PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خبر خوب برای ایرانی ها

mahziar2011
06-02-2011, 22:31
سلام. نسل جدید اپراتور ایران به نام اپراتور نسل سوم دارد رونمایی می شود که با آن خیلی راحت می توان به اینترنت وصل شد خیلی خوبی ها داره حتی با اون می شه تماس تصویری برقرار کرد:18: یعنی هنگامه صحبت هم دیگرو می بینین:18:داخل ایران

4870x2
06-02-2011, 22:40
بهش میگن 3G
خیلی هم تکنولوژی خفنی نیست
الان 4G هم اومده

mahziar2011
06-02-2011, 22:43
اما رییس ارتباطات گفت که تازه می خواد بیاد هنوز نیومده

4870x2
06-02-2011, 22:49
3G با اپراتور سوم میادش
4G تازه داره توی اروپا میادش
تفاوتشونم انقدری هستش که زیاد برامون خبر فوق العاده ای نباشه 3G تازه داره میاد ایران

mahziar2011
06-02-2011, 22:51
حالا 3G بیاد 4G پیشکش
فقط تماس تصویری انجام بده خوبه

Vallio
06-02-2011, 22:53
خبر سوخته ، الان بیش از دو ساله که بحث اپراتور سوم به میون اومده ، این چندمین باره که به شما تذکر میدم که قبل از ایجاد تاپیک سرچ کنید و قوانین تالار موبایل رو رعایت کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و ...

Molibden
07-02-2011, 01:45
به فرض مکالمه تصویریم بیاد میخوان دقیقه ای حتما 5 هزار چوق باهامون حساب کنن

mahziar2011
07-02-2011, 11:21
به فرض مکالمه تصویریم بیاد میخوان دقیقه ای حتما 5 هزار چوق باهامون حساب کنن
نه اینطوری هم نیست ممکن یکم گرون تر باشه حداکثر120 تومان در دقیقه ولی از 100 تومان هم کمتره

befermatooo
07-02-2011, 18:50
نه اینطوری هم نیست ممکن یکم گرون تر باشه حداکثر120 تومان در دقیقه ولی از 100 تومان هم کمتره اینجا ایران است دوست عزیز !

در جریان هستید که !

moslem47
07-02-2011, 19:13
قرار بود که دهه فجر بیاد..............اومده؟

---------- Post added at 09:13 PM ---------- Previous post was at 09:11 PM ----------

ولی فکر کنم قیمت تعرفه های اینترنتش و سایر خدماتش پایین باشه چون تنها راهی که می تونه سیم کارتاش را به صورت انبوه بفروشه همینه در غیر ....

x935
07-02-2011, 21:01
سلام. نسل جدید اپراتور ایران به نام اپراتور نسل سوم دارد رونمایی می شود که با آن خیلی راحت می توان به اینترنت وصل شد خیلی خوبی ها داره حتی با اون می شه تماس تصویری برقرار کرد یعنی هنگامه صحبت هم دیگرو می بینینداخل ایران

يعني سرعت دانلودش چقدره حدودا؟

hostingiran
07-02-2011, 21:17
خوب اینجا ایرانه فکر نکنم سرعت بالایی داشته باشه نهایت 10 تا 15 کیلوبایت اگر باشه

skyline00
07-02-2011, 21:48
در کل خبر خوبیه ، اما وقتی بدونیم که نسل سوم تلفن همراه در اروپا و آمریکا منسوخ شده و مال 7 - 8 سال پیش اوناست ، خبر خیلی بد میشه برامون ، با این قیمت های خون پدری و امکانات زپرتی بایدم دلمون به این چیزا خوش باشه دیگه ...

