه ی نصبش هم رو بگید چون readme همش چرت وپرت میگه
با تشکر فراوان:31:

bbp
28-05-2011, 18:48
mega trainet expreince
رو دانلود كنيد تو فهرست trainer هاش TDU 2 با چند آپديت ( غيز از اين آخري ) رو داره...

amina321
01-06-2011, 09:02
چجوری باید آنلاین بازی کرد ؟هر کاری میکنم نمیتونم

iCe m@n
01-06-2011, 10:46
چجوری باید آنلاین بازی کرد ؟هر کاری میکنم نمیتونم

دوست عزیز برای آنلاین بازی کردن باید CD Key برای بازی بخرید به قیمت حدود 20000 تومان تا بتونید این بازی رو انلاین بازی کنید

miladkurd
01-06-2011, 17:24
ببخشید من یه سوال دارم اونم این که کجا میتونم ژیانو بخرم یا سوار شم؟
و دوم این که میشه سیو 100% رو بزارید؟
اگه سیو کامل پیدا نمیشه 60-70 %هم باشه خوبه:31:

miladkurd
01-06-2011, 21:19
ببخشید من یه سوال دارم اونم این که کجا میتونم ژیانو بخرم یا سوار شم؟
و دوم این که میشه سیو 100% رو بزارید؟
اگه سیو کامل پیدا نمیشه 60-70 %هم باشه خوبه:31:

کسی نبود بده؟
منظورمو از بده بد متوجه نشید ها من منظورم سیو هاست؟:thumbsup::26::33:

Vahid67
04-06-2011, 20:26
من حواسم نبود وقتی بازی رو اجرا کردم به نت وصل بودم ... کرک از کار افتاد کجا می تونم کرک جدید رو پیدا کنم؟؟؟

Keyvan2139
07-06-2011, 22:27
سلام به بروبچس تست درایوی......
کسی لینک دانلود این آپدیت آخری رو داره...؟

bbp
08-06-2011, 12:45
miladkurd ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :

اول بايد ماشينهاي داغون ژيان رو پيدا كني بعدش توي used car dealer ميتوني بري بخريش

سيو هم آنلاين با آفلاين فرق داره...
بايد تو نت سرچ كني...حتما هست

==========

Vahid67 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :

تو صفحات قبلي كرك هاي SKIDROW هست حالا بايد بسته به ورژن بازيت بري تو نت سرچ كني و كرك SKIDROW اش رو دانلود كني

=========

Keyvan2139 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :

شما هم سرچ كني ميتوني پيدا كني كافيه اسم ورژن رو تايپي كنيد واسه آپديتش تو موتورهاي جستجو

Keyvan2139
08-06-2011, 20:36
کرک آخرین آپدیت کار نمیکنه !
راستی ورژن بازی شما چنده.... بعد از آخرین آپدیت؟؟؟

iCe m@n
08-06-2011, 21:02
دوستان من بازی رو آپدیت کردم توی صفحه های قبل یه کرک بود که گفتن تست شده و جواب داده ولی برای من عمل نمیکنه و هی 14mb آپدیت میکنه
چی کار باید بکنم؟

bbp
08-06-2011, 22:15
ورژن واسه من بعد از آخرين آپديت كه الانم چك كردم آپديت جديدتري براش نيومده اين هست :

v023 build 9

===============

ice man

شما بايد ببيني آپديتت ورژن چند هست و بر اسا همون كركش رو كپي كني...

hosein.maghoul
17-06-2011, 10:01

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید6- بعد بازی رو اجرا کنید

salam dadashiii
man ino dll kardam nasbkardam c..r.a..k am estefade kardam
vali bazam vaghti baziro play mikonam shoro mikone be all kardan,
man divoneye in baziam che karesh kooooonam ??:(

KAZOMO
17-06-2011, 14:21
سلام دوستان عزیز
من بازی رو نصب کردم ولی همون اول که توش رفتم full screen نبود.
چطوری full screen کنم؟

GAMELAIN
17-06-2011, 14:26
سلام دوستان عزیز
من بازی رو نصب کردم ولی همون اول که توش رفتم full screen نبود.
چطوری full screen کنم؟

ALT + ENTER

alone_boy
18-06-2011, 17:42
سلام
لینک دانلود جدیدترین آپدیت بازی رو کسی نداره؟
نمیخوام توی محیط بازی آپدیتش کنم.اگه کسی لینکشو داره دریغ نکنه:11:

alone_boy
19-06-2011, 16:46
دوستان من یه سیو دارم و حالا که دوباره به بازی منتقلش کردم میگه که خراب شده!!
هیچ راهی وجود نداره با این سیو ادامه بدم؟!
کلی لایسنس و . . .گرفته بودم!

llilipood
22-06-2011, 10:46
شمایی که میگین دارین بازی می کنین.برا شما unlock code نخواست؟
من میخوام برم تو بازی unlock code میخواد.
سریال نامبر وارد می کنم بازم نیره تو بازی

llilipood
22-06-2011, 11:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]میشه بگین unlock code این بازیو چجوری بگیرم.عکس رو ببینین

iCe m@n
22-06-2011, 12:51
salam dadashiii
man ino dll kardam nasbkardam c..r.a..k am estefade kardam
vali bazam vaghti baziro play mikonam shoro mikone be all kardan,
man divoneye in baziam che karesh kooooonam ??:(

خب دوست عزیز اون آپدیتی که شما گرفتی برای چند وقته ژیشه و الان که میخوای بازی کنی باید بذاری خودش جدید ترین آژدیت رو انجام بده تا بتونی بازی کنی
وگرنه باید آفلاین بازی کنی:46:

rammmy
29-06-2011, 06:55
'نم بازي رو نصب كردم..بعد حدود 680 مگ دانلود انجام داد كه 3 ساعت طول كشيد..بعد كرك جديد رو كپي كردم و حدود 15 مگ دوباره اپديت انجام داد..اما وقتم دكمه play رو ميزنم يه صفحه مياد كه unlockcode ميخواد!!سريال دادم قبول نميكنه!!يه كم صبر ميكنه و conecting to server ميزنه و بعد پيغام faild ميده!!!!
ميشه بگيد مشكل از كجاست؟

gnd
02-07-2011, 04:59
سلام دوستان
مناین بازی رو همین امروز نصب کردم بار اول که می خواستم بازی کنم به راحتی اجرا کرد.اما بار دوم ای ارورو داد:
the applicatin was unable to start correctly و بقیش هم خودتون میدنید تو رو خدا کمک کنید

gnd
02-07-2011, 04:59
سلام دوستان
مناین بازی رو همین امروز نصب کردم بار اول که می خواستم بازی کنم به راحتی اجرا کرد.اما بار دوم این ارورو داد:
the applicatin was unable to start correctly و بقیش هم خودتون میدنید تو رو خدا کمک کنید

gnd
02-07-2011, 05:11
سلام. این بازیه TDU2 وقتی من از طریق UPLAUNCER اجرا میکنم این ارورو میده:
The application was unable to start correctly(0*000007b)click OK to close the application
در ضمن ویندوزمم سون هست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

delpieroo
06-07-2011, 10:45
سلام هیچ راهی برای آنلاک کردن بازی هایی که میگه باید از طریق آنلاین جوازشو بگیره (مثل بازیهای کاسینو ) وجود نداره؟

jojo_2000
07-07-2011, 19:41
من این بازیو نصب کردم! وقتی اجرا میکنم شروع به دانلود میکنه به حجم 454 مگ! یه فایل دانلود کردم(اپدیت4)

autodesk maya
10-07-2011, 13:31
میشه یه نفر کمک کنه
الان من با gameupdater خود بازی ، بازی رو آپدیتش کردم ولی سریال نامبر می خواد. چیکارش کنم؟؟؟؟؟

از کجا بدونم آپدیت شماره چنده:31:

iCe m@n
14-07-2011, 13:33
سلام
من کرک ورژن dlc explo v023 build 10 بازی رو میخوام
ممنون میشم برام بزارید:11:

hamed_m362
14-07-2011, 16:17
سلام.دوستان من تو بازی وقتی می خوام سوار هواپیما میشم می خوام برم هاوایی از بازی میپره بیرون.چیکار کنم؟

iCe m@n
14-07-2011, 16:39
سلام
ممنون میشم برام بزارید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khelane
17-07-2011, 13:45
سلام
من بازی رو گذاشتم رو حالت کلاچ دنده عقب رو خوب میرهولی میخوام برم دنده 1 نمیتونم تو تنظیمات هم درست اعمال کردم ولی در جای که نوشته دنده 1 دنده 2 دنده 3 الی 7 یکیشون رو گذاشتم یه دکمه بعد کلاچ رو گرفتم اون دکمه رو زدم فرضا 2 بود میرفت ولی من میخوام از یک بالا به ترتیب بره همون
GEAR UP GEAR DOWN
رو درست کردم کلاچ رو میگیرم و گیر اپ رو میزنم هیچی ماشین تکون نمیخوره ولی تو دنده عقب کلاچ رو میگیرم بعد میرم دنده ععقب و راحت میره عقب ولی اصلا نمیتونم اینطوری برم دنده یک
با سپاس

MR.CART
19-07-2011, 23:10
سلام. این بازیه TDU2 وقتی من از طریق UPLAUNCER اجرا میکنم این ارورو میده:
The application was unable to start correctly(0*000007b)click OK to close the application
در ضمن ویندوزمم سون هست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کرک جدید رو دانلود کن در ضمن بازی رو از فایلup luancherاجراش کن

---------- Post added at 12:10 AM ---------- Previous post was at 12:09 AM ----------

سلام ایا این بازی روی سیستم من اجرا میشه با جزییات بالا و روزولوشن1280*1024وانتی الایسینگ16x
cpu:intel i7 2600k 3.4ghz
ram:3.5gb 1600 ddr3
vga:gts250 1gb ddr3

er.mohammad77
21-07-2011, 22:28
آقایICE M@N

سلام من این صفحات رو گشتم ولی سیو 100% رو پیدا نکردم میشه لطفا آدرس رو یکبار خودتون بزارید.

iCe m@n
22-07-2011, 21:44
آقایICE M@N

سلام من این صفحات رو گشتم ولی سیو 100% رو پیدا نکردم میشه لطفا آدرس رو یکبار خودتون بزارید.

سلام دوست عزیز بفرما اینجا هم سیو های بازی هست هم ترینر

yas0177
24-07-2011, 13:07
سلام به همه عزیزان..من همین الان TD2 رو واسه PC نصب کردم..ولی یه مشکل دارم..اگه میشه کمک کنید تا منم یه دست درست و حسابی بازی کنم
وقتی بالا میاد سایز صفحه یه چیز اورجینال مانند هستش و هر کاری میکنم صفحه کامل نمیشه..تو خود بازی هم رزولوشن رو که تغییر میدم فقط سایزش رو تغییر میده و به هیچ وجه فول اسکرین نمیشه..نمیدونم چی کار کنم...بی زحمت اگه کمک کنین ممنون میشم...
ویندوز سون 32 بیت

khelane
24-07-2011, 22:07
شما میتونی با زدن دو دکمه ترکیبی alt+enter
تمام صحفه اش کنی
موفق باشی

sepehr_x50
25-07-2011, 21:05
سلام. بازیو نصب کردم و کرک SKIDROW هم کپی کردم، ولی موقع اجرا یه صفحه میاد که حدود 500 مگو دانلود کنه...

ممنون میشم راهنمایی کنید

B.J.U
26-07-2011, 01:48
ارتباطتون رو با اینترنت قطع کنید

khalvat5800
28-07-2011, 10:08
سلام
ممنون میشم برام بزارید:11:
کسی نبود این کرک رو up کنه؟؟؟؟؟:41::41:

mmasuod1
30-07-2011, 10:03
سلام بچه ها يه مشكل خيلي بزرگ تو اجرا دارم كمكم كنين بدجور تو كف اين بازي ام :
وقتي بازي رو اجرا ميكنم يه اررور مياد و بازي متوقف ميشه از كرك skidrow هم استفاده ميكنم كه حجمش حدود 19.6 مگ هست عكس هم براتون گذاشتم:

اگه كرك ديگه و بهتري هست لطفا بذارين چون فكر كنم از فايل اجرايي (كرك) باشه كه نميتونم برم تو بازي

er.mohammad77
04-08-2011, 18:07
مرد یخی عزیز این آدرسی که شما دادین مشکل داره یا من بلد نیستم.

salamemad
09-08-2011, 13:12
سلام
اقا من پولمو بینهایت کردم ولی نمیشه باهاش ماشین بخرم میگه پولت کافی نیست:5:

Joaquin
11-09-2011, 15:16
سلام
ببخشید من آنتی وریروسم فایل Uplauncher.exe تو فولدر بازی رو حذف کرده اگه کسی داره برام آپلود کنه

Joaquin
12-09-2011, 10:57
سلام
ببخشید من آنتی وریروسم فایل Uplauncher.exe تو فولدر بازی Test Drive Unlimited 2 رو حذف کرده اگه کسی داره برام آپلود کنه
لطفا سریع

---------- Post added at 11:57 AM ---------- Previous post was at 11:56 AM ----------

سلام
ببخشید من آنتی وریروسم فایل Uplauncher.exe تو فولدر بازی Test Drive Unlimited 2 رو حذف کرده اگه کسی داره برام آپلود کنه
لطفا سریع

Oracle_Eldorado
26-09-2011, 02:19
با سلام .
من این بازی رو به صورت فایل iso دانلود کردم .
موقع نصب سریال نامبر میخواد
اما داخل image دانلود شده به جز کرک skidrow چیزی نیست .
کسی سریال نامبر این بازی رو داره واسم بزاره ؟

sepehr_x50
29-09-2011, 17:02
سلام. من نصب کردم موقع اجرا این ارور رو میده:

shahin_mp3
29-09-2011, 22:00
سلام. من نصب کردم موقع اجرا این ارور رو میده:

پاكش كن دوباره بريز ببين درست ميشه ؟ :21:

در ضمن مشخصات سيستمت به بازي مي خوره ؟ :21:

sepehr_x50
30-09-2011, 09:33
دوباره ریختم نشد...
مشخصات سیستمم هم از بازی خیلی بیشتره : دی

kingkaveh
28-10-2011, 11:09
دوستان و اساتید محترم کسی لطف میکنه سیو بازیش را که تمام لیسانسها را گرفته بزاره!!!!!!!!!!!!!!
به خدا دیگه خسته شدم از بسگی رانندگی کردم و به هیچ جا نرسیدم هیچ ترینری هم برای من جواب نمیده به خدا کلافه شدم دوستان خواهشن این سیوتونا بذارید.
لطفا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mehdy206
01-11-2011, 19:04
سلام
من با اجرای این بازی مشکل دارم
وقتی روی آیکن می زنم یک صفحه باز میشه که میگه برا یدانلود پلی کن . دانلود که تموم میشه اکتیو می خواد که ارور می زنه
این کار رو کردم ولی نشد

آفلاین هم می خوام بازی کنم یک صفحه سیاه میاد و زود میره بیرون
از سیستم منه یا بازی مشکل داره
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500 @ 2.93GHz
ATI Radeon HD 4670
2.00 GB RAM
MIN : BIOSTAR Group TP43 HP

با تشکر

mehdy206
02-11-2011, 01:28
سلام
وقتی روی آیکن می زنم یک صفحه باز میشه که میگه برا یدانلود پلی کن . دانلود که تموم میشه اکتیو می خواد که ارور می زنه
این کار رو کردم ولی نشد

ATI Radeon HD 4670
2.00 GB RAM

با تشکر

iCe m@n
02-11-2011, 11:35
سلام
این کار رو کردم ولی نشد

ATI Radeon HD 4670
2.00 GB RAM

با تشکر

خب دوست عزیز
شما اگه میخوای بازی رو کرک شده بازی کنی حتما باید آفلاین باشی تا بتونی بازی کنی
اگرم که CD key برای بازی خریدی که وقتی که گذاشتی آپدیت شد بازی رو اکتیو کن برو تو بازی
الان شما بازی رو پاک کن دوباره نصب کن کرک رو بریز و اینترنت رو قطع کن برو تو بازی
اگرم صفحه فول اسکرین نشد Alt+Enter رو بزن :46:

مشکلی بود بگو تا دوستان راهنمایی کنن

mehdy206
02-11-2011, 12:01
خب دوست عزیز
شما اگه میخوای بازی رو کرک شده بازی کنی حتما باید آفلاین باشی تا بتونی بازی کنی
اگرم که CD key برای بازی خریدی که وقتی که گذاشتی آپدیت شد بازی رو اکتیو کن برو تو بازی
الان شما بازی رو پاک کن دوباره نصب کن کرک رو بریز و اینترنت رو قطع کن برو تو بازی
اگرم صفحه فول اسکرین نشد Alt+Enter رو بزن :46:

مشکلی بود بگو تا دوستان راهنمایی کنن

سلام

من بازی رو پاک و دوباره نصب کردم .اینترنت قطع بود . می پرسته می خواهی آفلاین بازی کنی . تا yes می زنی صفحه سیاه که فول اسکرین هم نیست میاد فقط 1 ثانیه یا کمتر می مونه و زود محو میشه .
مشکل همچنان پا برجاست !
با تشکر

iCe m@n
02-11-2011, 14:22
سلام

من بازی رو پاک و دوباره نصب کردم .اینترنت قطع بود . می پرسته می خواهی آفلاین بازی کنی . تا yes می زنی صفحه سیاه که فول اسکرین هم نیست میاد فقط 1 ثانیه یا کمتر می مونه و زود محو میشه .
مشکل همچنان پا برجاست !
با تشکر

سلام

دوست عزیز فکر میکنم کرک بازی مشکل داره این کرک رو امتحان بکن :46: