PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست Folder lock فول وژن

light
05-02-2011, 15:15
ممنون میشم لینک نرم افزار folder lock رو بدید ، بصورت کامل

البته خودم ورژن 6.5.2 رو با سریال نامبر دارم ، ولی وقتی سریال نامبر رو وارد میکنم ،‌بعد از ریست برنامه دوباره اکسپایر میشه

Ship Storm
05-02-2011, 17:53
Folder Lock | یکی از بهترین نرم افزارهای قفل گذاری بر روی فایلها وفولدر ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

برای در خواست کرک و سریال معتبر در انجمن کرک و سریال تاپیک ایجاد کنید و درخواستتون رو مطرح کنید

saeed774
06-02-2011, 00:25
برنامه فولدر لاک براي قفل گذاري واقعا عاليه ولي مشکل بزرگ اون کرک کردنش هست که در دفعه اول برنامه رجيستر ميشه ولي وقتي ارتباط با نت وصل بشه لايسنس برنامه بلوکه ميشه. برنامه ديگري که ميتوني به جاي اون استفاده کني و در اين مورد هم عالي عمل ميکنه برنامه Folder Guard هست :
به تاپيک زير برو که معرفيش کردم : اين نسخش روي ويندوز 7 هم بدون هيچ مشکلي کار ميکنه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید