PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مادربرد خوب با گرافیک آنبرد برای Phenom 1055T چیه؟

mohyy
05-02-2011, 01:04
عرض سلام خدمت دوستان عزیز

من برای سی پی یو Phenom II X6 1055T یه مادربرد خوب و با کیفیت می خوام که گرافیک آنبرد داشته باشه. دوتا نکته برای مهمه :

1- می خوام قیمتش بیشتر از 150 تومان نباشه.

2- الان پولم کافی نیست ولی قصد دارم بعدا براش یه گرافیک 1 گیگ هم بگیرم. آیا مادربردی وجود داره که با نصب کارت گرافیک ، گرافیک آنبرد خودش هم همزمان قابل استفاده باشه؟ یعنی منظورم اینه که گرافیک آنبرد و گرافیک 1 گیگ با هم جمع بشه.( CrossFireX و Sli )

لطفا راهنمایی کنید

ممنون

PC_Expert
05-02-2011, 10:03
1- می خوام قیمتش بیشتر از 150 تومان نباشه.

2- الان پولم کافی نیست ولی قصد دارم بعدا براش یه گرافیک 1 گیگ هم بگیرم. آیا مادربردی وجود داره که با نصب کارت گرافیک ، گرافیک آنبرد خودش هم همزمان قابل استفاده باشه؟ یعنی منظورم اینه که گرافیک آنبرد و گرافیک 1 گیگ با هم جمع بشه.( CrossFireX و Sli )

سلام دوست عزيز
ASRock 880G Extreme3 : 140
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](m)_resize.jpg

تو قيمت حدود 150 چيزي بهتر از اين پيدا نكردم . البته مادربرد هاي ارزونتر از اين زياده ولي كمتر از اينو برندارين.

mohyy
05-02-2011, 13:23
ممنون

حالا میشه یه کم بودجه رو مدیریت کرد و تا 200 تومن هم برای مادربرد هزینه کرد. ولی می خوام که گرافیک آنبردش با کارت گرافیک 1 گیگ هیبرید بشه ( فکر می کنم به این کار میگن "هیبرید کراسفایر" ) .

در ضمن این مادربرد ازرک توی شهر ما ( قم ) سخت گیر میاد.

لطفا از مارک های دیگه با قیمت 200 تومن ( هیبرید کراسفایر خیلی برام مهمه ) معرفی کنید

ممنون

pasargadd
05-02-2011, 13:49
کراس با انبرد تقریبا میشه گفت هیچ افزایش کارایی نداره و اصلا حساب نمیشه.
شما یک مادربرد ارزونتر بردار با یک گرافیک.

amirkalak6
05-02-2011, 17:57
اره مادربرداي گرافيك انبرد به درد نميخوره...

madopak
05-02-2011, 18:51
جناب mohyy من هم میخوام 1055 بگیرم از قم.برا مادر بردش بلا تکلیفم.یکی از شرکتا به اسم متین که شاید اسمشو شنیده باشی میگه مادر بردهای فاکسان رو استفاده میکنیم.واقعیت اینه که از کیفیتش بی خبرم اما مادر برد هایی داره که 160 تومن با گرافیگ ATI 4200 و بدون گرافیک هم 130 تومن هست.میتونی زنگ بزنی راهنماییت کنن.اگه به نتیجه رسیدی همین جا خبرشو بده:20:

mersoft
05-02-2011, 20:37
اولی چیپ جدیدتری داره:

ASRock 890GX Extreme3=165
GIGABYTE GA-880GA-UD3H=175

PC_Expert
05-02-2011, 20:40
اگه برند ازراك گير نياد بايد از برند گيگا كه همه جا هست بخري

GIGABYTE 880GM-USB3: 150

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GIGABYTE GA-880GA-UD3H: 165

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پيشنهاد من اينه اگه بودجه يه گرافيك خوب ( يعني حداقل 200 ) رو فعلا نداري يه گرافيك آنبرد خوب بردار بعدا يه كارت خوب بهش اضافه كن
اين مادربرد هايي كه پيشنهاد دادم جز گرافيك آنربد خودشون هم برد هاي خوبي هستن.

mohyy
06-02-2011, 16:08
جناب mohyy من هم میخوام 1055 بگیرم از قم.برا مادر بردش بلا تکلیفم.یکی از شرکتا به اسم متین که شاید اسمشو شنیده باشی میگه مادر بردهای فاکسان رو استفاده میکنیم.واقعیت اینه که از کیفیتش بی خبرم اما مادر برد هایی داره که 160 تومن با گرافیگ ATI 4200 و بدون گرافیک هم 130 تومن هست.میتونی زنگ بزنی راهنماییت کنن.اگه به نتیجه رسیدی همین جا خبرشو بده:20:

اسم متین رو شنیدم ولی از من می شنوی اصلا به این شرکتهایی که سیستم جمع می کنند اعتماد نکن . خودت از جاهای مختلف قطعات رو بخر و بعد اگه خودت بلد نیستی ، بده به اونها برات اسمبل کنند

شرمنده ولی من به راهنمایی اونها اعتماد ندارم

در مورد مادربرد فکس کان foxconn ، فکر می کنم مادربردهای خوبی باشه. من که ازش خوب شنیدم. نمایندگی فکس کان هم شرکت دریا کامپیوتر هست توی خیابان سمیه.تلفن : 7838373

موفق باشید

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 04:02 PM ----------

اولی چیپ جدیدتری داره:

ASRock 890GX Extreme3=165
GIGABYTE GA-880GA-UD3H=175

نظر خودم هم روی مادربرد دومی Gigabyte GA-880GA-UD3H هست. فکر می کنم خوب باشه

---------- Post added at 04:08 PM ---------- Previous post was at 04:04 PM ----------

اگه برند ازراك گير نياد بايد از برند گيگا كه همه جا هست بخري

GIGABYTE 880GM-USB3: 150

GIGABYTE GA-880GA-UD3H: 165

پيشنهاد من اينه اگه بودجه يه گرافيك خوب ( يعني حداقل 200 ) رو فعلا نداري يه گرافيك آنبرد خوب بردار بعدا يه كارت خوب بهش اضافه كن
اين مادربرد هايي كه پيشنهاد دادم جز گرافيك آنربد خودشون هم برد هاي خوبي هستن.

فکر خوبیه. همین کارو می کنم. یعنی هیبرید کراس فایر رو بی خیال می شم .

ولی یه سوال. اگه این مادربرد دومی رو بخرم که آنبرد داره و بعدا بخوام یه گرافیک 1 گیگ براش بخرم مشکلی پیش نمیاد؟ منظورم اینه که میشه گرافیک آنبرد رو از کار انداخت یا اجبارا هیبرید کراس فایر میشه؟

mersoft
06-02-2011, 16:18
ولی یه سوال. اگه این مادربرد دومی رو بخرم که آنبرد داره و بعدا بخوام یه گرافیک 1 گیگ براش بخرم مشکلی پیش نمیاد؟ منظورم اینه که میشه گرافیک آنبرد رو از کار انداخت یا اجبارا هیبرید کراس فایر میشه؟
خیلی راحت میشه آنبرد را از کار انداخت و هیچ مشکلی نیست.

mohyy
08-02-2011, 21:02
در کل پیشنهاد می دید که از همون اول کار مین و کارت گرافیک جدا بخرم یا اینکه اول گرافیک آنبرد بخرم و بعدا با بودجه بهتر یه کارت گرافیک خوب بخرم؟

یعنی اینکه کدوم راه بهتره ؟
1- مین ارزون بخرم با یه کارت گرافیک خوب
2- مین خوب بخرم که آنبرد باشه و بعدا کارت گرافیک بخرم؟

Ali*Reza
08-02-2011, 23:06
من پیشنهاد میکنم گرافیک آنبرد نگیرین و اگر بودجه دارین کارت گرافیک مجزا بگیرین.

boro_baba
09-02-2011, 08:50
من خودم همه بازی های جديد رو از black ops تا nfs hot porsuit رو روی گرافيک معقول با آنبورد اين مين با يه amd phnom II 955 ميارم بالا قيمتش هم فکر کنم 140 تومان باشه
biostar TA890GXE

---------- Post added at 08:50 AM ---------- Previous post was at 08:47 AM ----------

در کل پیشنهاد می دید که از همون اول کار مین و کارت گرافیک جدا بخرم یا اینکه اول گرافیک آنبرد بخرم و بعدا با بودجه بهتر یه کارت گرافیک خوب بخرم؟

یعنی اینکه کدوم راه بهتره ؟
1- مین ارزون بخرم با یه کارت گرافیک خوب
2- مین خوب بخرم که آنبرد باشه و بعدا کارت گرافیک بخرم؟

من خودم مورد 2 رو انجام دادم چون مين خوب داشتن اصل کامپيوتر خوبه فرقش هم نهايتاً 40 تومان هست