PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غیر فعال شدن مرتب‌سازی پنجره‌ها در صفحه دسکتاپ

alijigari
25-01-2011, 02:06
یکی از قابلیت‌های جالبی که در ویندوز 7 شاهد هستیم امکان منظم کردن و تغییر اندازه پنجره‌ها در محیط ویندوز به شکلی جالب و ساده است. کافی است یک پنجره را با استفاده از ماوس بگیرید، سپس آن را به بالای صفحه مانیتور بکشید، پس از پدیدار شدن یک هاله، با رها کردن ماوس، پنجره کل صفحه را اشغال می‌کند. همچنین اگر پنجره را به منتهی الیه سمت راست یا چپ مانیتور بکشید و آن را رها کنید، پنجره نیمی از صفحه را اشغال می‌کند.

دوستان این خاصیت در ویندوز من دیگه جواب نمیده و هر چی ماوس را به سمت چپ یا راست یا بالا میبرم دیگه نصب به پنچره هیچ واکنشی نشان نمیده- من باید چه کار کنم :41::41::41::37:

Dew Drop
25-01-2011, 02:42
سلام
این رو امتحان کنید,ببینید تنظیماتش به این شکله؟
تو کنترل پنل برید به Ease of access center ,دوباره Ease of access center رو باز کنید.
تو صفحه ای که براتون باز میشه برین رو Make the mouse easier to use
اون رو باز کنید,بین اون گزینه ها prevent windows from being automatically.....of the screen
اگه تیک داشت تیکش رو بردارید و apply کنید و ok.

alijigari
25-01-2011, 12:33
سلام
این رو امتحان کنید,ببینید تنظیماتش به این شکله؟
تو کنترل پنل برید به Ease of access center ,دوباره Ease of access center رو باز کنید.
تو صفحه ای که براتون باز میشه برین رو Make the mouse easier to use
اون رو باز کنید,بین اون گزینه ها prevent windows from being automatically.....of the screen
اگه تیک داشت تیکش رو بردارید و apply کنید و ok.

خیلی ممنون دوست عزیز - درست شد -فقط میشه گزینه بالاش هم بگین برای چی هست ؟
active awindow by hovering over it with the mouse :5:

Dew Drop
25-01-2011, 15:05
خواهش میکنم...
این گزینه هم برای اینه که اگه چندتا پنجره باز شده داشته باشین اگه ماوس رو روی هرکدوم ازاین پنجره ها ببرین
پنجره خودش نمایش داده میشه,لازم نیست برای نشون داده شدنش روش کلیک کنید,ماوس رو یه چند ثانیه روش نگه دارید
پنجره پشتی نشون داده میشه.

alijigari
25-01-2011, 15:47
دوست عزیز خیلی ممنون از کمکتون- میشه لینک دانلود برای testking 70-680 windows 7,configuring برام بزارین یا اگه سورسی که ویندوز سون را کامل توضیح داده باشه بفرمایید -

Dew Drop
27-01-2011, 07:58
ببینید این به دردتون می خوره...

Windows 7 Exam 70-680

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید