PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک ک ک ک ک.دیگه طاقت این کیبرد usb رو ندارم م م م

darvishi.2292
04-02-2011, 10:34
دوستان من یه بار قبلا درخواست کمک واسه این مشکل رو کردم اما راهنمایی درستی نشد.کیبرد من usb هستش هروقت سیستم بالا میاد باید هزار دفعه بعضی وقتها کمتر باید کیبرد در بیارم و دوباره جاش بزنم تا کار کنه.دیگه اعصاب واسه من نزاشته.تنظیمات بایوس رو انجام دادم و درسته.ویندوز هم عوض کردم بازم نشد.درایور کیبرد هم نصب کردم بازم نشد.دیگه چیکار کنم این لعنتی خودش بیاد بالا نه اینکه من هزار بار تستش کنم تا بیاد.در ضمن از همون اول همینطور بوده.روی یو اس بی های متعددی امتحانش کردم.پیشنهاد متخصصین چیه؟
یه سوال دیگه:علت قطع شدن ورودیهای usbمثل کیبرد و موس یو اس بی با روشن شدن فندک برقی گاز یا قطع و وصل شدن سایر لوازم برقی توی اون خونه چیست؟یعنی برق وسیله دیگه قطع و وصل میشه اما سود و زیانشو رو سیستم ما نشونم میده

far2009
04-02-2011, 11:49
اگر دستگاه شما مثل یک فلش و بدون نصب به کامپیوتر وصل میشه قاعدتا نباید مشکلی پیش میاد . چون من یک موس usb دارم که هر بار وصلش کردم کار کرده !

darvishi.2292
04-02-2011, 11:57
خوب مشکل من چه جوری حل باید بشه؟یکی نیست راهنمایی کنه؟کجایید ای متخصصین

saeed774
05-02-2011, 00:11
نظیمات بایوس رو انجام دادم و درسته

قابليت Usb Legacy Support يا همچين گزينه اي که در بايوس براي فعال شدن موس و کيبورد يو اس بي هست رو فعال کردي ؟

موس هاي يو اس بي عمدتا بدون هيچ مشکلي کار ميکنن ولي کيبورد ها مشکل پيدا ميکنن. براي رفع اين مشکل شما تبديل USB به PS2 بخرين که قيمتش 500 تومن هست ، بعد سر يو اس بي کيبورد رو به تبديل و تبديل رو به PS/2 کامپيوتر وصل کنين . مطمئنا درست خواهد شد