PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای برنامه نویسی VB

hacker3000
26-01-2011, 09:00
یه سوال ساده ...

برای زبان برنامه نویسی C++ برنامه های زیادی هست ... مثل DEV , Turbo , ... ( البته کاملترینش visual stdio ه )

حالا من برنامه ساده واسه Visual Basic میخوام ... میدونم با همون Visual Studio میشه ولی من برنامه کم حجم تر و راحت تر برای این کار میخوام ...

مثل Dev در زبان ++C

!Plus
27-01-2011, 18:46
یه سوال ساده ...

برای زبان برنامه نویسی C++ برنامه های زیادی هست ... مثل DEV , Turbo , ... ( البته کاملترینش visual stdio ه )

حالا من برنامه ساده واسه Visual Basic میخوام ... میدونم با همون Visual Studio میشه ولی من برنامه کم حجم تر و راحت تر برای این کار میخوام ...

مثل Dev در زبان ++C

دوست عزیز...

اگه منظورتون یه نرم افزار اپن سورس واسه برنامه نویسی Visual Basic 6 ه... باید بگم... همچین چیزی وجود نداره...!؟!

ولی... چند تا پروژه هست... واسه برنامه نویسی Basic تو سیستم عامل لینوکس... که نسخه ویندوز هم داره...!؟!
البته دقیقاً همین ویژوال بیسیک نیست...!؟!

یه پروژه دیگه هم هست... که اسمش SharpDevelop ه... و در اصل واسه برنامه نویسی #C و تحت دات نت ساخته شده...!؟! ولی VB.NET رو هم ساپورت می کنه...!؟! (+کامپایلر Boo برای کامپایل برنامه های پایتون تحت دات نت...!؟!)

البته این رو هم بگم که با استفاده از اینجور برنامه ها فقط خودتون رو محدود می کنید...!؟!

Visual Studio خیلی کامل تر و حرفه ای تره...!؟! الان تو خارج همه برنامه نویس ها آرزو می کنن که ای کاش یه روز بتونن با ویژوال استودیو برنامه بنویسن... اونوقت شما که مجانی در اختیارتون ه... می خواین ولش کنین... و برین سراغ یه نرم افزار دیگه...!؟!

موفق باشید...!؟!

hacker3000
27-01-2011, 19:29
واقعا ممنون از جواب کامل و مفیدتون ...

من خودمم دوست دارم با Visual Studio کار کنم ... ولی خوب خیلی سخته ...

اینقدر پیچیده اس که هیچی نمیفهمم ... حتی کوچکترین چیزها ... مثل اجرا کردن یه کد , نمیدونم از کجاس :31: