PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نویز زیاد صدای آنبورد

LordMMD
04-02-2011, 17:39
سلام
مادربورد من
biostar tp43d2a7
هست که صدای آنبورد realtek داره

مشکلم اینه که از این اسپیکر هایی که برقشون با usb تامین میشه گرفتم اما وقتی روشنش میکنم نویز عجیبی روش میفته از کامپیوتر
درایور صدا هم نصبه

وقتی همین اسپیکر رو به موبایل وصل میکنم هیچ نویزی نداره...پس احتمال زیاد مشکل از صدای آنبورده ؟!
کاریش میشه کرد ؟

یه سوال دیگه
یک کارت صدای قدیمی (که اسلات Isa اگر اشتباه نکنم اسمش رو، همون اسلاتی که قبل از pci رایج بود !) دارم
اما مادربوردم این اسلات قدیمی رو ساپورت نمیکنه

کارتی وسیله ای چیزی جانبی هست که بشه بهش اسلات isa رو زد ؟!!!؟

ممنون

ata.royalfalcon
04-02-2011, 18:06
سلام
مادربورد من
biostar tp43d2a7
هست که صدای آنبورد realtek داره

مشکلم اینه که از این اسپیکر هایی که برقشون با usb تامین میشه گرفتم اما وقتی روشنش میکنم نویز عجیبی روش میفته از کامپیوتر
درایور صدا هم نصبه

وقتی همین اسپیکر رو به موبایل وصل میکنم هیچ نویزی نداره...پس احتمال زیاد مشکل از صدای آنبورده ؟!
کاریش میشه کرد ؟

یه سوال دیگه
یک کارت صدای قدیمی (که اسلات Isa اگر اشتباه نکنم اسمش رو، همون اسلاتی که قبل از pci رایج بود !) دارم
اما مادربوردم این اسلات قدیمی رو ساپورت نمیکنه

کارتی وسیله ای چیزی جانبی هست که بشه بهش اسلات isa رو زد ؟!!!؟

ممنون

سلام خوبی چطوری با زحمت های ما
خب بگذریم
من دقیقا دقیقا همین مشکل رو دارم فقط فرقش اینه که من لپ تاپ دارم و اسپیکر هم برقیه
ولی وقتی شارژر لپ تاپ روی زمین بود این صدای نویز کر کننده بود همچین ووووووووووووووییییییییییی ییییززززززززززززززز میداد اما وقتی جاشو عوض کردم نویزش خیلی اومد پایین
من فکر نکنم مشکل از کارت صدا باشه
احتمالا سایر قطعات روی صدا نویز میندازن مثلا پاور یا سایر تجهیزاتی که در نزدیکی سیستم شما هستن مثلا ترانس های برقی
شما کیس رو جابجا کنین مثلا ببرین یه اتاق دیگه امتحانش ضرر نداره

LordMMD
04-02-2011, 18:36
سلام!
من خوب با موبایلم تو همین اتاق تست کردم که نویز نداشت....کارت صدا اما مسلما شاید ! مشکل رو حل کنه...در هر حال اگر نتیجه ای حاصل شد اعلام میکنم !