PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا نرم افزاری برای بالا بردن کیفیت فایلهای تصویری وجود دارد؟؟

reza,n
06-02-2011, 23:45
با سلام:
دوستان آیا واقعا" نرم افزاری برای بالا بردن کیفیت فایلهای تصویری وجود دارد؟؟لطفا" معرفی کنید
با سپاس
رضا

alireza1411
07-02-2011, 00:45
با سلام:
دوستان آیا واقعا" نرم افزاری برای بالا بردن کیفیت فایلهای تصویری وجود دارد؟؟لطفا" معرفی کنید
با سپاس
رضا

از AVIDemux استفاده کن و فیلترهای Sharpness و Denoise که برای بالابردن تیزی تصویر و گرفتن نویزه رو امتحان کن. معمولا برای افزایش کیفیت کار خاصی نمیشه کرد ولی گاهی با این جور فیلترها ور بری شاید کمی جواب بدهند.
این برنامه هم که گفتم رایگانه و حجمش هم زیر 15 مگ هست. تست کردنش بد نیست.

chista2010
09-02-2011, 14:50
نرم افزار cyber link true theater چنین ادعای رو می کنه
لینک صفحه توضیحات این نرم افزار

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza,n
09-02-2011, 15:36
نرم افزار cyber link true theater چنین ادعای رو می کنه
لینک صفحه توضیحات این نرم افزار

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دوست عزیزم لینک دانلود نداره؟؟

siavash2death
09-02-2011, 17:05
دوست عزیز. این برنامه اصلا تبدیل کننده نیست!! این فقط موقعی که نصبش کرده باشی در کنار پاور دی وی دی با تنظیماتش باعث می شه که کیفیت ویدیو رو بهتر و بالاتر ببینی.نه اینکه کیفیتش بیشتر بشه!! من یه دفعه به امید اینکه تبدیل کننده اس برنامه اش رو گرفتم.ولی دیدم به نوعی حالت یک پلاگین هستش. همون طوری که گفتم!! متاسفانه باید گفت اصلا هیچ برنامه ای برای افزایش کیفیت وجود نداره و به وجود هم نمیاد! چون ویدیو اصلی کیفیتش پایینه!! تنها راه همین چیزی است که دوستمون اقای علیرضا معرفی کردند یا برنامه های شبیه به اون که شاید با Denoise کردن بشه یه مقدار اوضاع دیدن تصویر ویدیویی رو بهتر کرد!!