PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك براي فلش مموري color turn

sara100
05-02-2011, 22:34
سلام دوستان عزيز يك فلش مموري 4 گيگ مدل color turn هم اكنون بدستم رسيده كه به هيچ وجه فرمت نميشه البته داخل فلش مموري ميشه وارد شد اما هيچ فايلي را نميشه داخلش كپي يا پيست كرد در كل غير قابل استفاده هست ؟ تازه حجم كلي فلش را مي نويسه صفر بايت ...

خواهشا يكي بگه با چه نرمافزاري ميشه اين فلش را بطور كامل فرمت كرد و از آن استفاده كرد ...

EXTREME
06-02-2011, 00:47
برید به سایت سازنده ی فلش و نرم افزار مخصوص اونو بگیرید و با اون فرمت کنید
اگه درست نشد با نرم افزار flash memory toolkit هم امتحان کنید و در صورتی که با این نرم افزار فلش شناخته شد یک دور به صورت
low level فرمت کنید و یک تست read و write از فلش بگیرید اگه بازم درست نشد فلشتون خرابه و مشکل داره اگه گارانتی داره که بفرستین بره

s1mah
11-03-2011, 19:58
دوست من این مشگل اساسی حدودا 6 ماهی هست که به جان تمام فلش مموریها افتاده همانطور که دوستمان گفت از سایت خودش دنبال کن درغیر این صورت کمی تامل کن انتی ویروسی برایش در راه است میرسه
موفق باشی

naghdikh
17-11-2015, 14:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نرم افزار Flash Memory Toolkit PRO مجموعه ای از امکانات و ابزارهای بی شمار در جهت کار با حافظه های فلش و USB stick ها می باشد. به کمک این محصول به راحتی می توان به اندازه گیری میزان کارکرد و بررسی خطاهای ممکن، حذف امن داده، بازیابی فایل و تهیه ی نسخه ی پشتیبان پرداخت و تمام این کارها به کمک واسط کاربری این نرم افزار و در کمال سرعت و سادگی امکان پذیر است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Flash Memory Toolkit PRO v2.0.0.0 :
- پشتیبانی از فلش مموری و USB stick
- بازیابی سریع فایل ها
- امکان حذف ایمن اطلاعات
- بررسی خطاهای موجود
- تهیه ی نسخه ی پشتیبان
- تهیه ی کپی به روش bit-by-bit
- اندازه گیری میزان عملکرد و کارکرد فایل
- نمایش جزییات ابزار و اطلاعات یو اس بی
- پشتیبانی از زبان های مختلف مانند انگلیسی، آلمانی، هلندی
- و ... من خودم امتحان کردم رو فلش Color Turn 4g جواب دادو فرمتش کرد write protect شده بود وفرمت نمی شد. بعد از امتحان کلی راهها بلاخره با این نرم افزار فرمت وقابل استفاده شد.

Adllan
03-05-2019, 22:30
با سلام ......
نحوه کار با نرم افزار Flash Memory Toolkit PRO را به من آموزش دهید نیاز دارم .:n02::n02::n02: