PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای برداشتن پسورد hide folder 2009

meghdad23
08-02-2011, 08:46
با عرض سلام خدمکت دوستان
من با نرم افزار hide folder 2009 روی یکی از درایوهام پسورد گذاشتم که متاسفانه پسوردش را فراموش کردم اگه ممکنه دوستان راه حلی را بهم معرفی کنند تا بتونم این پسورد را بازیابی کنم
popowoody
08-02-2011, 16:18
تو خود نرم افرار می تونید پنهان ، قفل و ... بودن رو بردارید .

saeed774
08-02-2011, 20:09
پسورد رو فراموش کرده باشيد فکر نکنم راهي براي بازيابيش وجود داشته باشه جز تعويض ويندوز

اگر هم به اطلاعاتتون نياز داريد و نميخواهيد ويندوز نصب کنين بايد با برنامه Mini windows XP که در مجموعه Hirens Boot CD موجود هست بالا بياي و محتويات رو به پوشه ديگري انتقال بديد ولي باز مشکل پنهان شدن درايو حل نخواهد شد پس بهترين راه تعويض ويندوز هست.

meghdad23
12-02-2011, 16:01
سلام
پس هیچ راهی وجود نداره،آیا با تعویض ویندوز قطعا حل مبشه

lsaman3al
12-02-2011, 17:26
دوست عزیز برنامه hide folder رو روی یک کولدیسک یا فلش مموری یا هارد اکسترنال توسط یه کامپیوتر دیگه نصب کن و بعد اون رو وصل کن به سیستم خودت و برنامه جدید رو باز کن تمام مواردی که توسط برنامه ای که پسوردش رو گم کردی هیدن شدن رو برات لیست میکنه و می تونی از حالت هیدن خارجشون کنی.

ولی راهی برای بازیابی پسورد گم شده وجود نداره و باید ویندوز عوض بشه.

=============
موفق و پیروز باشید

saeed774
12-02-2011, 20:40
دوست عزیز برنامه hide folder رو روی یک کولدیسک یا فلش مموری یا هارد اکسترنال توسط یه کامپیوتر دیگه نصب کن و بعد اون رو وصل کن به سیستم خودت و برنامه جدید رو باز کن تمام مواردی که توسط برنامه ای که پسوردش رو گم کردی هیدن شدن رو برات لیست میکنه و می تونی از حالت هیدن خارجشون کنی.

شما اين روش رو امتحان کرديد؟ اگه جواب بده روش عالي اي هست .

lsaman3al
13-02-2011, 00:26
بله دوست من امتحان کردم
من قبلا از این برنامه استفاده میکردم ولی وقتی این موضوع رو متوجه شدم گذاشتمش کنار
یکی از مشکلات امنیتی هستش که این برنامه داشت نمی دونم نسخه جدیدی برای حل این مشکل اومده یا نه...!!!؟

=============
موفق و پیروز باشید