PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد کیفیت تصاویر

esfehanei
23-01-2011, 23:11
باسلام خدمت دوستان
من چند وقته میخوام یه کم فتوشاپ کار کنم ولی چون از قبل دوربین دیجیتال و عکس منبع نداشتم که بخوام روش کار کنم این بود که بیخیالش شده بودم
الان یه وب کم (از اونایی که مفت گرونه) دارم فک کنم 2مگا پیکسله میشه یه پلاگینی برنامه ای چیزی معرفی کنید تا بتونم باش عکس بگیرم؟
در ضمن کیفیتش هم جالب نیست میشه باز یه پلاگینی ترفندی چیزی بگین تا بتونم با اون عکسا کار کنم یعنی کیفیتش یه کم بره بالاتر؟ البته نه در این حد که مثلا با یه دوربین 10 مگاپیکسلی گرفته شده باشه
خیلی ممنون میشم اگه پاسخ منو بدید
باتشکر

ferij
24-01-2011, 03:15
سلام : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با خود وب كم يك سي دي هست كه وقتي اجراش ميكني دو يا سه برنامه هم روي دسكتاپ نماش ميده . كه داخل اونها ميتونيد تصوير را ببينيد.ميتوني تو گزينه هاش براي عكس گرفتن پيدا ميكني .ولي فكر نميكنم بتوني پلاگيني بهش اضافه كني كه عكس بگيره.كيفيتش هم خودت ميدوني خوب نميشه." كيفيت عكس موبايل خيلي بهتر از وب كمه"

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستي: يه سايتي هست خودش ازت عكس ميگيره وهمانجا هم ميتونستي ويرايش كني. يادم نيست اگر خواستي پيدا ميكنم برات لينكشو ميزارم.

همينو ميدونم.:31:

esfehanei
24-01-2011, 15:56
خیلی ممنون از کمکتون
اون سایته چیه؟
چه جوری میتونه عکس بگیره؟
موبایل هم هست ولی اونم تقریبا همینجوریه مدل Nokia 5200یه کم قدیمیه ولی خوب فعلا بهتر از این ندارم
خوب راهی نیست که بتونم کیفیت رو ببرم بالا؟

ferij
24-01-2011, 23:51
اشتباه گفتم از خودت عكس نميگيره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بلكه براي آموزش عكاسي هست كه خودت Shutter و Aperture را تنظيم ميكني و كليك كه ميكني عكس از خودش ميگيره. به هر حال به كار شما نميخوره. باز هم از اينكه اشتباه گفتم ببخشيد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر ميتوني از عكسهاي توي نت استفاده كن يا اينكه به عكاسي بروعكس بگير و بگو فايل عكساتو ميخواي يا با موبايل عكس بگير و اينجا بزار ببينم ميتونم با فتوشاپ كيفيتشو بهتر كنم يا نه اگر تونستم مراحل كار را برات ميگم تا هر وقت عكس گرفتي خودت درستش كني.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستي بگو چه عكسهايي و ميخواي چه تمرينهايي را انجام بدي. شايد من يا دوستان ديگه بتونن برات پيدا كنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

esfehanei
25-01-2011, 00:03
اشتباه گفتم از خودت عكس نميگيره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بلكه براي آموزش عكاسي هست كه خودت Shutter و Aperture را تنظيم ميكني و كليك كه ميكني عكس از خودش ميگيره. به هر حال به كار شما نميخوره. باز هم از اينكه اشتباه گفتم ببخشيد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر ميتوني از عكسهاي توي نت استفاده كن يا اينكه به عكاسي بروعكس بگير و بگو فايل عكساتو ميخواي يا با موبايل عكس بگير و اينجا بزار ببينم ميتونم با فتوشاپ كيفيتشو بهتر كنم يا نه اگر تونستم مراحل كار را برات ميگم تا هر وقت عكس گرفتي خودت درستش كني.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستي بگو چه عكسهايي و ميخواي چه تمرينهايي را انجام بدي. شايد من يا دوستان ديگه بتونن برات پيدا كنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی ممنون از شما
کجای نت؟
من که هیچ چی پیدا نکردم
تو عکاسی خودش روتوش و..... رو انجام میده من که دیگه کاری نمیتونم بکنم
این دوربین گوشی هم که وقتی عکس میگیره تو خود گوشی هم واضح نیست چه برسه به تو کامپیوتر
من این مجموعه تاپ سکرت رو گرفتم اون آموزش روتوش و .... رو که داره رو میخوام انجام بدم
ولی عکس هیچ چی ندارم متاسفانه

ferij
25-01-2011, 00:46
به عكاسي بگو رتوش نزنه واصليو رو سي دي بهت بده . البته بعضيها قبول نميكنن.بايد همه جا سر بزني.:21:
يا اينكه دوريين كسي رو يك ساعت غرض بگيري و 20-30 تا عكس بگيري و وارد كامپيوتر كني. براي اينكه واسه رتوش چيزي تو نت پيدا نميشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هم اوايل همين مشكل را داشتم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ferij
25-01-2011, 06:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بالا بردن كيفيت تصاويربا نرم افزار :

DCE Autoenhance 3.3 Full Retail

حجم: Mb 1.51
دانلود:

اگر تصاوير بالا ديده نشد از لينك زير ببينيد.

esfehanei
25-01-2011, 10:55
خیلی ممنون از کمکتون
ولی انگار باید کلا بیخیال کار با فتوشاپ بشم
اون برنامه هه رو هم نصب کردم تاثیر آنچنانی نداشت
به هر حال ممنون