PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره برایب راه اندازی تایپ و تکثیر

Rahpooyan
04-02-2011, 13:41
سلام دوستان
می خواهم یک مغازه تایپ و تکثیر در یک شهر کوچک راه بندازم که دستگاه کپی ، پرینتر سیاه و سفید و رنگی لیزری و اسکنر و ....نیاز دارد .
می توان لطف کنید مناسب ترین ها را معرفی کنید .

دستگاه کپی بیشترین کارکردش شاید برای مدارس و بعضی سازمان ها باشد
پرینترها نوع لیزری باشد و حدالامکان شارژ مجددش راحت باشد و برای شارژ مجدد به مشکل نبود کارتریج اصل و پودر مناسبی و ... بر نخوریم .
پرینتر رنگی سامسونگ فکر کنم ارزانترین ها را داشته باشد ولی نظرات را که می دیدم فکر کردم بهتر است یک پرینتر حداقل قیمت متوسط خریداری کنم .

شما چه مدل هایی برای تجهیزات بالا معرفی می کنید ؟

شما پیشنهادهای دیگری هم دارید ؟ ( تجهیزات ملزوم دیگر .....)

ممنون می شوم سریعتر پاسخ ارایه فرمایید ....

Rahpooyan
04-02-2011, 19:28
اقا یاری کننده ای نبود که مرا یاری کند ؟

mahagostar
04-02-2011, 21:05
سلام دوستان
می خواهم یک مغازه تایپ و تکثیر در یک شهر کوچک راه بندازم که دستگاه کپی ، پرینتر سیاه و سفید و رنگی لیزری و اسکنر و ....نیاز دارد .

پرینترها نوع لیزری باشد و حدالامکان شارژ مجددش راحت باشد و برای شارژ مجدد به مشکل نبود کارتریج اصل و پودر مناسبی و ... بر نخوریم .
پرینتر رنگی سامسونگ فکر کنم ارزانترین ها را داشته باشد ولی نظرات را که می دیدم فکر کردم بهتر است یک پرینتر حداقل قیمت متوسط خریداری کنم .

سلام دوست من
برای پرینتر که داشته باشیو کارت رو راه بندازه و برای استارتت 4521 سامسونگ رو بگیر
برای لیزری رنگی که میخوای راحت شارژ شه 1215 اچ پی
اما سوالتون خیلی خیلی کلیه
بهتره بیشتر مشخصات بگید

soozan64
17-02-2011, 20:38
بنظر من اگر کارت برای پرینت سیاه وسفید است فقط hp1018 or 1020 بگیر مدل 1018 با یکبار شارژ جوهر تا 2000 تا 3000 میزنه ولی یک رو و مدل 1020 دو رو میزنه تا 5000 تا با هر بار شارژ قیمتش هم تو بازار آکبندش زیر 130000 تومان است . موفق باشی !:19:

mehran gorji
10-05-2011, 13:55
سلام دوستان

عزیزم متاسفانه هیچ یک از این دستگاه ها به درد شما نمیخوردوخواهشان مبلغ اخر را برای این کار مشخص کنید و نیاز اصلی را بگویید
سوال بعدی در این تاپیک قرار دهید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید