PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دزدگیر gps دار

marvel_malayer
25-01-2011, 11:18
سلام می خواستم بدونم که دزدگیری هست که جی پی اس داشته باشه و موقع سرقت نشون بده که ماشین تو کدوم منطقه قرار داره

carmander
23-02-2011, 16:00
خیر وجود نداره

mkhr2max
27-02-2011, 12:42
وجود داره ؛ تراکر می کنه موقعیت خودرو
هم GSM یعنی می تونی سیم کارت بزاری توش ؛ موقعیت رو برات اس کنه
Gprs مودم ؛ از طریق ماهواره موقعیت خودرو رو برات مختصات بده می تونی تو گوگل earth ببینی
یعنی می تونی موقعیتش رو تو اینترنت ببینی ؛ البته حالتهای real time ین شکلی هستش

تو خودرو های سفارش آلمان ؛ اونهایی که قسطی خرید کردند ؛ خودرو ساز می تونه موقعیت خودرو رو ببینه ؛ حتی موتور رو خاموش ؛ دربها ها رو قفل کنه
با کد های امنیتی GPS کلا ماشین رو از حرکت بندازه

موفق باشید

masoud8
19-09-2011, 15:41
من خودم دقیقا همچین چیزی که شما میخوایید رو دارم میسازم،(ردیابی کامل خودرو پس از سرقت) پس از تست کامل میتونم در اختیارتون بذارم

hamidR15
19-09-2011, 17:49
من خودم دقیقا همچین چیزی که شما میخوایید رو دارم میسازم،(ردیابی کامل خودرو پس از سرقت) پس از تست کامل میتونم در اختیارتون بذارم
سلام
اينكه خيلي عاليه.چه زماني آماده ميشه حدودا؟قيمت چند تموم ميشه؟

Royce
19-09-2011, 18:47
وجود داره دهها مارک و برند مختلف هم ازش وجود داره.کافیه تو گوگل سرچ کنید car gps tracker

pour-homme
19-09-2011, 19:58

هست نیازی به دوباره اخترع کردن نیست تبلیغاتش تو روزنامه و مجلات هم هست

thacker
23-10-2011, 22:54
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

masoud8
15-12-2011, 05:17
سلام
اينكه خيلي عاليه.چه زماني آماده ميشه حدودا؟قيمت چند تموم ميشه؟

سلام
می بخشید خیلی وقت بود به دلیل کمبود وقت اینو ندیده بودم
چون این دستگاه رو قراره از صفر شروع به ساختش بکنم، مسلما خیلی زمان بر خواهد بود(و البته به دلیل مشغله کاری هم ممکنه یه مدتی روش کار نکنم)
با این اوصاف اگه قرار باشه کاملش کنم(استارتش رو چندوقته زدم)، ممکنه حتی تا یک سال هم زمان ببره(ساخت این وسیله با امکانات کامل،اصلا کار راحتی نیست)

---------- Post added at 05:17 AM ---------- Previous post was at 05:16 AM ----------

هست نیازی به دوباره اخترع کردن نیست تبلیغاتش تو روزنامه و مجلات هم هست
بله حرف شما درسته، اما من هم نگفتم که میخوام دوباره اختراعش کنم!!! (کما این که میبینید خیلی از وسایل مشابه رو شرکت ها و کارخانه های متفاوتی تولید میکنند)، مهم نوآوری و ابتکاری است که هر کدوم در ساخت، به خرج میدن