PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نمایش عکس ها و نصب آفیس

ahmad_konstantine
24-01-2011, 21:23
با سلام خدمت دوستان و دست اندرکاران , وقتی می خوام افیس 2010 روی ویندوز سون نصب کنم تا اخر مرحله نصب میره و بعد یه خطا میده و نوار پیمایش اون شروع به برپشتن میکنه و در کل کنسل میشه کسی از دوستان میدونه مشکل چیه ؟
یه مشکل دیگه هم توی thumbnail یا همون بندانگشتی دیدن تصاویر توی یه پوشه هست که ویندوز من این کار رو انجام نمیده دوستان اگه کمک کنین ممنون میشم

joe_satriani
25-01-2011, 10:49
با سلام
در هنگام نصب آفيس چه اروري به شما ميده؟
تصويري ازش بذاريد

موفق باشيد.

ask_bl
25-01-2011, 11:08
با سلام خدمت دوستان و دست اندرکاران , وقتی می خوام افیس 2010 روی ویندوز سون نصب کنم تا اخر مرحله نصب میره و بعد یه خطا میده و نوار پیمایش اون شروع به برپشتن میکنه و در کل کنسل میشه کسی از دوستان میدونه مشکل چیه ؟
یه مشکل دیگه هم توی thumbnail یا همون بندانگشتی دیدن تصاویر توی یه پوشه هست که ویندوز من این کار رو انجام نمیده دوستان اگه کمک کنین ممنون میشم
سلام
پیغامی که آفیس میده رو بذارین !
- - - - - - -
برای thumbnail هم اول روی my computer کلیک راست کنین و properties و بعد performance information and tools و بعد از پایین دست راست re-run the assessment رو بزنین، بعد توی search در start بنویسین gpedit.msc
حالا به این مسیر برین :
User Configuration> Administrative Templates> Start Menu and Taskbar

از دست راست صفحه روی turn off taskbar thumbnails دوبار کلیک کنین و Disable رو انتخاب کنین و Ok.
اگر نشد
امکان داره از loader که برای اکتیو کردن ویندوز استفاده کردین باشه .
از RemoveWAT استفاده کنین .

ahmad_konstantine
25-01-2011, 16:59
پیغام خاصی نمیده میگه an error accured and application will be closed
بعدش شروع به برگشتن میکنه

ahmad_konstantine
25-01-2011, 17:18
آقا این عکس ها درست نشد هم disable کردم هم remowwat و زدم فایده نداشت

ahmad_konstantine
25-01-2011, 17:31
دوستان ممنون ازتون مشکل عکس ها درست شد باید توی folder option برگه view تیک اول رو بردارین

ahmad_konstantine
25-01-2011, 18:20
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

zakereh
30-01-2011, 00:38
دوستان ممنون ازتون مشکل عکس ها درست شد باید توی folder option برگه view تیک اول رو بردارین

خیلی ممنون. من هم مدتها این مشکل رو داشتم. هیچ جوری نتونستم حلش کنم. الان با این راه ساده ای که یاد دادین مشکلم حل شد. واقعا ممنونم.:20:

zakereh
21-07-2011, 22:59
سلام. رنگ فتو ويور ويندوز سونم windows photo viewer عوض شده و كرم رنگ شده. هر كار مي كنم مثل اولش آبي روشن نميشه. تمام تصاوير سفيد رو هم كرم رنگ نشون ميده. بايد چه كار كنم؟ كسي مي تونه بهم كمك كنه؟ لطفا:19:

Dew Drop
22-07-2011, 07:18
سلام. رنگ فتو ويور ويندوز سونم windows photo viewer عوض شده و كرم رنگ شده. هر كار مي كنم مثل اولش آبي روشن نميشه. تمام تصاوير سفيد رو هم كرم رنگ نشون ميده. بايد چه كار كنم؟ كسي مي تونه بهم كمك كنه؟ لطفا:19:

سلام
برای سوالهاتون تاپیک جدید بزنید !!!
این پست رو ببینید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید