PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور ليست جستجوي گوگل رو پاك كنم

Aamoo
23-05-2006, 10:03
سلام
من مي خوام ليست جستجوي گوگل رو پاك كنم. راستش يه بار از تو رجيستري HEKY_CURRENT اين كار رو كردم تا اونجا كه يادم مياد يه پوشه بود به اسم Google كه از تو اون ميشد ليست رو پاك كرد ولي الان هرچي مي گردم پيداش نمي كنم. لطفا منو راهنمايي كنين.با تشكر

vorojax
23-05-2006, 10:17
سری برنامه ها هم هستند که برات تمام رده پاها رو از اینتر نت پاک میکنن از اونا استفاده کن

zendegi
23-05-2006, 12:27
ميتوني از برنامه هايي مثل Windows & Internet Cleaner Pro و يا window washer استفاده كني ......

Aamoo
24-05-2006, 14:39
vorojax عزيز و zendegi عزيز ممنونم
دلم ميخواست اگه بشه نحوه پاك كردنش از تو رجيستري( بصورت دستي) رو هم بدونم . با تشكر

morteza_k
24-05-2006, 15:10
سلام
من مي خوام ليست جستجوي گوگل رو پاك كنم. راستش يه بار از تو رجيستري HEKY_CURRENT اين كار رو كردم تا اونجا كه يادم مياد يه پوشه بود به اسم Google كه از تو اون ميشد ليست رو پاك كرد ولي الان هرچي مي گردم پيداش نمي كنم. لطفا منو راهنمايي كنين.با تشكر

سلام دوست خوبم
اگه درست منظورتون رو فهميده باشم شما مي خواي چيزهايي كه تو گوگل سرچ كردي رو پاك كني .
اگه اين طوره فقط لازم ليست رو موقعي كه توي اينترنتي باز كني بعد موس روي نوشته مورد نظر ببري وقتي هايلايت(آبي )شد دكمه Delete رو از روي صفحه كليد بزني .
اميدوارم موفق باشي.
مرتضي :happy:

Aamoo
25-05-2006, 11:59
مرتضي جون دستت درد نكنه خدا خيرت بده مشكل ما رو حل كردي :happy:

morteza_k
26-05-2006, 09:51
مرتضي جون دستت درد نكنه خدا خيرت بده مشكل ما رو حل كردي :happy:

ممنون
كمترين وظيفه دوستيم بود . :happy:

Aamoo
27-05-2006, 13:17
ممنون
كمترين وظيفه دوستيم بود . :happy:
دوستي با شما باعث افتخاره

saviss
27-05-2006, 13:28
سلام دوست خوبم
اگه درست منظورتون رو فهميده باشم شما مي خواي چيزهايي كه تو گوگل سرچ كردي رو پاك كني .
اگه اين طوره فقط لازم ليست رو موقعي كه توي اينترنتي باز كني بعد موس روي نوشته مورد نظر ببري وقتي هايلايت(آبي )شد دكمه Delete رو از روي صفحه كليد بزني .
اميدوارم موفق باشي.
مرتضي :happy:
با عرض معذرت
ميشه اينكار رو هم كرد كه توي اپشن هاي تولبار گوگل گزينه اي رو تيك بزنيد كه هيستوري سرچ هارو نگه نداره
البته اگه جي ميل داشته باشيد توي حساب كاربري شما يا همون اكانت جي ميل تون اين سابقه توي سرور هاي گوگل بازهم محفوظ ميمونه (يه تاپيك زده بودم توي امجمن متفرقه بنام ::برادر بزرگ مراقب شماست::) به هر حال اون سابقه رو هم ميتونيد با وارد شدن به اككانت خودتون توي جي ميل پاك كنيد
ضمنا مگه چي سرچ كرده بودي ناقلا؟ ;) :tongue: :tongue: