PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید گوشی تا 350 تومن

am2
29-01-2011, 22:57
سلام

برای یکی از دوستام میخواستم ببینم شما چه گوشی ای پیشنهاد میکنید...تا سقف 350 تومن....ترجیحا لمسی باشه...برای سیستم عاملش هم خوب باشه....راستش موندم اندروید خوب سیستم عاملیه؟میشه در موردش یکی بتوضیحه که چه سیستم عاملی خوبه؟
نوکیا c7 رو دیدم بعضیها پیشنهاد کرده بودن....چطوریه؟سیستم عاملش سیمبین بود....کدوم بهتره؟میخواد برای اپلیکیشن و اینا خوب باشه....

مررررررسی از کمکتون :11:

sayanermia
29-01-2011, 23:08
اندروید با اون قیمت شاید برات تجربه جالبی نباشه

c7 معرکه است. من خودم خریدم واقعا ازش راضی ام!!قابلیت اضافه کرد فلش ، هاردیسک ، کیبورد یو اس بی ، موس یو اس بی ، فیلمبرداری HD ، هشت گیگ حافظه ی داخلی سرعت بسیار بالا پردازنده کمکی GPU برای اجرای بهتر بازی های HD روی گوشی، صفحه ی Amoled ، صفحه شیشه ضدخش گوریلا و ... با این قیمت میتونم بگم بهترین انتخاب C7 هستش

am2
29-01-2011, 23:17
مرسی از کمکت...اونوقت میخواستم ببینم این سیستم عاملی که روی c7 نصبه کاراییش چطوریه؟براش نرم افزار و اپلیکیشن هست خوب؟

sayanermia
30-01-2011, 00:30
سیستم عامل جدید نوکیاست. سمیبین سه که نسبت به سیمبین قبلی که روی N97 و X6 هستش فرق کرده البته اینترفیس واقعا زیباتر شده کار باهاشم به نسبت بهتر و ساده تر شده. از نظر سرعت که محشره و تنوع برنامه هم براش زیاد هست حتی می تونید نرم افزار ها و بازی های سازگار با گوشیتون رو از سایت Ovi Store دانلود کنید و روی گوشی نصب کنید

من الان خودم چندتا برنامه ی کاربردی که نیازم بوده براحتی گیر آوردم نصب کردم. قدرت اجرای بازی های HD هم توی این گوشی معرکه است. به جرات میگم منی که زیاد اهل بازی با گوشی نبودم الان روزی یک الی دو ساعت وقتمو صرف بازی با گوشی میکنم. Nfs یا angry birdواقعا بازی های جذاب و خوبی برای این مدل و این سیستم عامل هستند...

مطمئن باشید با این سخت افزار قوی ، ظاهر زیبا و این همه قابلیت های مثبت و منحصر به فرد از خریدش پشیمون نمی شید. کدوم گوشی تو این رنج قیمت یو اس بی فلش یا موس بهش وصل میشه که بتونید باهاش کار کنید؟

تازه پلیر این گوشی از mp4 ، avi و flv پشتیبانی میکنه و ویدئو های با کیفیت 720 HD می تونید براحتی اجرا کنید. حتی پلیرش قابلیت نمایش زیرنویس های srt و sub رو داره که اینم در نوع خودش بی نظیره و لذت دیدن فیلم رو براتون به ارمغان میاره. اینکه سیمبین به پای اندورید نمی رسه واقعا شکی توش نیست و اندورید از سیمبین یک سر و گردن بالاتره ولی بر اساس تجربه میگم تو این قیمت های 300 - 350 گوشی اندرویدی که با سخت افزار c7 بتونه رقابت کنه عملا نیستش و نمی تونه لذت کار با C7 و براتون ایجاد کنه.

shahab_f
30-01-2011, 00:43
سیستم عامل جدید نوکیاست. سمیبین سه که نسبت به سیمبین قبلی که روی N97 و X6 هستش فرق کرده البته اینترفیس واقعا زیباتر شده کار باهاشم به نسبت بهتر و ساده تر شده. از نظر سرعت که محشره و تنوع برنامه هم براش زیاد هست حتی می تونید نرم افزار ها و بازی های سازگار با گوشیتون رو از سایت Ovi Store دانلود کنید و روی گوشی نصب کنید

من الان خودم چندتا برنامه ی کاربردی که نیازم بوده براحتی گیر آوردم نصب کردم. قدرت اجرای بازی های HD هم توی این گوشی معرکه است. به جرات میگم منی که زیاد اهل بازی با گوشی نبودم الان روزی یک الی دو ساعت وقتمو صرف بازی با گوشی میکنم. Nfs یا angry bride واقعا بازی های جذاب و خوبی برای این مدل و این سیستم عامل هستند...

مطمئن باشید با این سخت افزار قوی ، ظاهر زیبا و این همه قابلیت های مثبت و منحصر به فرد از خریدش پشیمون نمی شید. کدوم گوشی تو این رنج قیمت یو اس بی فلش یا موس بهش وصل میشه که بتونید باهاش کار کنید؟

تازه پلیر این گوشی از mp4 ، avi و flv پشتیبانی میکنه و ویدئو های با کیفیت 720 HD می تونید براحتی اجرا کنید. حتی پلیرش قابلیت نمایش زیرنویس های srt و sub رو داره که اینم در نوع خودش بی نظیره و لذت دیدن فیلم رو براتون به ارمغان میاره. اینکه سیمبین به پای اندورید نمی رسه واقعا شکی توش نیست و اندورید از سیمبین یک سر و گردن بالاتره ولی بر اساس تجربه میگم تو این قیمت های 300 - 350 گوشی اندرویدی که با سخت افزار c7 بتونه رقابت کنه عملا نیستش و نمی تونه لذت کار با C7 و براتون ایجاد کنه.
کیبورد و ماوس بهش وصل میشه که باهاش چیکار کرد؟
راستی Angry bride میشه عروس عصبانی !! :31:

گرافيكار
30-01-2011, 00:52
همین سی7 خوبه
و wave که البته برای هردوشون باید یه کم بودجه رو افزایش بدین
و البته من wave رو بیشتر میپسندم

sayanermia
30-01-2011, 10:42
کیبورد و ماوس بهش وصل میشه که باهاش چیکار کرد؟
راستی Angry bride میشه عروس عصبانی !! :31:

عذرمیخوام منظورم پرنده عصبانی بود!!:31: اصلاحش کردم.

موس که بهش وصل میشه دقیقا عین کامپیوتر آیکون موس میاد روی صفحه میتونی باهاش بچرخی تو بخش ها کلیک کنی و کلا باحاله!!
کیبورد هم وصل میشه باز مثل کامپیوتره!! مخصوصا تو اس ام اس دادن حال میده:31:

am2
30-01-2011, 11:06
c7 رو میگفتن همه دوروبر 350 اینطوراست...گرونتره؟؟؟

wave چطوریه؟لینکی از بررسیسش کسی نداره؟

shahab_f
31-01-2011, 00:24
c7 رو میگفتن همه دوروبر 350 اینطوراست...گرونتره؟؟؟

wave چطوریه؟لینکی از بررسیسش کسی نداره؟
لینک انگلیسی که GSMArena هست ، ایناها:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ویو خیلی گوشیه خفنیه ، و فقط به خاطر اینکه سامسونگ میخواست بادا رو جا بندازه با این قیمت کم داره میفروشه والا مشخصاتش رو نگاه کنی میگی حداقل 600 تومن باید باشه . GSMArena لقب بهترین باتری موبایل رو بهش داده ، صفحه نمایشش هم که فوق العاده است ، اینترفیسش هم خیلی سریعه. درضمن نظرم من اینه که با اینکه سیمبین قدمت بیشتری داره ، اما فکر میکنم سامسونگ توانایی بیشتری در ساپورت سیستم عامل بادا خواهد داشت در مقابل سیمبین نوکیا . سامسونگ خیلی پولداره ، روی یه چیزی سرمایه گذاری کنه حتما موفق میشه .
قیمتش هم از 395 هست تا 420 ، همه گارانتی متفرقه