PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نصب یک CD آموزشی روی کامپیوتر دیگر (فوری لطفا)

far2009
30-01-2011, 18:20
دوستان من می خواهم که یک Cd آموزشی را روی یک کامپیوتر دیگر نصب کنم ولی با مشکل مواجه می شوم.

اول روی سون نصب کردن ولی اجرا نشد . بعد توی سون xp مجازی نصب کردم ولی موقع اجرا ارور می ده

بشدت به این CD نیاز دارم ولی این مشکل بزرگ جلوی راهم هست . ممنون می شوم کمک کنید :11:

joe_satriani
30-01-2011, 19:34
با سلام
دوست عزيز ذكر كنيد كه چه اروري ميده؟
همچنين اگه ميتونيد عكس هم بذاريد

موفق باشيد.

ser adam
30-01-2011, 19:59
روی cd که خریدی...اگه اصل باشه ویندوز ای که قابلیت نصب رو داشته باشه میگه.اگه نه که همون حرف دوستمون یه عکس از ارور بزار.معمولا یا ویندوز اون سی دی رو ساپورت نمیکنه....یا کارت گرافیک...واسه من این 2 مورد پیش اومده.

far2009
30-01-2011, 21:24
ممنون از توجه شما ، :11: چند تا نکته را بگم شاید بهتر کمک کنه :

- نکته ای که فراموش کردم بگم اینه که این ارور از سوی خود نرم افزار هست. ارور پنجره ای دارد شبیه به عکس پایینی ولی محتوایش هست ( ERROR............3 ) .

- عکسی که در زیر هست موقع شروع نرم افزار می آید ( توی دو تا ویندوز لپ تاپ یعنی سون و xp هم می آمد ولی توی سون هیچی بعدش نمی آمد و خود ویندوز ارور می داد ( ارور don't send ) و توی xp اروری که در بالا ذکر کردم میاد )

- ویندوز xp که روی لپ تاپ هست را به صورت مجازی داخل سون نصب کردم .

- چند روز پیش نرم افزار آموزشی دیگری دیدم که روش نوشته بود برای نصب روی کامپیوتر دیگر باید ابتدا نرم افزار نصب شده را پاک کرد ( از روی کامپیوتر قبلی ) ، نمی دانم این هم این طوری باشه یا نه ولی من می ترسم این کار را بکنم چون شماره سوالات را یادداشت کردم و اگر دوباره نصب نشه شدیدا به مشکل بر می خورم.

- قبلا نسخه قبلی نرم افزار را داشتم. نسخه قبلی برای ویستا نبود ولی من روی ویستا نصب کردم . اجرا می شد ولی مدام هنگ می کرد. حالا نسخه جدید را دارم که این مشکلات پیش آمده

امیدوارم با کمک شما این مشکل که برام خیلی مهم هست حل بشه . لطفا از هیچ کمکی دریغ نکنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ser adam
31-01-2011, 13:25
منم توی ویندوز 7....ویندوز xp مجازی نصب کردم ولی دیگه ارور نداد....اگه پیشنهاد دیگه ای نشد بهت...مجبوری برنامه رو به طور کامل پاک کنی یه بار دیگه توی ویندوز xp نصب کنی......یا یه کار دیگه بری کافی نت.....از طرف بخوای cd , بزاره بعد روی ویندوز xp امتحان کنه ببین بازم این ارورو میده....من برای نرم افزار گوشیم که نتونستمش روی 7 نصب کنم اینکارو کردم:20:.....بازم صبر کن شاید دوستان پیشنهاد بهتری دادن.:11:

far2009
31-01-2011, 14:10
ای بابا ، گفتم این نکات را بگم بهتر مشکل حل بشه . ظاهرا بیشتر مشکل را پیچوندم :31:

joe_satriani
31-01-2011, 19:48
با سلام
الان عكسي كه گذاشتيد اون پايين تنظيم تاريخ نرم افزار هست كه
شايد تاريخ سيستمتون خرابه
يا اينكه سي دي اي كه داريد خيلي قديمي هست و مهلتش Expire شده و بالا نمياد

موفق باشيد.

far2009
01-02-2011, 17:53
با سلام
الان عكسي كه گذاشتيد اون پايين تنظيم تاريخ نرم افزار هست كه
شايد تاريخ سيستمتون خرابه
يا اينكه سي دي اي كه داريد خيلي قديمي هست و مهلتش Expire شده و بالا نمياد

موفق باشيد.
ساعت کامپیوتر را جابه جا کردم ولی باز همان ارور را میده

من از این Cd روی pc استفاده می کنم روی لپ تاپ مشکل دارم.

far2009
01-02-2011, 19:26
با شبکه کردن کامپیوتر و لپ تاپ میشه این مشکل را به نوعی حل کرد ؟ متوجه شدم برنامه نصب شده توی pc توی محل نصب چند تا فایل بیشتر از برنامه نصب شده توی لپ تاپ ( ویندوز xp ) داره ! این کمکی نمی کنه ؟

far2009
02-02-2011, 19:08
فکر می کنم هنوز نتوانستم اهمیت این موضوع را درست نشان بدهم.:41: خواهشا یکی یک راهی ، یک تجربه ای بگه باور کنید خیلی برام مهمه :11:

joe_satriani
03-02-2011, 19:37
با سلام
نرم افزارش مال چه سالي هست؟
شايد قديمي هست!!
تاريخ سيستم رو يه چند سالي بياريد عقب ببينيد تفاوتي ميكنه يا نه

موفق باشيد.