PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گیر کردن برنامه تو add/remove

mtakami
21-05-2006, 12:15
سلام
من نرم افزار اتوکد 2006 رو نصب کردم .
بعد از مدتی زمان استفاده ش تموم شد حالا اوون توی add/remove مونده و پاک نمی شه .
جلوش نوشته rarely و دکمه های chang / remove هم براش وجود نداره .
با نرم افزار های مختلف سعی کردم پاکش کنم . اما نشد . در وضعیت های سیف مد و عادی !!
نرم افزار ها به ظاهر پاکش کردن چون تو خودشون دیگه دیده نمی شه . اما همچنان توی کنترل پنل ( add remove program) دیده میشه !
مشکل اصلی من اینه که وقتی می خوام دوباره نصبش کنم . میگه این نرم افزار روی دستگاه ت نصب شده و باید اوونو ریموو کنی !
ضمنن تو ریجستری هر چی اتوکد بود هم پاک کردم !
کسی میدونه اوون کجا می تونه باشه ؟

Tornado2800
21-05-2006, 12:33
از برنامه های جانبیش استفاده کن !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mtakami
21-05-2006, 13:39
آقا دستت درد نکنه ! یکی دو تاش رو نصب کردم ولی مشکل اینجاس که برنامه های آن اینستال ، هیچکدوم اتوکد منو نمی بینن ولی همچنان توی کنترل پنل ( add remove program) دیده میشه !
فکر کنم تنها راهش پیدا کردن جائیه که کنترل پنل از اوونجا برنامه های نصب شده رو می فهمه .
اوون کجاست !!!!!!!

william
21-05-2006, 14:14
خوب ببین در کدوم دایرکتوری نصب شده برای اینکار روی ایکون اتوکد که بصورت shortcut در امده راست کلیک کن و در منوی shortcut روی findtarget کلیک کن. شاخه ای که برنامه روش نصب شده مشخص میشه. انجا دنبال ایکونی به این نام uninstall یا نامای مشابه بگرد. امیدوارم که جواب بده و گرنه باید راههای دیگرو امتحان کنیم

mtakami
21-05-2006, 14:15
فولدرش پاك شده

william
21-05-2006, 14:27
این مسیرو دنبال کن
start----search-----for files or folders
یه پنجره باز میشه در سمت چپ روی all files and folders کلیک کن در جای خالی اول نام دقیق برنامه رو می دی و در قسمت look in شما my compuer انتخاب کن و سرچ بزن.

mtakami
22-05-2006, 00:19
متشکر از راهنمائی تون . این اولین کاری بود که کردم . نه نشد !
بقیه این بحث رو بردم به
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]