PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین گوشی زیر 500 تومن

dark fear
02-02-2011, 11:38
سلام
سلام
به نظرتون بهترین گوشی زیر 500 چیه؟
انتظاراتم:
صفحه نمایش با کیفیت.. اینترفیس بسیار روون و زیبا و جذاب .. دوربین کار راه انداز..
سیستم عاملش زیاد مهم نیست برام.. چون خیییلی دنبال برنامه نیستم.. فقط
برنامه های کاربردی رو داشته باشه کافیه..

نظر خودم بین ویو (یک یا دو ) و دیزایر هست..
ولی قبلا با چندتا htc کار کردم اصصصصلا از اینترفیسشون خوشم نیومد..
به نظرم بیشتر از این که کار آمد و جذاب باشه ، گرافیک خوبی داره!
ولی تعریف ویو رو خییییلی شنیدم! هرکی باش کار کرده انگار مدحوش شده
نظرتون چیه؟
همین ویو؟
درضمن اصلا به c7 فکر نمیکنم چون اصلا از ریختش خوشم نمیاد

Terova
02-02-2011, 12:10
X10 ...

دوربین 8.1 قایلست فیلم برداری HD
صحفه نمایش 4 اینچ با کیفیت بالا
تاچ فوق قوی
سیستم عامل اندورید
بسیار زیبا

قیمت 410

aRThaS_08
02-02-2011, 12:14
اگه برای x10 آپدیت اومده باشه که مالتی تاچ داشته باشه که خوبه!

اما اگر نه اصلن نمیارزه! HTC Desire بهتره.

*M!L4D*
02-02-2011, 12:18
اگه برای x10 آپدیت اومده باشه که مالتی تاچ داشته باشه که خوبه!

اومده ............

hamed malekpour
02-02-2011, 12:25
به نظر من هم دیزیر بهتره چون کوچک وجمع وجور تره وامکاناتش هم مناسبه +قیمتش هم خوبه.

dark fear
02-02-2011, 12:46
راستش همونطور که گفتم اینترفیس و صفحه نمایش خیلی برام مهمه
دیزایر و x10 هردو تو این زمینه از ویو عقب ترن به نظرم
x10 که شنیدم باتریش ضعیفه دردسرش هم زیاده ساپورت هم خوب نمیشه!
صفحه نمایشش هم تو نمایش رنگ سیاه تقریبا افتضاحه :31: مخصوصا تو زاویه..
اینترفیس x10 رو نمیدونم چجوره دقیقا.. ولی مال دیزایر با این همه تبلیغات درمورد سنس، مثل این که
تو گالری کنده و روون نیست این نکته خیلی برام مهمه.. دوس دارم گوشی روون باشه..
چرا نباید ویو رو انتخاب کنم؟ سخت افزار عالی صفحه نمایش بی رقیب .. اینترفیس روون (شنیدم بادا2 هم داره
میاد و اون حتی بهتره!! ) درکل مثل این که خیلی خوبه
ولی تو انجمن ها که سرچ میکنم معمولا دیزایر رو پیشنهاد میدن تو این رنج قیمت..
لطفا بدون تعصب بگید :46:
از همه ممنون :11:

گرافيكار
02-02-2011, 13:00
ديزاير از نظر سيستم عامل بهتره و براش خيلي نرم افزار هست
اما دوربين چندان خوبي نداره
اما ويو2 دوربين خوبي داره و يه سيستم عامل جديد كه درسته برنامه هاش از نظر كميت درحد آندرويد نيستن اما هم باكيفيتن هم بين همين برنامه ها كم (درحدود 2000تا) بازي خوب و نرم افزار مفيد پيدا ميشه
كلا اگه با نرم افزار سروكار زيادي نداريد من ويو2 رو به دليل سرعت بيشتر اينترفيس كاربردي تر دوربين بهتر توصيه ميكنم
ولي اين رو هم بگم خيلي ساده از كنار آندرويد رد نشين

dark fear
02-02-2011, 13:15
ديزاير از نظر سيستم عامل بهتره و براش خيلي نرم افزار هست
اما دوربين چندان خوبي نداره
اما ويو2 دوربين خوبي داره و يه سيستم عامل جديد كه درسته برنامه هاش از نظر كميت درحد آندرويد نيستن اما هم باكيفيتن هم بين همين برنامه ها كم (درحدود 2000تا) بازي خوب و نرم افزار مفيد پيدا ميشه
كلا اگه با نرم افزار سروكار زيادي نداريد من ويو2 رو به دليل سرعت بيشتر اينترفيس كاربردي تر دوربين بهتر توصيه ميكنم
ولي اين رو هم بگم خيلي ساده از كنار آندرويد رد نشين

آندروید خب معلومه خیلی خوبه.. ولی این رو هم باید درنظر گرفت که میتونم با 300 تومن آپتیموس رو بگیرم که
تمام کارآیی دیزار رو داره.. (دنبال بازی نیستم که گرافیک به کارم بیاد)
اینترفیس برام خیلی خیلی مهمه
مهم تر از سیستم عامل.. چون سیستم عامل فقط درحدی باشه که نرم افزار های کاربردی رو داشته باشه کافیه
که مثل این که بادا تو این زمینه خوبه.. تازه شنیدم بادا 2 اپن سورسه که اینجوری واقعا هیچ مشکلی از نظر
سیستم عامل نخواهم داشت
دوستان فقط از نظر کیفیت صفحه و اینترفیس راهنمایی کنن..
کدوم بهتره؟
آیا اینترفیس دیزایر هم مثل hd mini یا hd 2 ـه؟
چون از اونا خوشم نیومد.. همونطور که گفتم بیشتر گرافیکی بودن تا کار آمد..

aRThaS_08
02-02-2011, 13:35
آپتیموس محدودیت رزولوشن داره.

تعجب میکنم! بعد از آیفون و آندرویدی های سامسونگ. دیزایر بهترین و قویترین گوشی از همه نظر هست.

چطور شما این همه عیب و ایراد بهش میبندین.

dark fear
02-02-2011, 14:09
آپتیموس محدودیت رزولوشن داره.

تعجب میکنم! بعد از آیفون و آندرویدی های سامسونگ. دیزایر بهترین و قویترین گوشی از همه نظر هست.

چطور شما این همه عیب و ایراد بهش میبندین.

من کجا ایننهمه عیب و ایراد بستم :31: فقط گفتم از اینترفیس گوشیهای htc زیاد خوشم نیومده..
درضمن.. صرف این که بگیم فلان گوشی قوی ترینه کافی نیست :31: باید مستند حرف بزنیم
درمورد محدودیت رزولیشن آپتیموس هم رزولیشنش انصافا کم نیست.. همون رزولیشل آیفون رو داره (نه 4 )
و همونطور که گفتم بازی زیاد نمیکنم که رزولیشن بخواد اذیتم کنه :46:
میشه بدون در نظر گرفتن سیستم عامل بگید دیزایر چه برتری نسبت به ویو داره؟
تقریبا تو همه ی زمینه ها عقب تره.. سیستم عامل هم گفتم.. تا اونجا برام مهمه که نرم افزار کافی
و کاربردی داشته باشه و ساپورت خوبی هم بشه..
درضمن.. من که نمیخوام تو سر یه گوشی بزنم :46: میخوام گوشی انتخاب کنم.. و دارم همه جوانب رو
در نظر میگیرم
اگه واقعا به این نتیجه برسم که دیزایر مناسب تره چرا نباید بخرمش ؟ :46:

sunrise07
02-02-2011, 14:35
دوست عزیز منم الان دنبال یک گوشی مناسب هستم . منتها برای من سیستم عامل مهمترینه که باید اندروید باشه وگرنه بدون شک ویو میگرفتم . ویو یه گوشی کامله و فقط سیستم عاملش به پای اندروید نمیرسه

اگه سیستم عامل برات مهم نیست چرا معطلی؟ ویو بگیر!!!!

dark fear
02-02-2011, 15:55
آخه نه که سیستم عامل مهم نیست
ولی آخه من تعجب میکنم.. مگه آندروید چی داره که باید از این همه ویژگی های ویو بگذرم ؟
آندروید اپن سورسه؟ خب بادا2 هم اپن سورسه.. آندروید بازی خوب داره؟ انصافا بادا بازیاش اگه بهتر نباشه کمتر نیست
آندروید اینترفیس روون داره؟ خب اینترفیس ویو هم خیلی روون و جذابه..
آندروید برنامه زیاد داره؟ خب داشته باشه.. مثلا واسه ویندوز کامپیوتر میلیون ها یا شاید میلیاردها نرم افزار باشه :31:
ولی ما اصولا شاید حداکثر 10-20 تا نرم افزار کاربردی رو نصب کنیم
اگه یه نفر منو قانع کنه چرا باید به دلیل آندروید بودن از ویژگی هایی زیر صرف نظر کنم خوب میشه:
سخت افزار قوی ، صفحه نمایش عالی ، ساپورت فایلهای ویدیو محشر ، اینترفیس روون و...
ینی واقعا میرزه؟
مگه آندروید بودن چه مزیتی داره که بعضیا حاضر میشن به جای ویو ، یه گوشی با امکانات کمتر و قیمت بیشتر بگیرن ؟
شاید واقعا ارزشش رو داشته باشه و منم بگیرم

بازم میگم.. من قصدم دفاع از یه گوشی یا سیستم عامل نیست.. فقط میخوام به یه نتیجه ی درست برسم که بعد پشیمون نشم

sunrise07
02-02-2011, 17:11
آخه نه که سیستم عامل مهم نیست
ولی آخه من تعجب میکنم.. مگه آندروید چی داره که باید از این همه ویژگی های ویو بگذرم ؟
آندروید اپن سورسه؟ خب بادا2 هم اپن سورسه.. آندروید بازی خوب داره؟ انصافا بادا بازیاش اگه بهتر نباشه کمتر نیست
آندروید اینترفیس روون داره؟ خب اینترفیس ویو هم خیلی روون و جذابه..
آندروید برنامه زیاد داره؟ خب داشته باشه.. مثلا واسه ویندوز کامپیوتر میلیون ها یا شاید میلیاردها نرم افزار باشه :31:
اگه یه نفر منو قانع کنه چرا باید به دلیل آندروید بودن از ویژگی هایی زیر صرف نظر کنم خوب میشه:
سخت افزار قوی ، صفحه نمایش عالی ، ساپورت فایلهای ویدیو محشر ، اینترفیس روون و...
ینی واقعا میرزه؟
مگه آندروید بودن چه مزیتی داره که بعضیا حاضر میشن به جای ویو ، یه گوشی با امکانات کمتر و قیمت بیشتر بگیرن ؟
شاید واقعا ارزشش رو داشته باشه و منم بگیرم

بازم میگم.. من قصدم دفاع از یه گوشی یا سیستم عامل نیست.. فقط میخوام به یه نتیجه ی درست برسم که بعد پشیمون نشم

ببین عزیزم من خودم گوشی اندروییدی نداشتم . بهتره از اونایی که داشتن بپرسی

ولی کلا از سرویس های گوگل همیشه استفاده می کنم . گوگل ریدر ، جیمیل ، گوگل داک و ...

اندرویید ساپورت عالیه گوگل رو داره ، با یه فکر درست و بر پایه وب طراحی شده و با سرعت بسیار زیادی داره رشد میکنه

همین امروز هم اعلام شد بالاخره تونسته به سلطنت سیمبیان بعد از سالها پایان بده و بشه سیستم عامل اول تلفن های هوشمند در دنیا!!!

