PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در قانونی کردن ویندوز ! (به روز رسانی )

Tornado2800
21-05-2006, 23:48
سلام بچه ها من نمی دونم این دفعه چی شده من همیشه ویندوز خودم رو قانونی می کردم و به روز رسانی می کردم ولی این دفعه این پیغام می ده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ate%2fv6%2fdefault.aspx&ReportSuccess=true&Error=8&Loc=IRN&sGuid=5f550d5e-e669-4079-911e-6d2b3c91d80f
یا
Server Error in '/' Application.
--------------------------------------------------------------------------------

The resource cannot be found.
Description: HTTP 404. The resource you are looking for (or one of its dependencies) could have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. Please review the following URL and make sure that it is spelled correctly.

Requested Url: /genuine/downloads/nonGenuine.aspx

به نظرتون دلیلش چیه ؟ ویندوزه منه ؟ یا اشکال از سرور خودشونه ؟

Cracki
22-05-2006, 00:19
ویندوزت چی هست ؟

######################

اگر اکس پی معمولی یا پروفشیناله از روشی که در پست اول این تایپک گفته شده برای قانونی کردن ویندوز استفاده کن.
مطمئن باش جواب میده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمیدونم خبر دارید یا نه اما مایکروسافت میخواد از شیوۀ جدیدی برای پی بردن به ویندوز های تقلبی استفاده کنه.
این روش فعلا بصورت آزمایشی در کشورهای سوئد و نروژ داره اجرا میشه.

اما من با روش بالا ویندوز رو قانونی کردم و مایکروسافت حتی با شیوه جدیدش هم نتونست پی به غیر قانونی بودن
ویندوز ببره. و راحت آپدیت هاش رو از خود سایتش دانلود و اینستال میکنم.

حالا شما هم امتحان کن شاید جواب گرفتید.

Tornado2800
22-05-2006, 00:25
کرکی جان سلام مشکل حل شد مال همون چی بود که Microsoft
یه برنامه ی دیگه داده بود که کرکش کردند اسمش اینه که بچه ها توی سایت معرفی کرده بودند
WGA.v1.5.512.0.CRACKED.rar
در ضمن ویندوز من مدیا سنتر هستش که درست شد

Cracki
22-05-2006, 00:27
اوکی خب به سلامتی مشکلتون حل شد.

موفق باشید.

zendegi
22-05-2006, 10:01
کرکی جان سلام مشکل حل شد مال همون چی بود که Microsoft
یه برنامه ی دیگه داده بود که کرکش کردند اسمش اینه که بچه ها توی سایت معرفی کرده بودند
WGA.v1.5.512.0.CRACKED.rar
در ضمن ویندوز من مدیا سنتر هستش که درست شد
دوست عزيز ميشه دقيقا توضيح بدي كه چطور مشكلت حل شد چكار كردي آخه منم مديا سنتر دارم ولي وقتي مي خوام كه از سايت ماكروسافت برنامه اي مثل ويندوز ديفندر رو دانلود كنم به مشكل برميخورم .......... :sad: ;)

Tornado2800
22-05-2006, 11:08
سلام زندگی
گلم اینو داخل سیستم 32 کپی کن و ویندوزت رو به روز کن مشکلی بود بهم بگم در خدمتم

zendegi
22-05-2006, 12:20
tornado2800 جانم يا همون جونم من قبلا اين كار رو كردم و فكر كنم تمام آپديت ها رو هم دارم حدود 67 قطعه آپديت نصب شده ولي مشكل اساسي من در مورد دانلود از ماكروسافت بود كه با اين كارا حل نشد يعني موقع دانلود ميره به اينجا:
يعني فكر كنم يه جورايي ارور ميده حالا براي چي نميدونم البته فكر كنم براي مديا سنتر اينجور باشه چون خودم روي اكس پي كه امتحان كردم هيچ مشكلي نداشت......به حال بازم مرسي......

Tornado2800
22-05-2006, 19:46
اینو هم تست کن

zendegi
23-05-2006, 12:59
از اين هم قبلا استفاده كردم . الان بازم دانلود كردم بازم به همون آدرسي كه خدمتتون عرض كردم ميره ..........