PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای نصب ویندوز xp بر روی dell n5010

tanhae1
30-01-2011, 17:03
من می خواهم روی dell n5010 ویندوز xp نصب کنم , درایورهای مربوط به ویندوز ایکس پی را از کجا می توانم گیر بیارم . اصلا می شه روی این لپ تاپ ویندوز ایکس پی نصب کرد یا نه ؟ لطفا راهنماییم کنید.

H@mid-Vista
31-01-2011, 17:57
باید بری با این روش:

نصب اكس پی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اقدام كنی

درایور ساتا هم از سایت دل بكید بگیری كه مخصوص خود 5010 باشه:

Dell ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد هم درایورها رو به این روش بگیری:

درایور اتوماتیك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته برنامه دل كوییك ست مخصوص اكس پی هم باید از سایت دل بگیری تا كلیدهای مالتی مدیا و Fn كار كنن

mehranam1
20-04-2011, 13:34
mer30 golam
fadat sham az in komaket dadashee golam

porya1366
26-07-2011, 15:15
سلام کسی میتونه به من در نصب ویندوز xpبر روی dell n 50 10کمک کنه ممنون میشم

arash20031382
02-08-2011, 10:02
من نصب کردم
مشکل تون کجاست
نصب ویندوز؟؟
درایورها؟؟

tanhae1
09-08-2011, 15:45
سلام کسی میتونه به من در نصب ویندوز xpبر روی dell n 50 10کمک کنه ممنون میشم
قابل نصب هست ولی باید ابتدا درایور شناسایی هارد ساتا (هارد ان 5010 ) را به سی دی ویندوز توسط برنامه nlite اضافه کرد و بعد از آن می توان ویندوز ایکس پی را نصب کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به این پستها ی سری بزن (که دوستمان H@mid-Vista زحمت آن را کشیده اند)

باید بری با این روش:

نصب اكس پی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اقدام كنی

درایور ساتا هم از سایت دل بكید بگیری كه مخصوص خود 5010 باشه:

Dell ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد هم درایورها رو به این روش بگیری:

درایور اتوماتیك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته برنامه دل كوییك ست مخصوص اكس پی هم باید از سایت دل بگیری تا كلیدهای مالتی مدیا و Fn كار كنن 30-01-2011 05:03

ahmadreza.rstm
09-08-2011, 21:26
به نظر ارزش نداره واسه ويندوز اكس پي وقت بگذاري و بخواي اون را روي لپ تاپ نصب كني،‌ شما مي تونيد به كمك نرم افزار VMware Workstation يك ويندوز مجازي نصب كنيد و مانند يك ويندوز واقعي با تمام قابليت ها از اون استفاده كنيد، نيازي به پيدا كردن درايور هم نيست، اگه درباره نرم افزار VMware Workstation مشكلي داشتين مي تونم راهنمايتون كنم دوست من

tanhae1
04-10-2011, 10:08
به نظر ارزش نداره واسه ويندوز اكس پي وقت بگذاري و بخواي اون را روي لپ تاپ نصب كني،‌ شما مي تونيد به كمك نرم افزار VMware Workstation يك ويندوز مجازي نصب كنيد و مانند يك ويندوز واقعي با تمام قابليت ها از اون استفاده كنيد، نيازي به پيدا كردن درايور هم نيست، اگه درباره نرم افزار VMware Workstation مشكلي داشتين مي تونم راهنمايتون كنم دوست من
این نظر شماست و قابل احترام , ولی با وجود آمدن ویندوز 7 که ویندوز خوب و پایداری هم می باشد (نسبت به ایکس پی) ولی همچنان ویندوز ایکس پی بیشترین کاربرد بین کاربران دارد و از همه مهم اینکه اکثر برنامه های ایکس پی به طور 100 درصد در ویندوز 7 کار نمی کند و به خاطر همین هست که بیشتر از ایکس پی استفاده می شود.