PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نقشه جدید طرح ترافیک تهران

SADEGH 7
02-02-2011, 18:40
سلام
من شنیدم که طرح ترافیک و زوج و فرد گسترش پیدا کرده و ساعتش هم از 6:30 صبح تا 7 شب شده. حالا می خواستم بپرسم این طرح تصویب شده؟ اگه شده، آیا نقشه واضحی براش درست شده یا نه؟
چون طرح قبلی این نقشه رو داشت که کاملا واضحه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ولی برای طرح جدید نقشه واضحی پیدا نکردم. چون شنیده بوم نواب و حکیم هم اومدن توی طرح.
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

forhuonly
02-02-2011, 18:45
بزرگراه زين‌الدين و همت در شمال و بزرگراه چمران در شمال غرب به همراه بزرگراه بعثت و تندگويان در جنوب غرب، بزرگراه نواب در غرب، بزرگراه شهيد زين‌الدين و شهيد باقري در شمال شرق و بزرگراه شهيد دوران، بزرگراه بسيج و بزرگراه بعثت در جنوب شرق
(هنوز اجرایی نشده)

SADEGH 7
02-02-2011, 19:06
بزرگراه زين‌الدين و همت در شمال و بزرگراه چمران در شمال غرب به همراه بزرگراه بعثت و تندگويان در جنوب غرب، بزرگراه نواب در غرب، بزرگراه شهيد زين‌الدين و شهيد باقري در شمال شرق و بزرگراه شهيد دوران، بزرگراه بسيج و بزرگراه بعثت در جنوب شرق
(هنوز اجرایی نشده)
پس ساعتش هم همون تا 5 هستش؟
مشخص نیست کی قراره اجرا بشه؟
ممنون

forhuonly
02-02-2011, 22:47
این محدوده زوج و فرده:
6.5 تا 19
پنجشنبه ها 6.5 تا 17
داخل بزرگراه‌های این حریم هم جزء طرح نیست. زمانش رو هم فعلا اعلام نکردن.

alex_pk
30-04-2011, 16:05
سلام دوستان

1 - محدوده طرح ترافیک از چه ساعتی تا چه ساعتیه و چه روز هاییه؟
2 - آرم های طرح ترافیک که مثلا 500 تومن برای شخص حقیقی هست اینا 1 ساله هستن؟(تغییری نکرد قیمت؟)
3 - محدوده زوج و فرد چه ساعت هاییه؟چه روز هایی این محدوده آزاده و کلا زوج و فردی نیست؟

و یک سوال دیگه اینکه ما که الان انقلاب و تو طرح ترافیک هستیم ، ماشین رو بخوام بیارم بیرون نمیتونم؟
حتی موقتی برای اینکه از محدوده طرح خارج بشم هم نمی تونم؟ پس من باید ماشین رو کجا پارک کنم؟50 کیلومتر اونور تر؟!
توسط چی کنترل میشه هم طرح ترافیک و هم طرح زوج و فرد؟

مرسی.