PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند مشکل با xt701

kohi xt701
27-01-2011, 00:54
سلام خدمت همه دوستان گل

از اینکه با زدن این تاپیک مزاحمتون میشم عذر میخوام

من 4 ماه یک گوشی xt701 متورولا خریدم از گوشی راضی هستم خیلی فقط یک سری کمک میخوام اگه لطف کنید

کمکم کنید ممنون میشم

اول اینکه چطوری میتونم وایرلسش رو راه اندازی کنم به شبکه وایرلس کانکت میشم اما با مرورگرم نمیتوتم وصل

بشم و در اینترنت چرخ بزنم

دوم اینکه گوشی من فارسی رو نمیخونه یعنی وارد اینترنتنم میشم فارسی رو نیمتونم بخوانم چطوری میتونم این

مشکل رو حل کنم

سوم اینکه میخوام gps رو فعال کنم اما نمیدونم چطوری هست و چطور میشه نقشه هارو اضافه کرد بهش

و اخرین مطلب اینکه وفتی با gprs به اینترنت وصل میشم نمیشه دیسکانکتش کنم اینم چجوریه

شرمنده خیلی سوال کردم اما کمکم کنید دعاتون میکنم

fire159
27-01-2011, 17:53
سلام و تبریک به شما

برای آپدیت به 2.2 باید ببینی آپدیتش ارائه شده یا نه ؟

برای اینکه سایتها فارسی رو بتونی بخونی از فارسی ساز میلستون استفاده کن چون روی xt720 جواب داده و به احتمال زیاد برای گوشی شما هم اجرا میشه . البته اونجا هم سوالت رو مطرح کن بعد فارسی سازی کن که خدا نکرده مشکلی پیش نیاد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای اس ام اس ها هم یه نرم افزار هست که میتونی برای نوشتن و خوندن اس ام اس استفاده کنی

برای خاموش کردن GPRS هم تو همون بخش mobile network گزینه data enabled رو تیکش رو بردارید وگرنه تمام شارژ سیم کارتتون خالی میشه

setting---- wirelees & network ------- mobile network

وای فای رو خودم هنوز نتونستم باش برم تو وب . یه سری تنظیمات داره . ok میکنم از خودم رو خبرش رو میدم

راستی یه توضیحی از گوشیت هم بزاری برامون بد نیستا

kohi xt701
28-01-2011, 00:57
سلام مرسی بابات اون ادرس سایت که دادین

در مورد gps ofline مشکل حل شد از طریق این تاپیک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد gprs هم فعال کردم اما یک مشکل داره اون تیک رو نداره و همیشه فعال تا وقتی نرم داخل قسمتهایی که به اینترنت مربوط هست شروع به کار کردن میکنه اینم باید یک جوری حل کنم

قسمت فارسی سازی هم مشکل خوندن Sms فارسی با این برنامه حل شد mirsal و میتونم باش Sms فارسی بدم و بخوانم

وای فا هم باش میشه کانکت شد برای اتصال هم باید تنظیمات فایر وال سیستم رو طوری تنظیم کنیم اجازه دسترسی بده

kohi xt701
28-01-2011, 01:01
توضیح از گوشی سرعت پردازنده خوب هست صدای اسپیکر گوشی عالی هست
هنگ اینا تو کارش نیست کیفیت صفحه لمسی عالیه . من زیاد گوشی داشتم نوکیا اکثز مدلها و سونی ایریکسون اما این گوشی کلا از همه لحاظ با همه فرق داشت کلا از برای خودش خفنی است :ی
کیفیت صدای مکالمه حرف نداره در کل اگه سوالی داری بگو تا جواب بدم من نیمدونم از چیش برات بگم

فقط الان موندم که خود گوشی رو فارسی کنم که از این لینک که شما دادید دارم پیگیری میکنم

fire159
29-01-2011, 11:05
توضیح از گوشی سرعت پردازنده خوب هست صدای اسپیکر گوشی عالی هست
هنگ اینا تو کارش نیست کیفیت صفحه لمسی عالیه . من زیاد گوشی داشتم نوکیا اکثز مدلها و سونی ایریکسون اما این گوشی کلا از همه لحاظ با همه فرق داشت کلا از برای خودش خفنی است :ی
کیفیت صدای مکالمه حرف نداره در کل اگه سوالی داری بگو تا جواب بدم من نیمدونم از چیش برات بگم

فقط الان موندم که خود گوشی رو فارسی کنم که از این لینک که شما دادید دارم پیگیری میکنم
ok
ممنون
پس مشکلت بیشرش حل شد
اون gps آفلاین رو آدرسش رو برام خصوصی بفرست چون اسم سایت اینجا پاک میشه /
فارسی ساز هم فقط برای سایتهای فارسی هست و شما نمیتونی منو ها رو فارسی کنی /
از دوربین نگفتی
و اینکه از کجا و چه قیمتی گوشی رو خریدی /