PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین شرکت ارایه دهنده اینترنت در تهران ؟!

ar71
27-01-2011, 13:24
دوستان من میخوام ADSL2+ 512kb بگیرم و میخوام بدونم کدوم شرکت بهتره کیفیتش و اینکه زودتر فعال میکنن؟!

NiKtA20
01-02-2011, 17:04
الهی...
چرا هیشکی جواب ایشونو نمیده؟؟؟
منم میخوام بگیرم، گیر کردم این وسط(البته من 256 میخوام)
راهتون اینوری افتاد جواب منم بدین، ثواب داره...
وایمکس ایرانسل یا داتک؟؟؟
مرسی پیشاپیش

mhd2005
01-02-2011, 17:58
دوست عزیز تو ایران بهترین نداریم . من تا حالا سه بار isp ایم رو عوض کردم اول صبا دوم شاتل و حالا هم پارس آنلاین که آخری رو واقعاً پشیمونم و دارم باز هم عوض میکنم حالا نمیدونم به کجا.
ولی تو منطقه ای که ما هستیم (هجرت) به نظرم صبا بهتر بود . بستگی به منطقه مخابراتی شما داره.

darvish1900
02-02-2011, 00:36
همشون آشغالن از دم بخوای هم سرعت بالا بگیری که قیمت خون باباشون میدن

yaHyaQazmis1
03-02-2011, 12:04
دوستان من میخوام ADSL2+ 512kb بگیرم و میخوام بدونم کدوم شرکت بهتره کیفیتش و اینکه زودتر فعال میکنن؟!

دوست من شما مطمئنا میتونید به خوبی خودتون تحلیل کنید و متوجه بشید.
فقط کمی وقت بزارید توی تاپیک ها برید متوجه موضوع میشد.
حتی اگر 10 نفر هم بگن شاتل بده شما شاید قبول نکنید و دوست داشته باشید خودتون تجربه کنید.

من خودم Eco 512 شاتل دارم .1سال و هفت ماهی میشه شاتل دارم. قبلش داتک داشتم(ناراضی بودم الان نمیدونم چطوره)

شاتل متاسفانه کاری کرده (اعمال محدودیت توی 2 هفته گذشته) که الان دیگه نمیخوام توی شاتل

بمونم.

ماه دیگه تمدید نمیکنم/پشت دستمو داغ میکنم اگه این کار رو بکنم.(من همیشه سرویسم رو 3 ماهه تمدید میکردم)

فوق العاده سیستم خرابی پیدا کرده.:46: اصلا و ابدا توی حرفم شک نکم.

توی 1سال و هفت ماه گذشته سرویس دهی شاتل برای من خوب بوده(عالی نبوده)برای همین این همه مدت

سرویس گرفتم.اما الان اینقدر سرویس دهیش بد شده که من میخوام فرار کنم.

بازم سوالی بود در خدمتم:10:

amirfiri
04-02-2011, 00:25
این سوال خیلی کلیه!
شما باید نوع استفاده و هزینه پرداختی یا حداقل منطقه مخابراتیتون رو بگین که بهتر راهنمایی بشین.

jomong666
05-02-2011, 00:19

لایزر 512 ...3 ماهه ... 5گیگ ....دانلود شبانه 7-1 رایگان ....رو میده 39000

البته یه هفته سرعتش خراب بود . ولی درست شد

---------- Post added at 02:18 AM ---------- Previous post was at 02:16 AM ----------

شهراد ....1 ماهه .....10 گیگ .....2024 .....شبانه رایگان ....رو میده 35000 تومن

البته نمی دونم سرعت شبانه رو 2 مگ ببنده یا نه .

---------- Post added at 02:19 AM ---------- Previous post was at 02:18 AM ----------

شهراد یه کم گرون فروشه البته . من از هردوتاشون سرویس گرفته بودم .

reb
05-02-2011, 00:21
بهترین شرکت مخابرات سپاه صحابه.

mohammad_dj96
05-02-2011, 12:01
یه سر به شهراد بزن بد نیست از نظر قیمت هم مناسبه تقریبا من داشتم واقعا عالی بود !
ولی شباش نیم بهاست!!!
باید حجم 10 G بگیری تا شباشم رایگان بشه ولی واقعا سرعتش عالی بود !!

boro_baba
07-02-2011, 19:55
اگه مخابرات پورت باز داره از همين مخابرات بگير نامحدوداش قيمتش خوبه

sinaxex
08-02-2011, 02:42
من تقریبا 2.5 الی 3 ساله دارم از وایرلس یک شرکتی(تو یک تاپیک دیگه اسم اش رو گفتم) استفاده میکنم واقعا عالی هست . من تاپیک بچه های adsl ایی رو میخونم واقعا تعجب میکنم با این وضع اسف بار سرویس اشون! بعد من 20 دقیقه نمیتونستم به وpان وصل شم ساعت یک شب زنگ زدم درست کردند تازه بنده خدا ها گفتند مشکل سراسری بود و داریم حل اش میکنیم! نمیدونم کی میشه این پرو وایدر ها یک سرویس درست با این همه پولی که از مردم میگیرند بدند. دو تا مشکل هست یکی بستر مخابراتی امون هست که بسیار افتضاح هست و دوم سیاست های غلط و غیر کارشناسی isp ها که همین جوری پشت هم یوزر میگیرند باز قبلا یادمه صبا یکم رعایت میکرد واقعا نمیتونست ساپورت کنه یوزر نمیگرفت اما حالا صبا هم وضع اش بد شده!! اون هم با این قیمت های سرسام اور! من 512 نامحدود دارم ماهی 70 میدم سرعت ام فیکس 24 ساعته شبانه روز 70 هست نه پایین تر نه بالاتر مخصوصا من رو هر سیستم ام برنامه dumetter دارم خیلی رو سرعت نت حساس ام . ان شاا که دوستان از هر جا سرورس میگیرند سرویس خوبی بدهند بهشون اما واقعا بعد از چند سال کار با سرویس های پرسرعت(به اسم تو ایران والا زیر 1 مگ که تو دنیا بهش پرسرعت نمیگند) بهترین راه کار تو ایران رو سرویس وایرلس (نه wimax چون wimax کلاه برداری هست) میدونم که بسته به منتطقه هر یوزر ای اس بی های متعددی وجود دارد تبلیغ نمیکنم چون ماشاا اس ای بی داره زیاد میشه نسبت به 2 3 سال پیش و ان فقط و فقط به خاطر تقاضای زیاد وایرلس نسبت به adsl هست

jimboooo112
18-02-2011, 18:36
پیشگامان نمایندگی ابل رایان