PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک و راهنمایی

omidagho
03-02-2011, 16:50
با سلام خدمت تمام فوتوشاپ کاران محبوب

:40:من فوتوشاپ کار میکنم ولی از نظر خودم هیچی بلد نیستم دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنن بگن چی کار کنم تا بتونم اونجوری که باید فوتوشاپ رو یاد بگیرم در سطح حرفه ای اگه ممکنه منابع کتاب یا .. معرفی کنن ممنون:40:

سونامی
06-02-2011, 08:54
با سلام خدمت دوست عزیز آموزش هایی که در این سایت هست خوب و عالی هست

در قسمت آموز دوست عزیزمون uni sef آموزشی رو ترتیب داده که آموزش منو ها است برای یاد گیری فتوشاپ

1- یادگیری ابزار ها 2- بکارگیری اونها 3- خلاقیت مهم است که 3 از همه مهم تر است

part gah
06-02-2011, 09:58
سعی کن از هر منبعی که استفاده میکنی اموزش تصویری باشه که توی پی سی اموزش تصویری موجوده......نمونه کارم زیاد ببین و از روشون تقلید کن تا بتونی با فرم و طرح های مختلف اشنا بشی....یادگیری هر نرم افزار گرافیکی از نظر من یه چیز و زیاد می طلبه اونم...تمرین...تمرین...تمرین:20 :
اینم لینک
»»» آموزش : »کامل منوهای( Edit ،Image،Layer،Select )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
»» كتابها و آموزشهاي ويديويي ، تمامی ورژن هــای فتوشاپ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

omidagho
07-02-2011, 22:37
ممنون از شما دوستان عزيز فكر ميكنيد اگه اول كلاس طراحي برم خوبه

ae2009
08-02-2011, 13:27
با سلام خدمت تمام فوتوشاپ کاران محبوب

:40:من فوتوشاپ کار میکنم ولی از نظر خودم هیچی بلد نیستم دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنن بگن چی کار کنم تا بتونم اونجوری که باید فوتوشاپ رو یاد بگیرم در سطح حرفه ای اگه ممکنه منابع کتاب یا .. معرفی کنن ممنون:40:
دوست عزیز کتاب خوبه ولی حوصلت رو سر میبره چون تو باید بخونی. ولی فیلم اون به تو یاد میده و لازم نیست خیلی ذهنت رو مشغول کنی. کلا به نظر من کتاب مال قرن بیستمه! (البته اگه محور اصلی قرار داده بشه)
فیلم های شرکت لیندا خیلی خوبه برای شروع بعد میتوین Photoshop top Secret رو ببینی.
موفق باشی:10:

skyline00
08-02-2011, 23:49
خب شما دلیل اینکه میخوای PS رو یاد بگیری رو هم بگو

میخوای همینجوری تفننی یاد بگیری یا اینکه برای کار ؟؟

omidagho
09-02-2011, 21:34
ن نه ميخوام تفنني كار كنم نه واسه كار ميخواهم هنر واقعي يك عكس رو نمايش بدم

skyline00
10-02-2011, 22:09
ن نه ميخوام تفنني كار كنم نه واسه كار ميخواهم هنر واقعي يك عكس رو نمايش بدم

خب با اینحال فکر نمیکنم سطح خیلی حرفه ای بکار شما بیاد ، شما یه خورده روتوش و ادیت رنگ یاد بگیری میتونی روی عکس ها کار کنی ، سطح حرفه ای نمیخوای که

omidagho
11-02-2011, 10:10
شما الان خودتون در چه سطحي فتوشاپ كار ميكني؟

DiR3CToR
11-02-2011, 12:46
تو بازار تا دلتون بخواد آموزشهاي فارسي و ترجمه شده وجود داره در سطح هاي مختلف كمي همت داشته باشيد خيلي زود ياد ميگيريد

skyline00
11-02-2011, 22:05
شما الان خودتون در چه سطحي فتوشاپ كار ميكني؟

طراحی ، سطح تجاری ، البته یه چند وقتیه فشار طراحی رو از روی خودم برداشتم ، اما کم و بیش دست به موس و کیبورد میشم