PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال : مشکل بسیار جدی در فارسی ساز

sajad
20-05-2006, 21:44
با سلام

من دچار یه مشکل اساسی شدم . من توی برنامه فارسی ساز مریم یا هر برنامه فارسی ساز دیگه می نویسم و پیست می کنم توی برنامه ای که می خوام باشه کامل نمی نویسه و یه عدد 2/1 اولش می نویسه . مثل پایین :
½کارگا

لطفا راهنماییم کنین . خیلی مهمه .

Honradez
21-05-2006, 13:40
شما در مكان مقصد با فونتي كه در مريم تايپ كرده ايد كپي ميكنيد؟

shaparake_sahra
23-05-2006, 18:29
ببينيد دوست عزيز براي استفاده از هر فارسي نويس بايد يه يكسري نكات توجه داشته باشيد
مثلا فارسي نويس مريم:
1 : وقتي در فارسي نويس مريم تايپ ميكنيد حتما توجه داشته باشيدكه اولا caps lock خاموش باشد دوما کیبردتون انگلیسی باشه
2 : در هنگام کپی کردن متن اولا سعی کنید از ابتدای متن select کنید یعنی کاراکتر خالی ابتدایی را انتخاب نکنید دوما هنگام کپی کردن از copy unformatted text استفاده کنید
3: هنگام paste کردن هم توجه داشته باشید که اولا ابزار متن را انتخاب كنيد و يك كليك روي صفحه بزنيد و بعد paste كنيد. دوما از فونت های خود نرم افزاری که به کار میبرید استفاده کنید مثلا اگر از برنامه مریم استفاده میکنید فونت هایی که باf شروع میشود به کار ببرید مثلا f-yaghoot

sina_np
20-11-2006, 10:37
من دنبال فارسي ساز خوب تو وب گشتم كه اين سايت را پيدا كردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين فارسي ساز نياز به نصب نداره و با تبديل unicode به فرمت مخصوص كار ميكنه و از فونت هاي مريم هم پشتيباني ميكنه