PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غیب شدن داریو دی وی دی رام

ushuaia
28-01-2011, 13:37
سلام ..من ویندوز ایکس پی دارم امروز صبح سیستم را روشن کردم و به مای کامپیوتر رفتم خود به خود درایو دی وی دی رام هیدن شده بود و در درایو دی وی دی رام سی هم می گذارم عکس العملی انجام نمی دهد .......مشکل از چیست ایا سیستم ویروس گرفته و ایا باید ویندوز عوض کنم .2- استاد ایا ویروسی است که داریو سی دی رام یا درایو هارد را هیدن کند نام ویروس چیست و ایا انتی ویروس دارد ..3- استاد چه چیزی باعث می شود درایو دی وی دی رام هیدن شود .............ممنون ..ببخشید سوالم طولانی شد ..

joe_satriani
29-01-2011, 18:40
با سلام
چك كنيد كه كابل برق و ديتاي دي وي دي رام سر جاش نصب هست و مشكلي نيست
سپس از قسمت device manager يه دور اسكن كنيد درايور رو

موفق باشيد.

amir_olympia
12-01-2012, 14:17
سلام
من هم همین مشکل رو دارو
ویندوزم 7 است
آقا هیچ مشکلی از کابل ها نیست . خودتون رو گول نزنید چون درایو مجازی من هم غیب شده
یعنی تو این همه مهندس یک نفر نیست که بدونه مشکل از کجاست

jafarian
12-01-2012, 14:25
سلام
من هم همین مشکل رو دارو
ویندوزم 7 است
آقا هیچ مشکلی از کابل ها نیست . خودتون رو گول نزنید چون درایو مجازی من هم غیب شده
یعنی تو این همه مهندس یک نفر نیست که بدونه مشکل از کجاست

تاپیک پایین ببینید برای رفع مشکلتون:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_olympia
12-01-2012, 14:35
با تشکر
مشکلم از این طریق رفع شد
ابتدا از طریق اجرای فرمان Regedit در Run وارد رجیستری شوید.
سپس مسیر زیر را دنبال کنید:
HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Control/Class
در مرحله بعد از زیر مجموعه Class گزینه ای بنام
{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} را جستجو و بعد از پیدا شدن روی آن کلیک کرده تا صفحه راست آن باز شود.
در مرحله بعد از صفحه سمت راست این ستون گزینه ای بنام UpperFilters را پیدا کرده و روی آن راست کلیک و Delete کنید و اخطار ظاهر شده را نیز با Yes پاسخ دهید.به همین ترتیب گزینه LowerFilters را نیز حذف کنید
در آخر کار رجیستری را ببندید و نهایتا برای اعمال شدن تغییران یک بار کامپیوتر را ریستارت کنید.
موفق باشید.