PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : » مشکـل تکـه تکـه شدن فونت با Firefox 3.6.13

Lt.Ali
04-02-2011, 12:31
سلام دوستان ،

یکــ مشکـل دیـروز پـس نصب یکــ فونت در بعضـی از سایت هـا مثـل " Facebook " بـرای بنده اتفـاق افتاده . فونت انگلیسی عوض میشـه اتوماتیک و فونت فارسـی بصورت جـدا و تکـه ، تکـه می افتـه . کسـی از دوستان میـدونـه چطـور میتونـم مشکل رو حـل کنـم ؟ : )
بـا کـروم مشکلـی نداره فارسیش ؛ فیس بوکــ فقط FF هست کـه مشکـل داره باش تـوی فونت فارسـی . . .
فونت انگلیسی کـروم هـم متاسفانـه بصورت نامناسب و بی ریخت شده مثـل سابق نیست مثـل فایـرفاکـس !

ممنون میشـم کمکـــ کنیـد مشکـل رفـع شـه ؛ فقط خواهشا" دوبـاره نصب کردن رو پیشنهاد ندید . :11:

پ.ن : بـرای اینکـه منظورمـو درک کنید ایـن تصویـر رو ببینید فکـر کنـم گویـا باشـه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پیشاپیش ممنون از کمکــ هـاتـون 3>

tomcat_14ea
08-05-2011, 02:22
سلام !
آقا منم همين مشکل رو دارم !!! ميشه بگي چطور حل شد ؟!!! فکر کنم بعد از نصب فونت پک MRT البته فارسي اينطور شد!يعني فقط فيس بوک فونت فارسي در اون تکه تکه نمايش داده ميشه اونم فقط در فايرفاکس ( تو اپرا مشکل نداره! ).ميشه بگي چطور مشکلت حل شد ( ممنون ميشم راهنمايي کني ... خيلي وقته گيرم !!!... ) :20:

behzad74
13-05-2011, 23:09
برای حل مشکل فونت فارسی در فایرفاکس چهار ، به قسمت زیر بروید:
option - contetnt - advanced
fonts for arabic
اولی رو بذارید
serif
دومی رو بذارید
tahoma

tomcat_14ea
15-05-2011, 00:52
ممنون از بابت اينکه بالاخره يکي پاسخگو بود! ولي من اين کار رو انجام دادم نشد! يعني باز هم با فيس بوک مشکل دارم ! تمام سايتهاي فارسي رو خوب نمايش ميده ولي در فيس بوک کلمات فارسي رو جدا از هم نمايش ميده ( البته معدود سايتهاي فارسي زبان هم اين مشکل رو دارن ) ... خسته شدم اينقدر تو منابع خارجي و داخلي جستجو کردم و هيچي نيافتم !
يعني فقط منم رو زمين که اين مشکل رو دارم :31: بگم تو گينس لااقل ثبتم کنن :20:

farzam_p
08-07-2011, 00:21
آقا یه راه حل بدین منم بعد اینکه چند سری فونت نصب کردم همین بلا سرم اومد!!!! یکی از فونت ها که دفعه قبل این مشکل رو برام پیش آورده بود فونت فیس بوک بود!!! lucidas Lucida Grande.pfm Lucida Grande.ttf

mr__k1
28-07-2011, 21:38
اهم! دوستانی که این مشکلو دارن بپرن تو:
C:\WINDOWS\Fonts
اگه فونتای Lucida Grande Bold یا Lucida Grande هست تو این پوشه پاکش کنین! مشکل فیسبوک من که به همین سادگی حل شد :31:

alis12
13-04-2014, 21:14
اهم! دوستانی که این مشکلو دارن بپرن تو:
C:\WINDOWS\Fonts
اگه فونتای Lucida Grande Bold یا Lucida Grande هست تو این پوشه پاکش کنین! مشکل فیسبوک من که به همین سادگی حل شد :31:

داداش دمت گرم.

مشکل منم با همین کار حل شد