PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Samsung Galaxy S vs. Sony Ericsson Xperia Arc

tanatos
05-02-2011, 17:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی از ماها اعتقاد داریم که گالکسی برترین گوشی در بین گوشیهای داخل بازاره!
اما گوشیهای ریلیز نشده چطور؟
سوگلی گوشیهای جدید که بعد از تعطیلات نوروز ریلیز خواهد شد گوشی جدید سونی اکسپریا آرکه که لقب باریکترین گوشی دنیا رو با خودش یدک میکشه!
میخوایم یه مقایسه ی اجمالی بین این دو گوشی انجام بدیم!
از دوستان کار درست انجمن هم میخوایم که شرکت کنند!

hasanmotori
05-02-2011, 18:19
این دوتارو نباید با هم مقایسه کنی چون گلکسی چند ماهه که تو بازاره در حالی که arc هنوز ریلیز نشده
گلکسی باید با x10 مقایسه بشه و arc با گلکسی s2
ولی در کل بخای حساب کنی x12 از گلکسی قویتره

hoha881
05-02-2011, 18:21
به نظر من که بهتر بود اپتیموس الجی رو هم وارد میکردی.
در کل گالاکسی با وجود سخت افزار مشابه نکسوس s خیالش از بابت اپدیت راحته.
اگه قیمتش از گالاکسی بیشتر باشه اصلا نمیارزه.
کیفیت صداش هم باید بررسی بشه.
در کل اگه این جور مقایسه ها رو قبول داشته باشی باید صبر کنی که ببینی چه گوشی هایی تا خرداد ریلیز میشه و این چرخه ادامه پیدا میکنه.

aRThaS_08
05-02-2011, 20:43
سونی به تجربه نشون داده گوشیهای لوکس و گران قیمت خودشو با سخت افزار قوی موزیک و یه هندزفری عالی مزین میکنه!

w960 و w900 و w910 و x10 رو همه یادتونه که هندزفری های گران قیمت بالای 69$ توی باکسشون بود.

خیالتون از این بابت راحت : دی

hoha881
05-02-2011, 21:13
x10 که صداش کم بود.
اینم که xperia هست.

aRThaS_08
05-02-2011, 21:19
x10 که صداش کم بود.
اینم که xperia هست.
شما گفتی کیفیت بنده هم کیفیت رو عرض کردم.

بلندی صدا ربطی به کیفیت نداره تا جایی که من میدونم!

4870x2
05-02-2011, 21:22
اولا باریک ترین گوشی LG Optimus Black هستش و Arc تقلب کرده: دی
شما باید کلفت ترین قسمت رو اندازه بگیری نه نازک ترین قسمت
+
به نظرم Arc با آندروید 2.3 میادش و بعید می دونم به این زودی های Galaxy S اپدیت بشه
جدیدا هم که سامی کلا با تغییر CPU و LCD گوشی نشون داد که پشتیبانیش تا چه حده
خوب یهو میومد متوقف می کرد تولیدش رو دیگه: دی
راستی احتمالا تا عرضه Arc گوشی Galaxy S2 هم عرضه میشه

aRThaS_08
05-02-2011, 21:40
بعید می دونم به این زودی های Galaxy S اپدیت بشه
تا هفته دیگه رام کاستوم 2.3 و یه ماه و 10روز دیگه رام رسمی براش میاد.

بعید ندون!

سامسونگ هرچی باشه از سونی بهتر گوشیاشو ساپورت میکنه!

tanatos
06-02-2011, 08:48
اجازه بدید جوابتون رو یکی یکی بدم:

این دوتارو نباید با هم مقایسه کنی چون گلکسی چند ماهه که تو بازاره در حالی که arc هنوز ریلیز نشده
گلکسی باید با x10 مقایسه بشه و arc با گلکسی s2
ولی در کل بخای حساب کنی x12 از گلکسی قویتره

در مورد اینکه نباید به خاطر تاریخ ریلیزشون نباید مقایسه بشند حق با شما!
این چیزی نیست که کسی ازش مطلع نباشه.
اما من اصلا قصد ندارم که گوشیها رو در رنجی زمانی یا قیمتی خاصی مقایسه کنم.
من فقط میخوام این مقایسه رو برای رفع ابهامات کسانی انجام بدیم که قصد خرید گوشی دارند ولا غیر.
ولی خوب من همونطور که تو تاپیکی که تو پست بعدی درجش میکنم توضیح دادم:
عقیده دارم که بازار گوشیهای جدید خیلی داغ شده.
فکر کردم دونستن نظرات جمع به رفع سردرگمی بچه هایی که قراره یکمی بیشتر انتظار بکشند کمک بکنه.
البته در این شکی نیست که تا گوشیها ریلیز نشند نمیشه به طور کامل دربارشون نظر داد و هنوز یه سری از چیزها در پاره ای از ابهامه.
میخوام که فعلا با همین چیزهایی که داریم شروع کنیم!
در مورد بخش دوم صحبتهات هم باید بگم که اصلا X10 و گلکسی با هم قابل مقایسه نیستند!
طرفداران خود سونی هم با من هم عقیده اند که این گوشی یک افتضاح برای این شرکت بود.
اما همونطور که گفتم اصلا قصد ندارم که گوشیها رو در رنجی خاص مقایسه کنم.
به هر حال مرسی از جوابت.

tanatos
06-02-2011, 09:00
به نظر من که بهتر بود اپتیموس الجی رو هم وارد میکردی.
در کل گالاکسی با وجود سخت افزار مشابه نکسوس s خیالش از بابت اپدیت راحته.
اگه قیمتش از گالاکسی بیشتر باشه اصلا نمیارزه.
در کل اگه این جور مقایسه ها رو قبول داشته باشی باید صبر کنی که ببینی چه گوشی هایی تا خرداد ریلیز میشه و این چرخه ادامه پیدا میکنه.

من یه تاپیک ایجاد کردم به نام مقایسه ی ریلیز نشده ها؛
که این آدرسشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نه تنها اپتیموس الجی بلکه Infuse 4G سامسونگ هم در این مقایسه وارد شدند ولی فقط خودم دارم مقایسشون میکنم پس از وارد نکردن گوشیها گلایه نکنید.
در مورد انتظار برای ریلیز گوشیها هم که شما خودت این کاره ای اگه کسی عادت به صبر کردن کنه همیشه باید منتظر بمونه چون بسته به سیاستهای برندهای مختلف موبایل هیچ گوشیی کامل نیست و همشون نواقصی دارند.
اگه کسی برای ریلیز یه گوشی صبر کنه گوشی دیگه ای وارد میشه و ممکنه ازش بیشتر خوشش بیاد و باز هم باید صبر کنه و این چرخه همچنان ادامه خواهد داشت.
به هر حال ممنون.

tanatos
06-02-2011, 10:49
اولا باریک ترین گوشی LG Optimus Black هستش و Arc تقلب کرده: دی
شما باید کلفت ترین قسمت رو اندازه بگیری نه نازک ترین قسمت
+
به نظرم Arc با آندروید 2.3 میادش و بعید می دونم به این زودی های Galaxy S اپدیت بشه
جدیدا هم که سامی کلا با تغییر CPU و LCD گوشی نشون داد که پشتیبانیش تا چه حده
خوب یهو میومد متوقف می کرد تولیدش رو دیگه: دی
راستی احتمالا تا عرضه Arc گوشی Galaxy S2 هم عرضه میشه

ببینید من کلا هیچ وقت به برند خاصی ارادت نداشتم و یا از برند خاصی متنفر نبودم (البته اون موقعهایی رو که سامسونگ و الجی گوشیهای بدون سیستم عامل میدادن بیرون رو حساب نکنید)
ولی در مورد ساپورت با arthas موافقم؛ قرار نیست که تا ابد الدهر ساپورت سخت افزاری از یه گوشی بشه.
وقتی در صفحه ی نمایش تولیدیش کمبود وجود داره مجبوره که موجودیش رو بزاره برای گوشیهای جدیدش ولی مهمتر از اون ساپورت نرم افزاریه.

sunrise07
06-02-2011, 11:08
ببینید من کلا هیچ وقت به برند خاصی ارادت نداشتم و یا از برند خاصی متنفر نبودم (البته اون موقعهایی رو که سامسونگ و الجی گوشیهای بدون سیستم عامل میدادن بیرون رو حساب نکنید)
ولی در مورد ساپورت با arthas موافقم؛ قرار نیست که تا ابد الدهر ساپورت سخت افزاری از یه گوشی بشه.
وقتی در صفحه ی نمایش تولیدیش کمبود وجود داره مجبوره که موجودیش رو بزاره برای گوشیهای جدیدش ولی مهمتر از اون ساپورت نرم افزاریه.

چرا قرار نباشه ساپورت سخت افزاری بشه؟ به نظر من ساپورت سخت افزاری و نرم افزاری هر دو مهمه

اما در بحث مقاسه این دو تا ، من موافق مقایسه این دو باهم هستم به این خاطر که آرک یه گوشی تو رده گالاکسی اس هستش و نباید با گوشی های دوهسته ای الجی ، موتورولا و احتمالا گالاکسی اس 2 مقایسه بشه

درسته که احتمالا آرک پیشرفته ترین گوشی سونی تو سال جدید خواهد بود ولی متاسفانه امکاناتش مثل یه گوشی سال 2010 هستش ، دقیقا همون اتفاقی که برای ایکس 10 افتاد برای آرک هم رخ میده .

قیمتش هم که قراره ظاهرا با 600 تومن وارد بشه پس تو همین رنج گالاکسی اس هستش

اما مشکل اینه که چون آرک هنوز ریلیز نشده در مورد بعضی چیزاش نمیشه نظر داد .

فعلا میتونم بگم از نظر طراحی آرک گوشی زیباتری هستش ، از نظر صفحه نمایش نمیشه هنوز صحبت کرد. از نظر ساپورت با توجه به پیشینه بد سونی ، من گالاکسی رو ترجیح میدم .

بقیه چیزا هم باشه واسه بعد از ریلیز شدن