نشد یک تکنولوژی ولو سوسکی ، به موقع داغا داغ وارد این مملکت بشه ، مردیم از بس عقده تکنولوژی تو دلمون مرد بابا :19:

اول قرار بود اپراتور سوم شرکت الاتصالات باشه ، اما یک قیمت ها و تعرفه هایی رو پیشنهاد داده بود که آقایون دیده بودن اگر اون بیاد باید کلا کاسه کوزه هاشون رو جمع کنن و برن (( اس ام اس 6 تومن ))

همین تماس تصویری و GPRS رو هم گفته بود میاره اون زمان ، اما نزاشتن بیاد

الان فکر میکنم یکی از ارگان های عظیم حکومتی که مخابرات هم مال اون شده ، داره اپراتور سوم و چهارم رو راه اندازی میکنه

خبر خوش سیری چندددددددددد

jack426
07-02-2011, 22:24
هر چی بیاد فرقی نمیکنه چون ما کاربرهای خانگی در حال حاضر تا 128 بیشتر نیست حالا می خواد تکنولوژی 100 سال اینده هم زودتر بیاد باز هم 128 :31:

x935
07-02-2011, 22:36
هر چی بیاد فرقی نمیکنه چون ما کاربرهای خانگی در حال حاضر تا 128 بیشتر نیست حالا می خواد تکنولوژی 100 سال اینده هم زودتر بیاد باز هم 128

اما خوب پرتابل بودنش خيلي خوبه

ninja3000sh
07-02-2011, 23:02
زیاد به این جور خبرها دل خوش نباشین.
این از کیفیت GPRS و EDGE ایرانسل و همراه اوله که 2 قرون هم ارزش نداره.:13:
درصد تایم اوت و دیسکانکت شدنشون و پینگ بالا سر به فلک میکشه.:2:
حالا میخوان 3G رو با چه کیفیتی بدن نمیدونم.:13:
ولی خب معلومه که کیفیت مطلوبی نخواهد داشت.

sami17
08-02-2011, 14:21
موافقم

اینجا ایرانه هر چیزی 2 برابره و کیفیت هم نداره ایران تازه می خواد به 3g برسه ولی کشور های اروپایی به فکر 5G هستن .

بد بختانه این کشور ما هنوز عقبه از دنیا

واقعا شرم اوره

arashlolos
18-02-2011, 21:24
بابا چرا اینقد انتقاد میکنید بس کنید این حرفارو.....اه...اینقد اینجا ایرانه ایرانه نکنید
ببینید دوستان اولا 4g تازه داره تو اروپا پیاده سازی میشه 5g هم نداریم!
بعدشم 3g هم خیلی واسمون زیاده خروجی اولیه 3g سرعت زیاد و ثابت هستش.یعنی اون اومده واسه سرعت.یعنی 128 adsl در برابرش چیزی نیست. ولی اگه آقایون اجازه بدن!!!
ایرانسل و همراه اول 2 سال دیگه بهشون مجوز 3g میدن اوناهم بیان رقابت بین اینا هم قیمتو میاره پایین هم کیفیتو میبره بالا خیالتون جمع.
بچه مایه دارها هم حداکثر تا تابستون به شرطی که تو مرکز استان باشند میتونند از اینترنت پرسرعت 3g لذت ببرند

---------- Post added at 09:24 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

راستی همراه اول همین امروز 27 بهمن اعلام کرد که فاز 4 شبکشو پیاده سازی میکنه تا ظرفیت اینترنتشو افزایش بده
گفتش 1 ماه طول میکشه(حداکثر) شک نکنید که سرعت زیاد میشه اما اینو هم شک نکنید که طرح نامحدود برداشته میشه(اگه ایرانسل همینطور محدود ادامه بده) ببینیم ایرانسل واسه عید میخواد چیکار کنه ولی اینو بدونید در برابر همراه اول کم نمیاره

arashlolos
18-02-2011, 21:24
راستی همراه اول همین امروز 27 بهمن اعلام کرد که فاز 4 شبکشو پیاده سازی میکنه تا ظرفیت اینترنتشو افزایش بده
گفتش 1 ماه طول میکشه(حداکثر) شک نکنید که سرعت زیاد میشه اما اینو هم شک نکنید که طرح نامحدود برداشته میشه(اگه ایرانسل همینطور محدود ادامه بده) ببینیم ایرانسل واسه عید میخواد چیکار کنه ولی اینو بدونید در برابر همراه اول کم نمیاره

