PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين wierless مال كدام شركت است؟

ali201055
06-02-2011, 13:33
ببخشيد دوستان خط خانه ي ما psm است و adsl جواب نميده.
كدام شركت wierless خوبي ميدهد.
با تشكر

sinaxex
06-02-2011, 22:16
دوست عزیز شما کجا تشریف دارید؟
اگر تهران هستید کدام منظقه تهران ؟

ali201055
07-02-2011, 13:36
من در همدان هستم

sinaxex
07-02-2011, 14:47
شرمنده من اطلاعی از پروایدر های اینترنت اونجا ندارم اگر تهران بودید راهنمایی ایتون میکردم

ali201055
07-02-2011, 19:57
حالا شما بگيد همان در تهران چه شركتي خوب هست لطفا.
احتياج دارم

sinaxex
07-02-2011, 23:02
در تهران 2 الی 3 تا شرکت خوب هست که خوب بودن اشون نسبی هست به منطقه ایی که هستید
مثلا در منطقه شمال تهران(از میرداماد تا زعفرانیه) شرکت i-net خوب هست
در منطقه غرب(شهرک غرب و سعاد اباد) یک شرکت بود الان به یاد ندارم اما سرویس اواگستر( که منطقه شمال تهران رو هم پوشش میده بد نیست اما زیاد جالب هم نیست)
پتیاک هم شمال تهران پوشش میده که قیمت هاش بالا هست
همین 3 الی 4 شرکت هستند دیگه بقیه هر جا دیدید میگه وایرلس مطمئن باشید واسطه هست چون هیچ کدوم اشون اجازه ندارند و فرکانس از خودشون نیست این i-net هم که خدمت اتون عرض کردم از مشترک با فراتر هست
اما به ترتیب اگر بخوام بهتون پیشنهاد بدم:
1- i-net و فراتر(فراتر اندیشان ماهان)
2-اواگستر یا همان tehran-wifi که هر دوش تقریبا یکی هستند(اواگستر پرو وایدر هست و tehran -wifi هم تقریبا همون سرورس رو بهتون میده با همان کیفیت قیمت اش هم فرقی نداره)
3-اون شرکتی که گفتن به یاد ندارم تو منطقه غرب پوشش داره از ازادی تا پونک این طرف هم یک انتن داره سمت داراباد
همین ها دیگه بقیه اشون سرویس هاشون افتضاح هست وشیرینگ بالا. من خودم نزدیک به 2.5 الی 3 ساله از i-net سرویس گرفتم خوب هست به چند نفر هم پیشنها دادم راضی هستند پیشتیبانی ایش 24 ساعته هست خوبی ایش اینه
وایرلیس برخلاف adsl یک ارتباط مستقیم و بدون واسطه با isp دارید بدون هیچ مشکلی در بدترین شرایط اب و هوایی هم سرویس اتون سیف هست فقط باید شرکتی که میاد براتون تجهیزات نصب میکنه حوصله به خرج بده و بهترین دی بی رو براتون ست کنه دیگه بقیه اش بر میگرده به نوع سرویسی که شرکت میده و من این چند تا شرکتی که خدمتون معرفی کردم در این ضمنیه در تهران (شمال تهران) بهترین هستند

qosmio
07-02-2011, 23:43
در تهران 2 الی 3 تا شرکت خوب هست که خوب بودن اشون نسبی هست به منطقه ایی که هستید
مثلا در منطقه شمال تهران(از میرداماد تا زعفرانیه) شرکت i-net خوب هست
در منطقه غرب(شهرک غرب و سعاد اباد) یک شرکت بود الان به یاد ندارم اما سرویس اواگستر( که منطقه شمال تهران رو هم پوشش میده بد نیست اما زیاد جالب هم نیست)
پتیاک هم شمال تهران پوشش میده که قیمت هاش بالا هست
همین 3 الی 4 شرکت هستند دیگه بقیه هر جا دیدید میگه وایرلس مطمئن باشید واسطه هست چون هیچ کدوم اشون اجازه ندارند و فرکانس از خودشون نیست این i-net هم که خدمت اتون عرض کردم از مشترک با فراتر هست
اما به ترتیب اگر بخوام بهتون پیشنهاد بدم:
1- i-net و فراتر(فراتر اندیشان ماهان)
2-اواگستر یا همان tehran-wifi که هر دوش تقریبا یکی هستند(اواگستر پرو وایدر هست و tehran -wifi هم تقریبا همون سرورس رو بهتون میده با همان کیفیت قیمت اش هم فرقی نداره)
3-اون شرکتی که گفتن به یاد ندارم تو منطقه غرب پوشش داره از ازادی تا پونک این طرف هم یک انتن داره سمت داراباد
همین ها دیگه بقیه اشون سرویس هاشون افتضاح هست وشیرینگ بالا. من خودم نزدیک به 2.5 الی 3 ساله از i-net سرویس گرفتم خوب هست به چند نفر هم پیشنها دادم راضی هستند پیشتیبانی ایش 24 ساعته هست خوبی ایش اینه
وایرلیس برخلاف adsl یک ارتباط مستقیم و بدون واسطه با isp دارید بدون هیچ مشکلی در بدترین شرایط اب و هوایی هم سرویس اتون سیف هست فقط باید شرکتی که میاد براتون تجهیزات نصب میکنه حوصله به خرج بده و بهترین دی بی رو براتون ست کنه دیگه بقیه اش بر میگرده به نوع سرویسی که شرکت میده و من این چند تا شرکتی که خدمتون معرفی کردم در این ضمنیه در تهران (شمال تهران) بهترین هستند
این i-net سایتش چی هست ؟ پینگش چطوری نسبت به سرور های اروپایی ؟

sinaxex
07-02-2011, 23:48
i-net.ir
بهتره بهشون زنگ بزنید سایت اش داغونه:دی
پینگ به کجا میخواهید بگید براتون بگیرم؟ اما در کل من پینگ کلی میگیرم رو اکثرا سرور ها time out اش بسیار کم هست نسبت به adsl که بسیار عالی هست در بستر وایلرس هم عالی هست و ارتباط کاملا خوب