PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک فوری برای Magic DVD Ripper

starn
02-02-2011, 12:21
دوستان من از Magic DVD Ripper خیلی استفاده کردم و هر بار با این مشکل برخوردم که تنها راه چاره دوباره فعال شدن برنامه تعویض ویندوزه بعد از چند تا ریپ کردن برنامه دیگه غیر قابل استفاده می شه و وقتی میزنی که تبدیل کنه ارور زیر میده
سریال جدید هم که میزنی مینویسه برنامه رجیستر شد ولی وقتی میخوای برنی تبدیل کنه باز ارور زیر رو میده و تبدیل نمی کنه وقتی که این ارور رو داد دیگه فرقی نمی کنه که پاک کنی دوباره بریزی یا یک ورژن دیگه نصب کنی دیگه درست نمی شه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبلا هم یه تاپیک در این بخش ایجاد کرده بودم که متاسفانه به هیچ جوابی نرسید و کسی نتونست کمکی کنه :19:
ولی اینبار به صورت حیاطی به این نرمافزار احتیاج دارم :18: دوستان لطف که کرکی یا روشی چیزی دارید حتما اینجا بگید
من نسخه های Magic DVD Ripper 5.4.2 / Magic DVD Ripper v5.5.0/Magic DVD Ripper v5.5.1 Portable رو دارم الان هیچکدومش کار نمی کنه هر سریالی هم که وارد کردم هنکام تبدیل ارور بالا رو می ده

با تشکر فراوان:11:

siamakdj
05-02-2011, 10:39
دانلود کیجن ورژن Magic DVD Ripper v5.5.0 و Magic DVD Ripper 5.4.2 همراه با سریال ها: (سریال ها صد در صد تست شده است)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

starn
05-02-2011, 19:49
دوست عزیز من بیش از 20 تا سریال دارم و همشون هم کا رمی کنه مشکل اینه که بعد از 10 تا ریپ کردن برنامه دیکه غیر قابل مصرف می شه