Majid-6120
18-02-2011, 21:25
حالا هر چقد هم بی کیفیت ... کاچی بهتر از هیچی ! : دی

x935
19-02-2011, 13:20
همین که بتونیم به صورت پرتابل با سرعت 128 هم به نت دسترسی داشته باشیم خیلی عالیه

osmaan
19-02-2011, 13:32
5G!!!!
شده مثله قضیه پنتیوم 5 !
بابا تازه الان چند تا کشور هست که 4g داره چرا جو سازی میکنید؟ خیلی از کشور ها دارن 3g استفاده میکنن و به این زودی ها هم به سمت 4g نمیرن
فقط دعا کنید که مسولین کشور بزارن اپراتور سوم 3g واقعی ارایه بده

x935
19-02-2011, 20:49
شده مثله قضیه پنتیوم 5 !
بابا تازه الان چند تا کشور هست که 4g داره چرا جو سازی میکنید؟ خیلی از کشور ها دارن 3g استفاده میکنن و به این زودی ها هم به سمت 4g نمیرن
فقط دعا کنید که مسولین کشور بزارن اپراتور سوم 3g واقعی ارایه بده

خوب بالاخره بايد يه تفاوتي با ايرانسل و همرا اول داشته باشه

beckham7
21-02-2011, 12:56
خواهشا این تاپیک خبر خوش !!:2:رو جمع کنید :2:

x935
21-02-2011, 13:17
خواهشا این تاپیک خبر خوش !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gifرو جمع کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif

چرا عزیزم؟؟؟

beckham7
21-02-2011, 16:28
عزیزم به این دلیل که شما همین که باسرعت 128به نت وصل بشید براتون کافیه واین یعنی بدبختی ما ایرانیها اینقدر توقعمون رو پایین اوردن که به 128هم راضی بشیم همین چندروز پیش bbc مستند درباره مناطق محروم انگلیس نشون داد ده تا خونه j(تقریبا10تا)تو یه روستا بودن که از اینترنت 3g استفاده میکردن و جز مناطق محروم بودن با اهالییش که صحبت میکرد ادم دلش میسوخت وقتی میگفت باسرعت7 مگابایت دارن با اینترنت کارمیکنن و چقدرناله میکردن که سرعت پایینه و ....بالاخره واسه همون ده تا خونه اینترنت پرسرعت کشیدن کمترکسی هست که ندونه سرعت اینترنت ما از افغانستان هم پایینتره
دنیا رفت و ما موندیم
کی میزاره ما از اینترنت 3g استفاده کنیم کی؟؟؟؟؟؟!!!!!! انگار تو ایران نیستید؟؟

x935
21-02-2011, 19:42
عزیزم به این دلیل که شما همین که باسرعت 128به نت وصل بشید براتون کافیه واین یعنی بدبختی ما ایرانیها اینقدر توقعمون رو پایین اوردن که به 128هم راضی بشیم همین چندروز پیش bbc مستند درباره مناطق محروم انگلیس نشون داد ده تا خونه j(تقریبا10تا)تو یه روستا بودن که از اینترنت 3g استفاده میکردن و جز مناطق محروم بودن با اهالییش که صحبت میکرد ادم دلش میسوخت وقتی میگفت باسرعت7 مگابایت دارن با اینترنت کارمیکنن و چقدرناله میکردن که سرعت پایینه و ....بالاخره واسه همون ده تا خونه اینترنت پرسرعت کشیدن کمترکسی هست که ندونه سرعت اینترنت ما از افغانستان هم پایینتره
دنیا رفت و ما موندیم

خدا وكيلي حرف حق ميزنه

arashlolos
21-02-2011, 22:22
دنیا رفت و ما موندیم
سلام من دایم تو اینترنتم ولی یه سوال میخوام اساسی و واقعی جواب بدین:
سرعت بالا مثلا بالای 128 کیلو بایت یعنی ورود حجم عظیم اطلاعات به کامپیوتر شما نه اینکه جا نشه!واسه این که این حجم اطلاعات هرچی که میخواد باشه(که احتمالا اکثرا سرگرمیه!) رو میتونید استفاده کنید؟؟؟
خوب نرم افزارها که حجمی ندارند اکثر دانلودها باید فیلم و مستند و سرگرمی باشه یعنی وقتی میمونه که این اطلاعات دریافتی رو استفاده کرد؟؟؟
واسه ثبت نام های اینترنتی و خرید اینترنتی و بانک داری اینترنتی و حتی دانلود موزیک حتی همون 128 زیادم هست تازه!
من اگه واقا سرعت دانلودم دایما 32 باشه راضیم چون از اون بالاتر دیگه میره تو طیف سرگرمی و این اصلا برای من خوب نیست و حتی به ضرر من هم هست به خاطر همین تاحالا واسه adsl اقدام نکردم
خوشحال میشم دوستان نظرشونو با رعایت همه مسایل! بگن.

Haj_Amoo
21-02-2011, 22:39
سرعت بالا مثلا بالای 128 کیلو بایت یعنی ورود حجم عظیم اطلاعات به کامپیوتر شما نه اینکه جا نشه!واسه این که این حجم اطلاعات هرچی که میخواد باشه(که احتمالا اکثرا سرگرمیه!) رو میتونید استفاده کنید؟؟؟
خوب نرم افزارها که حجمی ندارند اکثر دانلودها باید فیلم و مستند و سرگرمی باشه یعنی وقتی میمونه که این اطلاعات دریافتی رو استفاده کرد؟؟؟
واسه ثبت نام های اینترنتی و خرید اینترنتی و بانک داری اینترنتی و حتی دانلود موزیک حتی همون 128 زیادم هست تازه!
من اگه واقا سرعت دانلودم دایما 32 باشه راضیم چون از اون بالاتر دیگه میره تو طیف سرگرمی و این اصلا برای من خوب نیست و حتی به ضرر من هم هست به خاطر همین تاحالا واسه adsl اقدام نکردم
خوشحال میشم دوستان نظرشونو با رعایت همه مسایل! بگن. د آخه برادر من، قرار که نیست بلافاصله اتصال به اینترنت همین‏طور اطلاعات بیاد! هرکی هرچه‏قدر از هرچی که دوست داشت استفاده میکنه!
گیرم که یکی بخواد از سرگرمی‏ها استفاده کنه؛ بر اون (یا احیانن سرگرمی!) ایرادی وارد هست؟؟!
نرم‏افزارها حجمی ندارن؟؟! شما از چه نرم‏افزارهایی استفاده می‏کنین که حجمی ندارن؟!!!
حجم اطلاعات دریافتی به خود دریافت‏کننده ربط داره! شاید اون وقت‏اش رو داره! باید اینترنت رو بست چون مردم وقت استفاده ازش رو ندارن؟!
اگه شما از سرعت 32 بیت بر ثانیه راضی هستن ... خب باشین !! قرار نیست همه همون کارکرد رو از اینترنت بخوان که شما می‏خواین!!

در ضمن اگر تا به حال Adsl نگرفتین پیشنهاد می‏کنم که بگیرن تا تفاوت رو متوجه بشین!

.:PAR3A:.
21-02-2011, 23:08
خوشحال میشم دوستان نظرشونو با رعایت همه مسایل! بگن.
حرفتون فووووق العاده غیر منطقیه...
داداش من بیکار میخوام بشینم تمام روز وقتم رو تلاف کنم و مفلس خوبی تحویل جامعه بدم :دی
خوب دولت بیاد بگه نه خیر شما نباید مفلس بشی واس همین نت نمی دیم بتون :دی
3G هم فعلا فعلا ها نمیاد و نمیشه دل به این حرف ها خوش کرد...
شاید شما نیازی به نت نداشته باشین اما ما داریم...
نرم افزار نت نمیخواد؟؟؟
داداش شما بخوای الان بری VUE رو دان کنی 3 گیگه با لایبرری کاملش حجمی نداره اصلا :دی

hoha881
22-02-2011, 00:25
استفاده داره خیلی هم استفاده داره.
با سرعت بالا راحت میتونی ویدیو چت و ویدیو کنفرانس بزاری.کاربرد هاشم زیاده.(اخر تصور)شب امتحان هیچیم نخوندی با چند تا از بچه ها با هم میشینین میخونین اصلا استادم میارین وسط تا سوالاش رو لوبده.
الان بخوای راجب یک وسیله یا ماشین یا هرچی تحقیق کنی بخوای فیلماشم از اینترنت بگیری چقدر باید الاف بشی.
سرعت بالا که باشه اصلا مبحث هارد هم دیگه مسثله ساز نمیشه راحت میتونی با پرداخت هزینه یک فضا توی اینترنت بگیری.
بازی اینترنتی بدون مشکل تاخیر و پینگ.الان ملت خودشون با تراوین و... ارضا میکنن.با سرعت بالا بازی هایی بهتری رو میتونن بازی کنن زمان کمتری هم ازشون میگیره.
در کل طبق نظر شما بیچاره خارجی ها با این همه سرعت اینترنت چه رنجی میکشن.

arashlolos
22-02-2011, 00:59
د آخه برادر من، قرار که نیست بلافاصله اتصال به اینترنت همین‏طور اطلاعات بیاد! هرکی هرچه‏قدر از هرچی که دوست داشت استفاده میکنه!
گیرم که یکی بخواد از سرگرمی‏ها استفاده کنه؛ بر اون (یا احیانن سرگرمی!) ایرادی وارد هست؟؟!
نرم‏افزارها حجمی ندارن؟؟! شما از چه نرم‏افزارهایی استفاده می‏کنین که حجمی ندارن؟!!!
حجم اطلاعات دریافتی به خود دریافت‏کننده ربط داره! شاید اون وقت‏اش رو داره! باید اینترنت رو بست چون مردم وقت استفاده ازش رو ندارن؟!
اگه شما از سرعت 32 بیت بر ثانیه راضی هستن ... خب باشین !! قرار نیست همه همون کارکرد رو از اینترنت بخوان که شما می‏خواین!!

در ضمن اگر تا به حال Adsl نگرفتین پیشنهاد می‏کنم که بگیرن تا تفاوت رو متوجه بشین!

حرفتون فووووق العاده غیر منطقیه...
داداش من بیکار میخوام بشینم تمام روز وقتم رو تلاف کنم و مفلس خوبی تحویل جامعه بدم :دی
خوب دولت بیاد بگه نه خیر شما نباید مفلس بشی واس همین نت نمی دیم بتون :دی
3G هم فعلا فعلا ها نمیاد و نمیشه دل به این حرف ها خوش کرد...
شاید شما نیازی به نت نداشته باشین اما ما داریم...
نرم افزار نت نمیخواد؟؟؟
داداش شما بخوای الان بری VUE رو دان کنی 3 گیگه با لایبرری کاملش حجمی نداره اصلا :دی
حرف شما درسته و چنین جوابی بدیهیه!شاید از بین 200 نفر یک نفر حرفمو تایید کنه.:5:
خلاصه درست میگین هرکسی هراستفاده ای بخواد میکنه! مورد استفادشم به خودش مربوطه!:20:
راستش من علاقه دیدن مستند های علمی دارم و اونارو که هرکدام 800 مگ تا چند گیگ هستند رو دانلود میکنم بازی های 3 گیگی رو هم دانلود کردم اونم با سرعت دانلود واقعیه 500 و حتی 900 کیلوبایت در ثانیه! 500 تو دانشگاه و 900 تو یه جای دیگه!
منظورم اینه که اگه کسی بخواد واقعا در رشته تحصیلیش پیشرفت واقعی(نه نمره ای)و چشمگیر کنه اینترنت با اینهمه سرگرمی و ... که اگه تموم عمرت پشتش بشینی تموم نمیشه اونو عقب میندازه.
ببخشید شاید اینجا جای این حرفا نباشه.نیاز به تایید حرفام ندارم گفتم که همه که مثل هم نیستند و مثل هم فکر نمیکنند.خلاصه اینکه اصلا کلا موضوع یه چیز دیگست...پشت پرده یه اتفاقاتی داره میوفته که بعضی ها یا بیخبرند یا بهشون اهمیت نمیدن!!!:41:
اینم بگم اونقد از دست سرعت کم اینترنت موبایل عصبانی میشم که میخوام سیمکارتو بشکونم آخه فقط یه صفحه معمولی رو (گاهی اوقات) باز نمیکنه!:19:
adsl رو هم تو شهرمون همه میگن گاهی سرعتش به 4 کیلو میرسه و من خودمم خونه دوستم تست کردم دیگه بیخیال شدم به امید نصب 7000 دکل جدید همراه اول تا 1 ماه آینده(تو سایتش نوشته)
نظر بدین حتی مخالف ناراحت نمیشم:20:

arashlolos
22-02-2011, 01:12
استفاده داره خیلی هم استفاده داره.
با سرعت بالا راحت میتونی ویدیو چت و ویدیو کنفرانس بزاری.کاربرد هاشم زیاده.(اخر تصور)شب امتحان هیچیم نخوندی با چند تا از بچه ها با هم میشینین میخونین اصلا استادم میارین وسط تا سوالاش رو لوبده.
الان بخوای راجب یک وسیله یا ماشین یا هرچی تحقیق کنی بخوای فیلماشم از اینترنت بگیری چقدر باید الاف بشی.
سرعت بالا که باشه اصلا مبحث هارد هم دیگه مسثله ساز نمیشه راحت میتونی با پرداخت هزینه یک فضا توی اینترنت بگیری.
بازی اینترنتی بدون مشکل تاخیر و پینگ.الان ملت خودشون با تراوین و... ارضا میکنن.با سرعت بالا بازی هایی بهتری رو میتونن بازی کنن زمان کمتری هم ازشون میگیره.
در کل طبق نظر شما بیچاره خارجی ها با این همه سرعت اینترنت چه رنجی میکشن.

((اصلا استادم میارین وسط تا سوالاش رو لوبده.))
اینجاشو خیلی باحال گفتی
:16::16::16::39::39::39:

بابا ما دیگه اینقدم...
اینارو همه میدونم واسه اینا منتظر 3g میمونیم:27::34:
بعدشم شب امتحان اگه اونقدر خونده باشی که فقط واسه رفع اشکال از دوستات کمک بگیری!یا اگه اونقدر قوی باشی که فقط اون شب کنفرانسی درس بخونی و مثلا یوتیوپ نری! یا اصلا پول شارژ اینترنتو داشته باشی!
یه چیزی اینکه adsl مگه واسه کاربران خونگی بالاتر از 128 میده؟اگه نمیده چرا نمیده؟!
اگه نمیده پس 3g هم از اون بیشتر نمیتونه بده یعنی اجازه نداره بده درسته؟

Vallio
22-02-2011, 01:43
دوستان مثل اینکه بحث داره بالا میگیره ، این جور بحث ها فقط باعث دلخوری و اخطار میشه !

arashlolos
22-02-2011, 01:53
دوستان مثل اینکه بحث داره بالا میگیره ، این جور بحث ها فقط باعث دلخوری و اخطار میشه !
vallio جون ممنون که گفتین:46:
ولی همش توهمه جا تایید کردنو تشکر خوب نیست!:13:
ولی نه ما همه باهم دوستیم :10:اگه اختلاف نظری باشه خوب نظره و نظر هم میتونه متفاوت باشه که بستگی به طرز تفکر هرکی داره:20:
تازه من نظر دوستانو واقعا تایید کردم و با عدم تایید نظرات خودم مشکلی ندارم
گفتم که در کل حرفم یه چیز دیگست.بیخیال:25:
ok دوستان؟؟؟
:10::10::10::10::10::10::10::10::10: