PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم فزاز فقط خود Nero

ferdfe
04-02-2011, 11:58
سلام دوستان فقط خود نرم افزار Nero رو می خوام که بشه سرعت دلخواه رو هم بهش بدیم
نسخه 9 رو دارم ولی سرعت رو اتومات یا فقط بالا یا پایین :13:
بقیه چیزها رو هم نمیخام مثل Nero Vision Xtra
Tools ، N Nero BackItUp & Burn

و ....

alireza1411
04-02-2011, 12:43
سلام دوستان فقط خود نرم افزار Nero رو می خوام که بشه سرعت دلخواه رو هم بهش بدیم
نسخه 9 رو دارم ولی سرعت رو اتومات یا فقط بالا یا پایین :13:
بقیه چیزها رو هم نمیخام مثل Nero Vision Xtra
Tools ، N Nero BackItUp & Burn

و ....

متوجه نمیشم. برای رایت دو بخش ساده داره. Burning ROM و Nero Express. البته Nero Vision هم داریم ولی میشه غیر ساده.

تو Nero Express مثلا میذاریم دیتا، فایل اد میکنیم و صفحه رایت که رسیدیم یه فلش این بقل سمت چپ داره که میزنیم و یه کرکره ای داره سرعت رو باهاش میدیم. اونجا روی Maximum هست به صورت دیفالت و مثلا واسه من از 16x تا حتی 1x هم داره. این که میگید کجای نرو هست که من ندیدم ؟

توی Burning ROM هم داره و میشه عدد داد. بازش که میکنیم، خودش New رو باز میکنه ولی نکرد هم باز میکنیم. توی پنجره ای که اومده تب آخر Burn هست که میشه با همون کرکره ای عدد انتخاب کرد.

نسخه های دیگه ی نرو مثلا Nero Lite رو که حجمش 52 مگ هست هم بگیرید فکر میکنم همین قصه برقراره.

شما مشکل نرم افزار نداری به نظرم. کار با نرو هم بلدی فکر کنم. به نظر من تو مای کامپیوتر برو رو درایو رایتر راست کلیک کن و پراپرتی رو بررسی کن ببین اصلا رایتر شما میذاره سرعت رو به صورت عدد انتخاب کنی یا نه. البته مال من تو ویندوز 7 هست و بلوری کمبو میباشد لذا کلا اونجا نمیتونم عددی پیدا کنم ولی قبلا در ایکس پی و ویستا دیدم میشه عدد هم انتخاب کرد.
:11::11::11:

نسخه ی میکروی نروی 10 در حجم 22 مگابایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ferdfe
04-02-2011, 13:14
اره قبلا تا xp عددی انتخاب می کردم ولی الان تو سون فقط بیشترین و کم ترین داره !!!

ferdfe
04-02-2011, 13:35
من نرو 8 رو با حجم 16 مگ دان کردم ولی برای نصبش کسپر رو غیرفعال کردم چون اجازه نصبش رو نمی داد ....
خوشبختانه این سرعت داره !!!
ولی یه بخش دیگه داره برای دایوکس دقیق نمی دونم مال چیه !!!
اگر انتخابش کنم دیگه فرمت avi رو تو پلیر نشون نمیده یا میده ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alireza1411
04-02-2011, 14:48
من نرو 8 رو با حجم 16 مگ دان کردم ولی برای نصبش کسپر رو غیرفعال کردم چون اجازه نصبش رو نمی داد ....
خوشبختانه این سرعت داره !!!
ولی یه بخش دیگه داره برای دایوکس دقیق نمی دونم مال چیه !!!
اگر انتخابش کنم دیگه فرمت avi رو تو پلیر نشون نمیده یا میده ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون تیک رو بزنی میره اطلاعات استریم ویدویو رو کمی تغییر میده که تو پلیرهایی که از Divx پشتیبانی کردند بهتر باز بشه. ممکنه مثلا با انتخاب نکردنش باز نشه ولی انتخاب کنی باز بشه !! اگه به سرعت ربطی نداره تیکش رو بذاری بهتره.

:11::11::11: