PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار جهت پاک کردن فایل هایی که 2تا ازش روی هارده

ali_disslove
31-01-2011, 00:56
با سلام

همین جور که در عنوان گفتم من یه نرم افزار میخوام که آهنگایی که چند جای کامپیوتر کپی شدند رو پاک کنم و فقط آخرین کپی رو نگه دارم مثلا اگه 10 جای دیگه اون آهنگ سیو شده اون 10 تای دیگه رو شناسایی کنه و پاک کنه قبلا Duplicate.File.Detector. رو داشتم حالا دیگه 30 روزش تموم شده و متاسفانه کرکش هم کار نمیکنه حالا یا همین نرم افزار همراه با کرک یا هر نرم افزار مشابه دیگه که همین کارو بکنه

یه دنیا ممنون

forhuonly
31-01-2011, 01:04
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alireza1411
31-01-2011, 03:15
با سلام

همین جور که در عنوان گفتم من یه نرم افزار میخوام که آهنگایی که چند جای کامپیوتر کپی شدند رو پاک کنم و فقط آخرین کپی رو نگه دارم مثلا اگه 10 جای دیگه اون آهنگ سیو شده اون 10 تای دیگه رو شناسایی کنه و پاک کنه قبلا Duplicate.File.Detector. رو داشتم حالا دیگه 30 روزش تموم شده و متاسفانه کرکش هم کار نمیکنه حالا یا همین نرم افزار همراه با کرک یا هر نرم افزار مشابه دیگه که همین کارو بکنه

یه دنیا ممنون

من اون رو دارم ولی مشکلی نداشت کرکش ... شاید گذاشتی وصل شده به وب که این مشکل پیش اومده. با فایروال رایگان کمودو محدودش میشه کرد که نره تو وب. یادم هم نیست از کجا دانلود کردم که کرکش سالمه.
برنامه ی دیگه Alldub و Duplicate file cleaner هست. تو سایتای فارسی هم با کرک گذاشتند.:11: