PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بالا آمدن ویندوز و شاید سوختن هارد دیسک لپتاپ

snifer7
31-01-2011, 20:35
ویرایش:
آقایون برای دقیق تر شدن اطلاعات اول این عکس زیر رو ببینید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی که دی وی دی ویندوز 7 رو میزارم، و گزینه ی repair mu computer رو میزنم، به طور معمول باید ویندوز 7 رو برام بیاره و بگه که شما سیستم عامل دارید، ولی به جاش می نویسه: operating system:unknown on local disk
حالا من نمی فهمم چی شده که حتی از روی دی وی دی بوت هم سیستم عامل روی هارد تشخیص داده نمیشه
ازتون خواهش میکنم از هر کی که بلده بپرسید

سلام برو بکس
آقا امروز من یه برنامه از روی فلش اجرا کردم، یه دفعه لپتاپم خاموش شد
بعد که روشنش کردم آرم ویندوز 7 اومد (همون 4 تا رنگ که به هم می چسبن و لوگوی ویندوز رو تشکیل می دن) و بعد دوباره خاموش شد،هر کاری کردم درست نشد، حتی safe mode هم نمیاد
از طریق یه دی وی دی که ویندوز ایکس پی رو شبیه سازی کرده، لپتاپ رو بوت کردم و اونجا هاردم رو نشناخت، اما از طریق برنامه های ریکاوری خیلی پیشرفته، فهمیدم که اطلاعات هاردم هنوز پاک نشده

خلاصه که دستم به دامنتون 300 گیگ اطلاعات توش داشتم و نمی خوام پاک بشه،اگه که فکر می کنین هارد سوخته باشه، که اطلاع بدین، اگه که می دونید میشه بدون اینکه بقیه ی درایو هام پاک بشه (مخصوصا درایو ریکاوری) ویندوز عوض کرد پس باز هم اطلاع بدید

واقعا محتاجم :19:

lida
31-01-2011, 22:03
چون میگی اطلاعاتت مهمه بهتره در بیایش بدی ببین میشه ریکاورزش کرد بذار تو بکس ببین میشناستش؟

joe_satriani
31-01-2011, 22:08
با سلام
با چه نرم افزاري و در چه محيطي متوجه شديد كه هارد اطلاعاتش از دست نرفته؟
و اينكه هر دفعه تا ويندوز 7 كه بره و نياد بالا هاردتون دچار مشكل نشده كه

موفق باشيد.

snifer7
31-01-2011, 22:52
چون میگی اطلاعاتت مهمه بهتره در بیایش بدی ببین میشه ریکاورزش کرد بذار تو بکس ببین میشناستش؟
ریکاوری کردن که مشکلی نیست، ولی اطلاعات پاک میشه، فکر کنم هنوز نسوخته،احتمالا یه فایل از فایل هایی که برای شروع به کار کردن ویندوز هست، گم شده و اصلا به صفحه لاگین نمیرسه

snifer7
31-01-2011, 22:56
با سلام
با چه نرم افزاري و در چه محيطي متوجه شديد كه هارد اطلاعاتش از دست نرفته؟
و اينكه هر دفعه تا ويندوز 7 كه بره و نياد بالا هاردتون دچار مشكل نشده كه

موفق باشيد.
یه دی وی دی بود که ویندوز ایکس پی رو شبیه سازی کرده بود
از اون طریق رفتم و یه برنامه که تو همون ویندوز ایکس پی بود رو باز کردم و شروع کردم به اسکن کردن درایو سی، دقیقا همون فولدر ها و فایل ها رو برام آورد، یعنی که اطلاعات درایو سی تکون نخورده بود
آره، خوشبختانه هاردم سالمه، ولی متاسفانه از درایو ریکاوری ویندوز ، Backup نگرفتم، واسه همین اگه هارد رو فرمت کنم، ویندوز اورجینال و تمام درایور ها از بین میره
واسه همین موندم چیکار کنم!!!