PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای آن زیپ کردن فایلهای عجیب فشرده

Apollo
04-02-2011, 17:16
یه کنسرت دانلود کردم فایلهای عجیب و غریب فشرده ای داره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پسوندهاش اینجوریه
zip.001
zip.002
zip.003
چطور اینها رو آن زیپ کنم و با چه برنامه ای اینجوری شدن

msm43njn
04-02-2011, 17:28
من حدس می‌زنم همون زیپ خودمون هست که فایلهاش برای کم کردن حجم تکه تکه شده. احتمالا با WINZIP یا WinRAR باز بشه. شما فقط رو فایل اول extract کن بقیه رو خودش انجام میده.
البته یکی از سایتهای خارجی اینطور راهنمایی کرده بود:
This is part of a multi archive .zip file split into multiple parts. You can use the following command to create the .zip file first and then unzip as any regular .zip file.

At command prompt

C:\>copy /B file.zip.001 + file.zip.002 + file.zip.003 file.zip

This creates "file.zip". open it using any unzip utility.

میگه در خط فرمان ویندوز داستور بالا رو بنویس تا تکه‌ها رو بچسبونه.

rassool
04-02-2011, 17:37
آموزش به هم چسباندن فایل های با فرمت 001 ، 002 و ...

بعضی موقع ها هنگام دانلود فیلم و سریال آن ها به صورت RAR نیستند و پسوند های مختلفی دارند که باید آنها را به هم بپسبانید.

برای این کار ابتدا برنامه ی زیر را دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا پارت های دانلودی را داخل یک پوشه قرار بدید و اگر از ویندوز سون استفاده می کنید از زیرمنوی Organize گزینه ی Folder and search option رو بزنید و اگر از ویندوز XP استفاده می کنید از منوی Tools گزینه ی Folder Option را بزنید .
بعد از تب View تیک گزینه ی Hide extensions for know file types رو بردارید و بعد OK کنید
حالا برنامه ی HJSplit رو باز کنید و روی گزینه ی Join بزنید و بعد از منوی Input Fire پارت اول فیلم رو انتخاب کن و بعد Start را بزنید.
حالا فیلم آماده ی دیدن است!!!

superior
04-02-2011, 22:06
راحت ترین راه حل نصب برنامه رایگان 7Zip هست چون Winrar در اکثر اوقات در باز کردن این فایل ها ناتوان هست.

ssass
04-02-2011, 22:19
بهترین برنامه برا بدست آوردن پسورد فایل هایه فشرده چیه؟

Masоud
04-02-2011, 23:53
بهترین برنامه برا بدست آوردن پسورد فایل هایه فشرده چیه؟

سلام

اینجا مطرح کنید :

درخواست نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید :40: