PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خشک شدن پرینتر جوهرافشان

samdeath
04-02-2011, 21:52
سلام
پس از مشورت گرفتن از دوستان تصمیم به خرید یک پرینتر سه کاره HP4683 گرفتم
حالا سوالم اینه که پرینتر جوهرافشان پس از چند وقت که از اون استفاده نکنی خشک میشه؟
برای خشک نشدن اون باید چکاری انجام داد؟
اگر خشک بشه چطوری میشه دوباره اون رو براه انداخت؟

mahagostar
04-02-2011, 23:24
سلام
حالا سوالم اینه که پرینتر جوهرافشان پس از چند وقت که از اون استفاده نکنی خشک میشه؟

دوست من تاریخ و زمان دقیقی برای خشک شدن هد وجود نداره
شاید 1 روزهخشک شه که برای کارتریج های ارجینال که شارژ نشده باشن بعیده شایدم 1 ماه بگذره اما خشک نشه
موقعیه کو جوهر داخل نازل های هد خشک میشه میگن هد خشک شده که با یه دستمال کاغذیه نم داره معمولا درست میشه

roteal2007
05-02-2011, 13:41
دوست من تاریخ و زمان دقیقی برای خشک شدن هد وجود نداره
شاید 1 روزهخشک شه که برای کارتریج های ارجینال که شارژ نشده باشن بعیده شایدم 1 ماه بگذره اما خشک نشه
موقعیه کو جوهر داخل نازل های هد خشک میشه میگن هد خشک شده که با یه دستمال کاغذیه نم داره معمولا درست میشه

البته چند تا آب جوش روی دستمال و منتقل کردنش به هد...:31:

mahagostar
05-02-2011, 20:38
البته چند تا آب جوش روی دستمال و منتقل کردنش به هد...:31:

دقیقا همینه

chubin009
20-04-2011, 15:31
میشه یه عکس از شکل هد بزارین ببینیم کدومه ؟؟ تو اپسون r295 مرسی

mehran gorji
20-04-2011, 15:42
سلام
معمولا باید قبل از شارژ هفته ای 1 یرگ را پرینت بگیرید.اما وقتی زمانی که شما دستگاه را روشن میکنید وقتی که میخواهد عمل پارکرینگ را انجام دهد.خودش چوهر خالی میکند.
اما سعی کن بعد از شارژ 1 روز دز میان پرینت کنی.
این رو هم بگم تحت هیچ شرایطی از .اب جوش.استفاده نکن.هد را ضعیف میکند.
با حلال بیرونی یا داخلی مخصوص هد این کار را انجام بده.

saurron
24-04-2011, 20:20
نمیدونستم این سوالو کجا بگم.
یه پرینتر اپسون دارم که 3_4 سال هست باهاش کار نکردم! امروز که نصبش کردم توی نرم افزارش میگه هنوز جوهر رنگی 70% باقی مونده. حالا چجوری باید بفهمم واقعا جوهر داره یا خشک شده؟
اون مخزن جوهرشو هم نمیتونم در بیارم! یعنی سیاه در میاد ولی رنگی نه. فکر کنم چون هنوز جوهر داره نمیذاره...
کلا چه کنم، راهنمایی لطفا؟ :19:

sepahan90
24-04-2011, 20:37
دوستان من دو سه بار تا حالا هد پرینترم خشکیده با بخار اب جوش بازش کردم ایا این کار ضرری نداره

mehran gorji
25-04-2011, 07:32
دوستان من دو سه بار تا حالا هد پرینترم خشکیده با بخار اب جوش بازش کردم ایا این کار ضرری نداره
بهتر است که از حلال استفاده کنی.چون اب جوش دوام ندارد و علاوه بر ان تو چاپ تاثیر میزاره
---------- Post added at 08:32 AM ---------- Previous post was at 08:29 AM ----------

نمیدونستم این سوالو کجا بگم.
یه پرینتر اپسون دارم که 3_4 سال هست باهاش کار نکردم! امروز که نصبش کردم توی نرم افزارش میگه هنوز جوهر رنگی 70% باقی مونده. حالا چجوری باید بفهمم واقعا جوهر داره یا خشک شده؟
اون مخزن جوهرشو هم نمیتونم در بیارم! یعنی سیاه در میاد ولی رنگی نه. فکر کنم چون هنوز جوهر داره نمیذاره...
کلا چه کنم، راهنمایی لطفا؟ :19:
اگر 3 سال استفاده نکردی از نظر من بیخیال باش یه موقع دست تعمیرکاری برای سرویس نده جون ازت 20 تومن میگیرن هد رو راه میندازن و بعد هم بعد 1 هفته خشک میشه.
نظر من این است که ارزش وقت گذاشتن رو ندارد.
اح پی 1663 30 تومن قیمتشه همونو بخری به صرفه تره

saurron
25-04-2011, 12:37
این هد دقیقا کجای ایشون میشه؟ :31:

mehran gorji
25-04-2011, 14:49
این هد دقیقا کجای ایشون میشه؟ :31:
داخل دستگاه همانجایی مخزن را جا میزنید زیرش
اینیک نمونه هد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]