PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کند بودن VMware

Amir Varasteh
24-01-2011, 17:30
سلام.

من ویندوز 7 دارم و روش VMware دارم. توی VMware یک ویندوز سون دارم که رمش رو 1 گیگ گذاشتم. یک XP هم دارم که رمش 512 گذاشتم.

اما این دوتا رو با هم که روشن میکنم، هر دو خیلی کند میشن! نمیدونم اشکال از کجاست. آیا تنظیمات خاصی داره یا نه.

4 گیگ رم دارم باس 1333 و CPU هم i7 هست.

ebicross
24-01-2011, 19:25
قبلا مشکلی نداشتی؟
چون منم از VPC استفاده میکنم وقتی دو تا رو باز میکنم مشکل سرعت دارم.
برو پروسه ی اجرای برنامت رو Above Normal کن.
در کل فکر میکنم طبیعی باشه.
ولی من Virtual PC x64 گرفتم خیلی عالی شده. فکر میکنم بهتره از اون استفاده کنی.

Amir Varasteh
24-01-2011, 19:43
سلام.

نه قبلا مشکلی نبود چون فقط 1 دونه ماشین داشتم. اما الان که دو یا سه تا لازم دارم کم میاره.

آخه CPU هم خیر سرش i7 ه!

حالا اون Process رو Above Normal میکنم ببینم چی میشه...

درضمن توی تنظیمات ماشین توی VMware قسمت Processors یه سری چیزا هست که من ازش سر در نمیارم! یعنی فقط میدونم تکنولوژیهای مجازی سازی اینتل هست! اگه میشه یه نگاهی به اونا بنداز بی زحمت.

اینم عکسش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون.

ebicross
24-01-2011, 20:05
از تنظیمات BIOS گزینه ی Virtualization روشنه؟
میتونی طوری تنظیم کنی هر ماشین از یکی از هسته ها استفاده کنه؟
شما حساب کن 3 تا ویندوز با هم داره کار میکنه. CPU بنده خدا هرچقدر هم که قوی باشه تعداد پروسه ها رو در نظر بگیر چقدر میره بالا.
ویندوزهایی رو که نصب کردی رو خلوت کن. یعنی سرویسها و قابلیتهای غیر ضروری رو از کار بنداز.
یک ویندوز XP داخل مجموعه ی کوانتوم 3 هستش مخصوص VPC با حجم حدود فکر کنم 150 مگابایت که خیلی عالیه. نصب هم میکنی خیلی حجمش کمه.
ویندوزت رو در این حد سبک کن.
برنامه های خود ویندوز به خصوص Aero در 7 و theme در XP رو خاموش کن.
شاید فرجی شد.

saeed774
24-01-2011, 20:14
مشکل از VMware بايد باشه چون منم همين مشکل رو داشتم . VirtualBox رو بجاش نصب کردم که از نظر سرعت کاملا جوابگو هست ولي امکاناتش نسبت به VM کمتره .

Amir Varasteh
24-01-2011, 20:42
از تنظیمات BIOS گزینه ی Virtualization روشنه؟
میتونی طوری تنظیم کنی هر ماشین از یکی از هسته ها استفاده کنه؟
شما حساب کن 3 تا ویندوز با هم داره کار میکنه. CPU بنده خدا هرچقدر هم که قوی باشه تعداد پروسه ها رو در نظر بگیر چقدر میره بالا.
ویندوزهایی رو که نصب کردی رو خلوت کن. یعنی سرویسها و قابلیتهای غیر ضروری رو از کار بنداز.
یک ویندوز XP داخل مجموعه ی کوانتوم 3 هستش مخصوص VPC با حجم حدود فکر کنم 150 مگابایت که خیلی عالیه. نصب هم میکنی خیلی حجمش کمه.
ویندوزت رو در این حد سبک کن.
برنامه های خود ویندوز به خصوص Aero در 7 و theme در XP رو خاموش کن.
شاید فرجی شد.
BIOS اوکی هست. اون رو هم میتونم تنظیم کنم که کی از چند تا هسته استفاده کنه.آخه CPU هم خیلی که زیاد بشه 50% استفاده میکنه!

حالا باید VirtualPC و VirtualBox رو هم تست کنم ببینم چی میشه.

ممنون از شما و سعید عزیز.

---------- Post added at 08:42 PM ---------- Previous post was at 08:41 PM ----------

مشکل از VMware بايد باشه چون منم همين مشکل رو داشتم . VirtualBox رو بجاش نصب کردم که از نظر سرعت کاملا جوابگو هست ولي امکاناتش نسبت به VM کمتره .
ممنون.

من امکانات خاصی نمیخوام. فقط میخوام شبکه شن همین.

VirtualBox رو تست میکنم حتما و نتیجه رو میگم. مرسی.

Ismael1370
26-05-2011, 11:13
سلام
VMware از گرافیک مجازی استفاده میکنه و مقدار اونو رو 128 قرار داده
هرچی گشتم نتونستم اونو تغییر بدم سرعتش هم نسبت به گرافیک های 128 دیگه خیلی کنده میخوام یه جوری سرعتشو زیاد تر کنم لطفا کمک کنین

saeed774
26-05-2011, 12:27
سلام
VMware از گرافیک مجازی استفاده میکنه و مقدار اونو رو 128 قرار داده
هرچی گشتم نتونستم اونو تغییر بدم سرعتش هم نسبت به گرافیک های 128 دیگه خیلی کنده میخوام یه جوری سرعتشو زیاد تر کنم لطفا کمک کنین

فایده نداره دوست عزیزم
شما از VirtualBox استفاده کن . سرعتش نسبت به VMVare بالاتر هست .