PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید c7 یا انتظار برای galaxy ace

unknown47
29-01-2011, 21:04
من قصد داشتم (هنوزم دارم!) یه سی 7 بخرم ولی خوب به خاطر نبود منبع دانلود درست حسابی نرم افزار ه وبازی ها مردد موندم. توی gsmarena با galaxy ace خیلی حال کردم. می خواستم بدونم که سی 7 رو بردارم یا منتظر گالکسی بمونم؟( اصلا رزولوشن 320در480 واسه آندروید خوبه ؟ اخه می خوام حداقل یکسال و نیمی با هام باشه)
ممنون میشم نظر شما رو هم بدونم . (اگه گوشی دیگه و خوبی رو هم می شناسد بهم پیشنهاد کنید البته غیر از ویو):

maziarzar
29-01-2011, 21:21
اگه مشکلت نرم افزاره که حل میشه الن بازیش زیاده اما پولیه به مرو زمان مجانیش زیاد میشه

unknown47
29-01-2011, 22:09
میدونی مشکل من نبود یه سایت دانلود درست حسابیه.وگرنه تو فوروم های سایتای ایرانی هم برنامه و بازی پیدا میشه.
نظرتون در مورد گالکسی چیه؟ اصلا در مورد آندروید با رزولوشن 320در 480 چه نظری داری؟
ممنون از شما.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دیروز همان امروز توست که فردا از دست می دهی.(پاسکال)

hoha881
29-01-2011, 22:13
به نظر من که انتظار برای خرید گوشی کار درستی نیست.چون تا اون بیاد یکی بهترش معرفی میشه.
البته بهتره صبر کنی تا 23 بهمن ببینی چه گوشی هایی معرفی میشن بعد کلاهتو قاضی کنی و تصمیم بگیری که صبر کنی یا نکنی.

saeedtahami
29-01-2011, 23:47
به نظر من که انتظار برای خرید گوشی کار درستی نیست.چون تا اون بیاد یکی بهترش معرفی میشه.
البته بهتره صبر کنی تا 23 بهمن ببینی چه گوشی هایی معرفی میشن بعد کلاهتو قاضی کنی و تصمیم بگیری که صبر کنی یا نکنی.
حالا چرا تا 23 بهمن صبر کنه ؟ مگه قراره چه خبر بشه؟ :10:

Pejman3
30-01-2011, 10:59
23 بهمن فکر کنم MWC باشه
در ضمن گالاکسی Ace اگه زمان عرضش خیلی دور نباشه ارزش داره
چون قیمت عرضش قراره خیلی پایین تر از C7 باشه و همچنین آندروید هم کلاس کاریش خیلی بالاتره
در ضمن 320 * 480 هم رزلوشن پایینی نیست iPhone 3GS هم رزلوشنش همین قدره

unknown47
30-01-2011, 13:55
درسته آیفون 3جی اس هم رزولوشن 320در 480 داره ولی اپل تمام گوشی های قبلی آیفون رو هم با همین رزولوشن داده بود بیرون (از لحاظ نرم افزاری مشکلی نداره) من بحثم بر سر این رزولوشن واسه یه گوشی آندروید هستش.....

hasanmotori
30-01-2011, 14:36
شما چرا ویو نمیخری ؟
اینترفیسش که مثله همون ace ه
بازیهای hd هم داره که ace نداره
پردازنده خیلی قویتری هم داره
و...

unknown47
30-01-2011, 19:06
خوشم نمیاد.(پای ویو باشه سی7 رو جاش برمیدارم-منتهی همون مشکل نبود سایتی واسه برنامه ها و بازیاشه) آخر نگفتید این رزولوشن واسه یه آندروید خوبه ؟ گوشی بهتری هم آخرش تا 450 اگه میشناسید معرفی کنید ....(فقط سریع چون فردا می خوام بخرمش.........)
ممنون از شماها.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
war...war...no change

saeedtahami
30-01-2011, 20:19
خوشم نمیاد.(پای ویو باشه سی7 رو جاش برمیدارم-منتهی همون مشکل نبود سایتی واسه برنامه ها و بازیاشه) آخر نگفتید این رزولوشن واسه یه آندروید خوبه ؟ گوشی بهتری هم آخرش تا 450 اگه میشناسید معرفی کنید ....(فقط سریع چون فردا می خوام بخرمش.........)
ممنون از شماها.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
war...war...no change
یه 20 - 30 تومنی بزار روی پولت دیزایر بخر خیالت راحت بشه :10:
آندرویید
صفحه بزرگ

بهترین آندروییدی زیر 500 تومن

unknown47
30-01-2011, 21:54
فکر نکنم بتونم.نه پولشو دارم ونه دلم میاد این همه پولم بدم!(اون450 هم که گفتم وسه این بود که ببینم گوشی بهتری از سی7 وجود داره؟) ولی خیلی تو کف آندرویدم .................................................. ............................................

saeedtahami
31-01-2011, 00:52
فکر نکنم بتونم.نه پولشو دارم ونه دلم میاد این همه پولم بدم!(اون450 هم که گفتم وسه این بود که ببینم گوشی بهتری از سی7 وجود داره؟) ولی خیلی تو کف آندرویدم .................................................. ............................................
شما که مثلا توی کف آندرویید هستین بهترین گزینه همون دیزایر هستش :8:
چون بهترین آندروییدی زیر 500 تومنه :10:
شما که دلتون اومده 400 تومن بابت گوشی خرج کنید این 70 تومن هم روش , ضرر نمی کنید اگه دیزایر بگیرین
اما اگه سخت افزار C7 دلتون رو برده همون رو بخرید سی سون گوشی خوبی هستش و تنها مشکلی که از نظر بعضی ها داره سیستم عاملش هستش که بزرگترین مشکلش همین هستش (البته اگه بشه گفت مشکل, فکر میکنم کلمه ضعف در سیستم عامل مورد بهتری باشه):46:

unknown47
31-01-2011, 16:06
ممنون از شما.