PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد شرکت آب و فاضلاب

Saeed System
01-02-2011, 12:04
سلام و خسته نباشید...

چند وقتیه که از شرکت آب و فاضلاب منطقه سلیمانیه تهران در خانه ما میان و میگن به اجبار باید بیایید و با ما

قرار داد ببندید تا خونتنون رو به فاضلاب شهری وصل کنیم.

پول زیادی هم میخاد بالای 1 ملییون تومان به اجبار.

ما هم گفتیم نمیتونیم. الان هر روز میان در خونه و تهدید به قطع کردن آب آشامیدنی ما میکنن. همش زنگ

میزنن خونه و میگن آبتون قطع میکنیم

می خواستم بدونم آیا حق دارن آب مارو قطع کنن؟

ما به کجا میتونیم شکایت کنیم؟

اینم آخرین اخطاریشون که قرار شنبه آبمون قطع کنن

فایل صوتی حجم 400 کیلوبایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

x935
04-02-2011, 14:57
خونه اجاره هست يا مال خودتونه؟

babak_gww
04-02-2011, 15:34
بله دوست عزیز .... قراره کل تهران رو به شبکه فاضلاب وصل کنن و
شما هم مجبورید و میتونن ابتونرو هم قطع کنن

منتهی برای هزینه اش من اطلاعی ندارم ... فکر میکنم مقداری زیاده

آرشین
04-02-2011, 15:51
قرار بود هزینه مناطق محروم و افراد واجد شرایط کمتر و حتی قسط بندی بشه
یه پیگیری کن شاید قسطی کردن برات

ملا نصرالدین
14-02-2011, 09:08
من از ناظر شرکت اب و فاضلاب سوال کردم
2حالت داره.میتونید نقدی بدید یا قسطی.اگر الان پرداخت نکنید اب اشامیدنی قطع نمیشه ولی حدود 2 سال دیگه باید نقدا پرداخت کنید و اینکه باید برای کندن جلوی در منزل و وصل فاضلاب مجوز از شهرداری بگیرید و هزینه کندن را هم خودتان بپردازید

jooya
14-02-2011, 14:20
اون 1 میلیون رو بابت حق انشعاب می گیرن وگرنه هزینه کندن و ... چندان بالا نمیشه ، البته الان که گذشته ، اگه از قبل بهشون می گفتید ما وصلیم بی خیال می شدن ، الان مال ما هم همینجوریه .

به فاضلاب شهری وصل نیستیم ، اصلا نمی خواهیم هم بشیم ، اینا چون هیچ چی رو در نظر نگرفتند ، فردا روز قراره بشه منبع تولید مثل موش و هزار جور بیماری .

yashgin128
14-02-2011, 18:04
سلام دوستان
ما همین هفته پیش یه انشعاب اب برای خونه نو ساخته گرفتیم که شد 320 هزار + حدود 200 به خاطر متراژ منزل
البته ما تو شهرستان هستیم
اگه هم زور میزدیم قسطی هم باهامون حساب نمیکرد

Saeed System
15-02-2011, 13:29
من از ناظر شرکت اب و فاضلاب سوال کردم
2حالت داره.میتونید نقدی بدید یا قسطی.اگر الان پرداخت نکنید اب اشامیدنی قطع نمیشه ولی حدود 2 سال دیگه باید نقدا پرداخت کنید و اینکه باید برای کندن جلوی در منزل و وصل فاضلاب مجوز از شهرداری بگیرید و هزینه کندن را هم خودتان بپردازید

درسته...می خواستن بترسونن الکی میگفتن قطع میکنیم ....خلاصه قطع نکردن و فکرکنم دیگه بی خیال

ما شدن....چون 1 هفتس نه زنگ میزنن نه میان در خونه...خسته شدن...

ما بیشتر بخاطر این انجام ندادیم که ما خونمون زیر زمین یا پارکینگ نداره خونه کف زمینه.....برای همین اگر می

خواستن مارو وصل کنن باید کل خونه ما که 3 تا چاه داره 1 زیر آشپزخونه یکی وسط حال یکی تو حیاط باید زمین

اونجا بکنن تا 3 تا چاه رو بیان وصل کنن به بیرون و فاضلاب کوچه.....برای همین باعث میشد دم عیدی ما آواره

بشیم و خیلی کثیف کاری و... داره و بقیه همسایه هامون که این کارو کردن همه خونه هاشون پارکینگ یا

زیرزمین داره و چاهشون اونجاست. ولی ما چاهامون وسط خونست و باید همه اسباب و زندگی جمع بشه

و برای چند روز بریم جای دیگه زندگی کنیم تا کار اینها انجام بشه برای همینه که ما انجام نمیدیم.