PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در Hibernet نشدن سیستم وبالا نیامدن آن

mehrdad20990
08-02-2011, 09:55
با سلام خدمت دوستان
به تازگی سیستمی گرفتم با
main: Ep41 giga
ram:2 gig DDR3 1333
VGA:9500 gt DDR 2
خودم برای اولین بار سیستم را اسمبل کردم وبا مشکلات عجیبی روبرو هستم
بعضی اوقات برای هایبرنت خط چین ها پر میشود ولی سیستم خاموش نمیشود ومجبور به خاموش کردن سیستم ازطریق کلید پشت آن هستم ولی جالب اینجاست که سیستم هایبرنت شده است یعنی زمانی که روشنش میکنم میبینم هایبرنت بوده
یا مشکل دیگه اینکه بعضی اوقات سیستم را که روشن میکنم روی صفحه شناسایی کارت گرافیک( قبل از شناسایی هارد ومادر برد) گیر میکند یک صفحه مشکی که فقط مشخصات کارت گرافیک را نوشته و مجبور به ری استارت میشوم گاهی هم 2 با باید ری استارت کنم البته در این موارد که گیر میکند بوق تست مادربرد قبلش به صدا در نمیاید!! اتصالات را هم چک کردم حتی گرافیک را درآوردم ودوباره جا زدم فرقی نکرد!
همچنین بعضی اوقات وقتی سیستم stand by می شود نیز پاور همچنان روشن است ولی مانیتور خاموش میشود و دیگر سیستم بالا نمی اید مگر اینکه آنرا خاموش کنی یا زمانی هم که خاموش میشود با دکمه ری استارت از حالت stand by خارج می شود.

saeed774
08-02-2011, 23:09
مشکل شما به احتمال خيلي زياد با آپديت کردن بايوس مادربرد حل ميشه .

mehrdad20990
09-02-2011, 09:09
سلام
به چه صورت باید اینکار را انجام داد؟
با تشکر

Masоud
09-02-2011, 14:41
سلام
به چه صورت باید اینکار را انجام داد؟
با تشکر

سلام

آموزش كامل آپديت بايوس براي تمام مادربورد ها ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید :40:

mehrdad20990
10-02-2011, 08:47
سلام
حدود یک روز است که bios را آپدیت کردم شکر خدا فعلا مشکل حل شده است با تشکر فراوان از شما دوستان گل:10:

mehrdad20990
11-02-2011, 15:49
سلام
دوستان متاسفانه همان مشکلات قبلی دوباره یک هوو ظاهر شدند به نظرتان مشکل دیگر از چی می تواند باشد؟

Ship Storm
11-02-2011, 15:59
تنظیمات مادربرد رو در Setup اون همرو به حالت Default برگردونید

saeed774
11-02-2011, 20:33
بعد از آپديت بايوس تنظيمات بايوس يکبار بايد بصورت دستي روي ديفالت قرار بگيره اگه درست نشد احتمال ميدم شما مشکل هارد يا رم داشته باشين . چون اين دو در هايبرنت کردن دخيل هستن .شما يکبار تنظيمات Hibernate رو غير فعال کن : به مسير زير برو :

Control Panel > Power Option > Hibernate و تيک Enable Hibernate رو بردار ، اگه دقت کني درست به مقدار ميزان رم شناسايي شده توسط ويندوز به همون مقدار فضا روي هارد اختصاص داده ميشه .

بعد يکبار هارد رو ديفرگ کن و بعد از ريست دوباره فعالش کن .

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:32 PM ----------

تونستي جاي رم ها رو هم با هم عوض کن .