گوگل اینترنت رو خوب میشناسه ، بهتر از هر شرکت دیگه و اینترنت هم که دیگه شده نیاز اول بیشتر ما

بادا سیستم عامل خوبیه ، من واقعا مبهوت توانایی سامسونگ در این چند سال اخیر شدم اما فکر نمی کنم بادا بتونه به پای اندروید برسه

خلاصه اینکه : من دوست دارم وقتی دارم 400 ، 500 تومن پول میدم یه چیزی بگیرم که بدونم ساپورت میشه و آینده داره . نمیخوام یه گوشی بگیرم و ناگهان ببینم پشتیبانی ازش متوقف شده دقیقا مثل اتفاقی که برای ویواز افتاد .

aRThaS_08
02-02-2011, 17:43
n900 هم با maemo وقتی اومد خیلی سر و صدا کرد!

اما الان نوکیا با عرضه آندروید روی این گوشی داره سعی میکنه خودشو از این باتلاق نجات بده.

نمیگم بادا سیستم عامل بدیه! نه اتفاقن. اگرنه اینهمه گوشی از سری ویو یهو روانه بازار نمیشدن!

اما خیلی کار داره تا به آندروید برسه. 2-3سال حداقل!

الان آندروید به سلطان دست نیافتنی تبدیل شده!

dark fear
02-02-2011, 17:52

اما الان نوکیا با عرضه آندروید روی این گوشی داره سعی میکنه خودشو از این باتلاق نجات بده.

نمیگم بادا سیستم عامل بدیه! نه اتفاقن. اگرنه اینهمه گوشی از سری ویو یهو روانه بازار نمیشدن!

اما خیلی کار داره تا به آندروید برسه. 2-3سال حداقل!

الان آندروید به سلطان دست نیافتنی تبدیل شده!

استاد.. ینی شما maemo رو با بادا مقایسه میکنید؟ :31:
تاکید میکنم بادا2 داره میاد که اپن سورسه
درضمن.. کسی نگفته بادا از آندروید بهتره.. من میگم برتری آندروید اونقدر مهم نیست که از برتری های
ویو نسبت به گوشیهای آندرویدی هم قیمتش بشه گذشت.. (شایدم من آندروید رو خوب نمیشناسم)
شما حتی یه دلیل نیوردی چرا با وجود امکانات بهتر ویو باید دیزایر رو بگیرم !
صرف این که آندروید سلطان دست نیافتنی شده ؟ :31:

ببین عزیزم من خودم گوشی اندروییدی نداشتم . بهتره از اونایی که داشتن بپرسی

ولی کلا از سرویس های گوگل همیشه استفاده می کنم . گوگل ریدر ، جیمیل ، گوگل داک و ...

اندرویید ساپورت عالیه گوگل رو داره ، با یه فکر درست و بر پایه وب طراحی شده و با سرعت بسیار زیادی داره رشد میکنه

همین امروز هم اعلام شد بالاخره تونسته به سلطنت سیمبیان بعد از سالها پایان بده و بشه سیستم عامل اول تلفن های هوشمند در دنیا!!!

گوگل اینترنت رو خوب میشناسه ، بهتر از هر شرکت دیگه و اینترنت هم که دیگه شده نیاز اول بیشتر ما

بادا سیستم عامل خوبیه ، من واقعا مبهوت توانایی سامسونگ در این چند سال اخیر شدم اما فکر نمی کنم بادا بتونه به پای اندروید برسه

خلاصه اینکه : من دوست دارم وقتی دارم 400 ، 500 تومن پول میدم یه چیزی بگیرم که بدونم ساپورت میشه و آینده داره . نمیخوام یه گوشی بگیرم و ناگهان ببینم پشتیبانی ازش متوقف شده دقیقا مثل اتفاقی که برای ویواز افتاد .
ولی من بازم قانع نشدم.. الان این که گوگل اینترنت رو خوب میشناسه و سرویس های خوبی تو این زمینه میده باعث
نمیشه برم سمتش..
ولی درمورد ساپورت... من خیلی به بادا خوش بینم.. چون اولا با این که هنوز نو پاست ولی فعلا به خوبی داره ساپورت
میشه.. بادا 2 هم داره میاد.. وقتی اپن سورس باشه ینی دیگه مشکلی بابت ساپورت نیست..
اگه آندروید بودن محاسن دیگه ای هم داره ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن..

بازم ممنون.. اقلا شما یه دلیلی اوردید :31:

aRThaS_08
02-02-2011, 18:23
شما حتی یه دلیل نیوردی چرا با وجود امکانات بهتر ویو باید دیزایر رو بگیرم !
انتخاب نهایی با خودته و من اصلن به شما زور نکردم که دیزایر بگیر =))

استاد.. ینی شما maemo رو با بادا مقایسه میکنید؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
maemo به وین موبایل مثله بادا به آندروید میمونه در این زمان!

مقایسه براساس متغیرهای زمانی بود.

++ درضمن یه تیکه ی سنگینی هم جا داره اینجا بندازم! که اگه ساپورت نرم افزاری برات مهم نیست بهتره گوشی سیستم عامل دار نگیری =))

اگه ساپورت برات مهم نیست اصلن چرا طرف سیستم عامل اومدی؟!

گرافيكار
02-02-2011, 20:00
اين دو سيستم عامل اصلا با هم قابل مقايسه نيست
نوكيا فقط يه گوشي با سيستم عاملmaemo بيرون داد خب طبيعيه كه اين سيستم عامل نتونه موفق بشه
ولي سامسونگ توي يك سال حدود شش گوشي با سيستم عامل بادا بيرون داده
ساپورت نكردن اين سيستم عامل مساوي ميشه با از دست رفتن وجهه و نيمي از بازار موبايل سامسونگ

dark fear
02-02-2011, 20:15
انتخاب نهایی با خودته و من اصلن به شما زور نکردم که دیزایر بگیر =))
رفیق .. من دارم از شما و بقیه دوستان کمک و راهنمایی میخوام.. بحث زور و.. نیست.. شما سرور مایی :11:

maemo به وین موبایل مثله بادا به آندروید میمونه در این زمان!
بله از نظر زمانی حق با شماس :10:
اما بادا پتانسیلش خیلی بالاتره.. چون هم خیلی زیبا و روانه هم داره خوب ساپورت میشه هم اپن سورسه :46:

++ درضمن یه تیکه ی سنگینی هم جا داره اینجا بندازم! که اگه ساپورت نرم افزاری برات مهم نیست بهتره گوشی سیستم عامل دار نگیری =))

اگه ساپورت برات مهم نیست اصلن چرا طرف سیستم عامل اومدی؟!
گفتم که :31:
نه که سیستم عامل مهم نباشه.. میگم درحدی باشه که نیازمو رفع کنه.. برنامه های کاربردی داشته باشه و..

بازم از راهنمایی دوستان ممنون :11:

sunrise07
02-02-2011, 21:49
من 5 سال با گوشی های جاوا کار کردم . تنها بدیشون همون عدم نصب نرم افزاره وگرنه مشکل دیگه ای ندارن . ولی همین مسئله نرم افزار ها واسم خیلی مهمه

به همین خاطرمیخوام اندروید بگیرم . ببین دوست من یکی از مزیت های اندروید اینه که بیشتر نرم افزار هاش رایگان هستن. بعد هم الان داره نسخه 3 اندروید میاد دیگه همه دارن میرن سمت اندروید.

تبلت های اندرویدی هم که ماشالله همه جا ریختن!!!

خوب این یعنی چی؟

یعنی اینکه یک اکوسیستم گسترده که باعث میشه از جهت ساپورت نرم افزاری برای این سیستم عامل مطمئن بشم.

اما این مسئله فعلا برای ویو و سیستم عامل بادا وجود نداره

فقط 6 گوشی این سیستم عامل رو دارن. حالا اگه بادا 2 اپن سورس باشه دلیلی بر موفقیتش نیست. سیمبیان هم سال پیش اپن سورس شد ولی نتیجه اش چی بود؟
سامسونگ و سونی اریکسون سیمبیان رو ول کردن و نوکیا موند و حوضش!!!

نکته دیگه اینکه من واقعا از تعداد نرم افزاری های بادا خبر ندارم و اینکه تازگی ها میگن اکثرش هم پولی شدن !!!

یه چیز دیگه اینکه دولوپر ها هم تازگی توجه بیشتری به اندروید نشون دادن

مجموع این عوامل باعث میشه بگیم اندروید برای 2 تا 3 سال دیگه حداقل سیستم عامل برتره

البته قطعا سامسونگ پشت سیستم عامل ادا رو خالی نمیکنه!!!

حالا شما باید تصمیم بگری که اهمیت سیستم عامل برات چقدره؟ خودت فقط میدونی و خودت!!!

قطعا دیزایر صرف نظر از سیستم عامل در مقابل ویو شکست میخوره

aRThaS_08
02-02-2011, 22:16
بعد از نکسس ها و گلکسی اس، دیزایر بیشترین تعداد کوکر و برنامه نویس رو داره توی کلیه ی گوشی ها! (بجز آیفون البته : دی)

این و آندروید بودنش دلیل کافی برای خریدش هست.

و اینکه آندروید یه برنامه داره به اسم Applanet که همه برنامه های پولی و رایگان Android Market رو بصورت کرک و رایگان داره (بیش از 99% برنامه هاش)

اما آیا بادا چنین ساپورت قوی رو داره؟ مسلمن خیر!

dark fear
02-02-2011, 23:11
قبل از صحبتم از دوستا واقعا تشکر میکنم که دارن با حوصله منو راهنمایی میکنن..

من 5 سال با گوشی های جاوا کار کردم . تنها بدیشون همون عدم نصب نرم افزاره وگرنه مشکل دیگه ای ندارن . ولی همین مسئله نرم افزار ها واسم خیلی مهمه

کاملا موافقم.. الان خودم یه گوشی جاوا دارم که خیلی خوبه ولی حتی یه سری نرم افزار کاربردی هم نداره

به همین خاطرمیخوام اندروید بگیرم . ببین دوست من یکی از مزیت های اندروید اینه که بیشتر نرم افزار هاش رایگان هستن. بعد هم الان داره نسخه 3 اندروید میاد دیگه همه دارن میرن سمت اندروید.

البته بادا2 هم داره میاد و مثل نقل نبات هم ویو هـک شده :31: .. ینی با یه ترفند خیلی ساده تمممام برنامه
های پولی رو میشه اجرا کرد

خوب این یعنی چی؟
یعنی اینکه یک اکوسیستم گسترده که باعث میشه از جهت ساپورت نرم افزاری برای این سیستم عامل مطمئن بشم.
اما این مسئله فعلا برای ویو و سیستم عامل بادا وجود نداره

این حرف شما درست.. اما تو پست قبل هم گفتم
خب درسته برنامه هاش خیلی زیادن.. ولی ما که همشو نصب نمیکنیم.. فقط به یه سری نرم افزار کاربردی نیازه
مثلا شما تو ویندوزت بیشتر 20 تا برنامه نداری! درصورتی که ملیون ها نرم ازار داره ویندوز کامپیوتر
و حرف من اینه که درسته که نرم افزار های بادا کمتره.. ولی انصافا نرم افزارای کاربردی رو داره
تازه وقتی اپن سورس بشه ..... :31:

حالا اگه بادا 2 اپن سورس باشه دلیلی بر موفقیتش نیست. سیمبیان هم سال پیش اپن سورس شد ولی نتیجه اش چی بود؟
سامسونگ و سونی اریکسون سیمبیان رو ول کردن و نوکیا موند و حوضش!!!

این تیکه رو مخالفم.. سیمبین درسته اپن سورس شد... ولی واقعا علت عدم موفقیت سیمبین تعداد نرم افزاراش بود؟
خیر.. علت اصلیش رابط کاربری و اینترفیس ضعیف بوده.. (نظر شخصی)

نکته دیگه اینکه من واقعا از تعداد نرم افزاری های بادا خبر ندارم و اینکه تازگی ها میگن اکثرش هم پولی شدن !!!

با یه ترفند خیلی ساده حله :46:

مجموع این عوامل باعث میشه بگیم اندروید برای 2 تا 3 سال دیگه حداقل سیستم عامل برتره

بر منکرش لعنت :31: این واضحه که آینده در دستان آندرویده.. یه تحلیلگر معروف هم پیشبینی کرده
در آینده آندروید بسیار پیشرفت میکنه و ios پسرفت میکنه!!
معلومه در کل آندروید بهتره... بدون شک اگه دیزایر امکانات ویو رو داشت در خریدش هیچ تعلل نمیکردم!

حالا شما باید تصمیم بگری که اهمیت سیستم عامل برات چقدره؟ خودت فقط میدونی و خودت!!!

واقعا فقط در حدیه که نیاز هامو رفع کنه و ساپورت بشه..
ولی اینننقد تو فرومها خوندم دیزایر دیزایر واقعا به شک میفتم..

بعد از نکسس ها و گلکسی اس، دیزایر بیشترین تعداد کوکر و برنامه نویس رو داره توی کلیه ی گوشی ها! (بجز آیفون البته : دی)

دربالا هم گفتم.. خب تعدد نرم افزار و برنامه نویس خیلی خوبه.. ولی خب مگه ما چقد برنامه نیاز داریم :31:

و اینکه آندروید یه برنامه داره به اسم Applanet که همه برنامه های پولی و رایگان Android Market رو بصورت کرک و رایگان داره (بیش از 99% برنامه هاش)
اما آیا بادا چنین ساپورت قوی رو داره؟ مسلمن خیر!

همونطور که دربالا گفتم بادا با یه ترفند خیلی ساده هـک میشه و نه تنها 99% بلکه 100% برنامه هاش
اجرا میشه

aRThaS_08
02-02-2011, 23:15
یه سوال اساسی: شما که نمیخوای دیزایر بخری و هیچی برات اهمیتی نداره چرا ما رو علاف کردی ؟ : دی

dark fear
02-02-2011, 23:31
یه سوال اساسی: شما که نمیخوای دیزایر بخری و هیچی برات اهمیتی نداره چرا ما رو علاف کردی ؟ : دی

شرمنده که علافتون کردم :31:
ولی اینطور نیست که نخوام دیزایر بگیرم!
من خودم نظرم رو ویو بود.. ولی اینننقد تو فرومها شنیدم دیزایر، میخوام واقعا قانع بشم که ارزششو
داره قید امکانات ویو رو بزنم و آندروید دیزایر رو بگیرم.. :46:
وگرنه من که هنوز چیزی نگرفتم که بخوام تعصب داشته باشم :31:

mg_mahyar
03-02-2011, 01:42
ویو واقعا خوبه من دارم و راضیم.
هر کس هر گوشی داره نمایشگر ویو رو ببینه قاط میزنه.
ضمنا بدنه فلزی داره که خیلی مزیته

Mahdi_Co_1368
03-02-2011, 09:56
آندروید برنامه زیاد داره؟ خب داشته باشه.. مثلا واسه ویندوز کامپیوتر میلیون ها یا شاید میلیاردها نرم افزار باشه

شما بادا رو مثل linux تو pc فرض کن و اندروید رو مثل ویندوز
درسته که 10 یا 20 تا برنامه نصب میکنی ولی تو همین 10 یا 20 تا بهترینا رو انتخاب میکنی که اندروید هم بهترینا رو در اختیارت میذاره

در ضمن desire رام های زیادی داره ولی بادا هنوز رو هواست و فک نکنم بیشتر از 3 4 تا ورژن براش اومده باشه

fire159
03-02-2011, 10:27
موتورولا دیفای

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید