PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز خیلی فوری: درخواست آموزش پاک کردن User Account در ویندوز XP

Dariushtanha
28-01-2011, 20:52
با سلام خدمت اساتید
با Administrator داشتم کار میکردم که رفتم یه یوزر اکانت دیگه با سطح دسترسی ادمین درست کردم ولی وقتی سیستم را ری استارت کردم دیگه با Administrator بالا نیومد و با اکانت دومی بالا اومد!!!حالا میخوام یوزر دومی را پاک کنم.لطفاآموزش بدین چطوری اینکارو بکنم؟
خیلی سریع نیاز دارم خواهش می کنم سریعتر لطف کنید...

Dew Drop
28-01-2011, 23:17
سلام
رو My Computer کلیک راست کنید و manage بعد local users and group بعد users
رو یوزر administrator کلیک کنید تو صفحه ای که باز می شه
اگه گزینه Account is disabled تیک داشت تیکش رو بردارید و ok کنید.
تو همون قسمت می تونید اون یوزری که نمی خواید فعال بشه رو باز کنید و Account is disabled
رو تیک بزنید یا حذفش کنید.

در ضمن مطمئن باشید که adminstartor رو فعال کردید بعد یوزرهای بعدی رو غیر فعال یا حذف کنید.
چون دیگه ویندوزتون برای بالا اومدنش یوزری نخواهد داشت.

Dariushtanha
29-01-2011, 02:52
سلام
تو همون قسمت می تونید اون یوزری که نمی خواید فعال بشه رو باز کنید و Account is disabled

در ضمن مطمئن باشید که adminstartor رو فعال کردید بعد یوزرهای بعدی رو غیر فعال یا حذف کنید.

استاد عزیزم جناب sharifdorsa
یه تشکر ساده واسه کمک بزرگی که به بنده کردی خیلی ناچیز بود
و خواستم کتبی هم تشکر این بنده حقیر را پذیرا باشی.این را بدون که خداوند در زندگی بهت توفیق عنایت خواهد کرد با این کمکهائی که به خلقش می‌کنی...:11:

nastia
14-07-2012, 13:04
سلام

سلام من دنبال حذف یوزر تو اینترنت می گشتم که به این صفحه رسیدم.طبق گفته های شما رفتم تمام یوزرها رو غیرفعال کردم حالا هنگامی که به صفحه یوزر میرسه هیچ یوزری نمیاد که من وارد ویندوز بشم.لطفا کمکم کنید.ممنون.

Dew Drop
15-07-2012, 09:42
سلام
برید به safe mode و احتمالاً چون یوزری برای ورورد ندارید وارد محیط Safe mode نخواهید شد, برای همین Alt + Ctrl + Del رو بزنید
تو قسمت یوزر بنویسید Administrator و OK کنید و بعد از داخل Safe Mode طبق پست قبلی مراحل رو انجام بدید و این بار برای اکانت مورد نظر تیک رو بردارید و OK کنید.
و یا از داخل Saf mode یوزری جدیدی درست کنید.

gh_n
18-11-2012, 15:00
سلام
من یوزر اکانتمو توی کنترل پنل حذف کردم
فقط با ادمین سیستمم کار میکنه
3 تا فولدر عکسام که توی مای پیکچر یوزر اکانتم بود با حذف کردن یوزرم پاک شد و دیگه توی ادمین نیست خیلی مهمه برام
چطوری میتونم دوباره 3 تا فولدر عکسامو برگردونم
با تشکر

saeid333
23-11-2012, 11:35
سلام

سلام
با اين كار يوزر ادمين فعال ميشه اما نمايش داده نميشه
برا اينكه كنار يوزر خودم هميشه ديده شهو نيازي به كليداي تركيبي نباشه بايد چكاركرد؟

jafarian
23-11-2012, 15:57
سلام
با اين كار يوزر ادمين فعال ميشه اما نمايش داده نميشه
برا اينكه كنار يوزر خودم هميشه ديده شهو نيازي به كليداي تركيبي نباشه بايد چكاركرد؟

سایت مایکروسافت به این مورد اشاره کرده درصورتی اکانت ادمین شما اون قسمت به نمایش در نمیاد که شما یک اکانت داشته باشین که در اونصورت باید روی اکانت ادمین خودتون پسورد بزارین که برای گذاشتن پسوردم طبق لینک دوم از طریق safe mode بالا بیاین بعدشم روی اکانت ادمین خودتون پسورد قراربدین

Administrator account not showing up in Windows XP computer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Administrator Password Setup on Windows XP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واما یک سایت دیگه اشارده داشته که از طریق رجیستری برین اکانت ادمین فعال کنید احتمال اینکه بیاد هست با این روش که آموزش همین روش داخل تاپیک پایین قراردادم.

فعال كردن Administrator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farsaam
17-06-2013, 08:41
آقا ممنون از راهنم:n20:اییتون.مر303030303030303030 303030303030303030303030303

mozhgan222
04-03-2015, 20:05
سلام خسته نباشد
میخواستم بدونم چطور میشه قسمت other user رو فعال کرد؟
کامپیوتر من این قسمت رو نداره

78Amir Ali78
23-01-2021, 12:14
سلام

آقا سلام من وقتی تیک ها را بر میدارم یا تیک میزنم و بعد روی اوکی میزنم اِرور میده و میگه :
«The following error occurred while attempting to save properties for user opl: Access is denied.»
لطفا جواب بدید باید چی کار کنم