PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک : بوجود امدن فولدرهایی بنام های found.000 و $RECYCLE.BIN و System Volume Information و RECYCLER در درایوهام

M MAFIA
31-01-2011, 23:55
سلام و خسته نباشید به اساتید
دوستان فولدرهای مخفی در درایوهام بوجود امده با نام های found.000 و $RECYCLE.BIN و System Volume Information و RECYCLER که فقط در درایو C همان درایو ویندوزم فولدر$RECYCLE.BINو found.000 نیست ولی در تمام درایوهام هستند و در یک درایوم عللاوه بر اینکه همه این فولدرهای مخفی هستند found.001 این فولدر هم هست.
یکی به من گفت که تروجان داره سیستمت.دوستان بنده وارد نیستم .. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که به چه نحو اینها رو پاک کنم.
لازم به ذکر است که با انتی ویروس NOD و KasperSky هم سیستمم رو اسکن کردم منتها چیزی پیدا نکرد.
لطف میکنید اگه بنده رو راهنمایی بفرمایید.

MichaelQwerty
01-02-2011, 20:28
سلام دوست عزیز
به احتمال زیاد سیستمت آلوده نیست بعضی از این فولدر ها مربوط میشه به خود سیستم عامل مثلا System Volume Information
بقیه هم همین طور
اگه خیلی مشکوکی یه scan کن

Masоud
01-02-2011, 20:56
سلام

فولدرهای found.000 و found.001 و فولدرهایی با این نام مربوط میشه به موقعی که سیستم داره Check Disk میکنه.

اگر مایل هستید میتونید پاکشون کنید مشکلی پیش نمیاد.

در مورد System Volume Information و RECYCLER هم که بسیار بسیار بحث شده . با یک سرچ ساده همه چیز رو میتونید در مورد اینها بدونید.

موفق باشید :40:

asklt
02-02-2011, 17:48
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم
تو اینجمن هم یک گشتی زدم ولی چیزی پیدا نکردم اگه میشه راه نمایی کنید

Masоud
02-02-2011, 19:37
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]