PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اضافه کردن آدرس به این کارت ویزیت

nelahe
08-02-2011, 13:39
سلام دوستان

راستش می خواستم به بالای خط تلفن یک آدرس اضافه کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون اصلاً هم جا ندارد چطور این کار را کنم

2- چطور در پست که می گذاریم عکس را در محتوای مخفی بگذاریم

skyline00
08-02-2011, 23:31
دوست عزیز

شما عکس رو با DPI 300 گذاشتین انجا ، هم سند سنگینه هم فرم صفحه رو به هم ریخته ، لطفا عکس رو با DPI پایین آپلود کنید ، اینطوری هر کس بیاد اینجا باید فقط چند دقیقه صبر کنه تا عکس دانلود بشه ...

nelahe
09-02-2011, 13:35
سلام امیدوارم الان کاملاً معلوم باشد منتظر راهنمایی دوستان هستم

ferij
09-02-2011, 19:07
بهتره عكس اول را كه با dpi=300 گذاشتي پاك كني فقط عكس دوم را بزاري.هنوز صفحه دير باز ميشه.:19:
اگر به كارتت زمينه اضافه كني وبعد دوباره كراپ بزني كيفيت پايين مياد. مگر اينكه psd اوليه كارت را داشته باشي.:20:
به نظر من اين كاري كه در تصوير زير انجام دادم بهتره .

سوال دوم را نميدونم:41:

nelahe
10-02-2011, 10:45
بهتره عكس اول را كه با dpi=300 گذاشتي پاك كني فقط عكس دوم را بزاري.هنوز صفحه دير باز ميشه.:19:
اگر به كارتت زمينه اضافه كني وبعد دوباره كراپ بزني كيفيت پايين مياد. مگر اينكه psd اوليه كارت را داشته باشي.:20:
به نظر من اين كاري كه در تصوير زير انجام دادم بهتره .

سوال دوم را نميدونم:41:

وای اصلاً حواسم به عکس اولی نبود :31:
PSD اولیه رو که ندارم :19:

مرسی واقعاً :11:

skyline00
10-02-2011, 22:07
ببخشید ها ، یک کارت ویزیت 9 * 5 که بیشتر نیست ،

ناراحت نشی اما اینکار شما روزنامه شده ، این همه عکس و یک کارت ویزیت یک رو ؟؟

یا دو رو کار کن یا عکس ها رو کم کن ،

4 خط تلفن ، این همه عکس ، این کار قشنگ نمیشه دوست من ، تازه اون خط شماره تلفن هم توی برش میره

--

شما اسم اون فروشگاه رو کوچیک کن ، اون نوشته های سفیدرنگو هم جمع و جور کن ،

اون نوشته زرد هم اضافه است ، همه جای اینکار نوشتی لنت ، همه میفهمن اینجا لنت میفروشه دیگه ، یا اون نوشته های سفید ، یا اون زرد رنگه

در نهایت هم چند تا از عکس ها رو کم کن ، آدرس رو اون زیر جا بده (( .03 تا 05 سانتی متر بالا تر از انتهای کار ))

nelahe
18-02-2011, 11:25
سلام دوستان عزیز

راستش این طراحی من نیست فقط قراره بهش یک آدرس اضافه کنم (البته الان دیگه دست مشتریه)
می خواستم بپرسم چطور میشه در یک عکس چند رنگ استفاده کرد اما نقطه های تلاقی این رنگ ها را جوری در هم ادغام کرد که قشنگ باشد مثلا همین عکس کارت ویزیت چطور مرز بین رنگ آبی و مشکی در هم ادغام شده اند و این دو رنگ با هم تلاقی پیدا کردند

ahvazboy16
21-02-2011, 04:38
سلام.منظورتون از تلاقی gradient هست ؟؟؟

nelahe
21-02-2011, 22:47
ببینید مثلاً در یک سند رنگ آبی را مثلاً از سمت چپ شروع به کشیدن می کنیم، و تا یک نقطه ای ازسند ادامه می دهیم، بعد از اون از رنگ دیگری استفاده می کنیم تا آخر

اون نقطه یامرزی که رنگ آبی تمام شده و رنگ بعدی را شروع به کشیدن می کنیم، نمی دونم باید چه طوری روش کار کرد که این مرز تو چشم نخورد (یا تو ذوق نخورد)